|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,327 |
Kto moze mi podac adresy punktow STS w Łodzi? "support" STS nie garnie sie aby mi na maile odpowiadac, wiec jestem w kropce. Wystarcza mi w zupelnosci adresy punktow ulokowanych w centrum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Piłka nożna kiedy padnie 1.gol? Wie ktoś o co chodzi w tym zakładzie? Jak dla mnie to 1 - pierwsza połowa x- bez bramek 2 druga polowa. Ale patrze na wyniki i cos sie nie zgadza 2587 15:00 AUS - JAP (kiedy 1.gol ?) 1
2588 18:00 CZE - USA (kiedy 1.gol ?) 1
2589 21:00 ITA - GHA (kiedy 1.gol ?) 2
13-06 Wtorek
2590 15:00 KOR - TOGO (kiedy 1.gol ?) 2
2591 18:00 FRA - SUI (kiedy 1.gol ?) X
2592 21:00 BRA - CRO (kiedy 1.gol ?) 2 Ja dałem Tunesia Arabia na 1 gol w 23 min. Weszło to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
1 - 1 - 30
x - 0 goli
2 - 31 - 90
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 93 |
Witam,
Mam pytanko: po jakim czasie mozna odbierac wygrane kupony z naziemnych bukow ? Czy np. kupon na meczyk skonczony kolo 17 juz moge odbierac o 17.30 ? I czy dotyczy to tez mniej popularnych zdarzen...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
W Profie i STS wygrana mozna odebrac dopiero nastepnego dnia. Natomiast w Totoszicie mozna podobno po 30 minutach od zakonczenia zdarzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 15 |
wydaje mi sie że możesz!! a jak myslisz czy meksyk bedzie prowadził w pierwszej połowie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 292 |
jezeli umie mi ktos pomoc to bardzo prosze..sprawa wyglada tak: wygralem kupon w sts systemem blokowym 5z6 za 24 zl (14 zdarzen). wygralem 15614.00, ale no wlasnie... zdaje sobie sprawe ze od tej kwoty musze odprowadzic podatek 10% tylko ze pojawil sie jeden problem. czytalem sobie regulamin sts i moje watpliwosci biora sie z pewnej tabelki ktora jest tam umieszczona i wychodzi z niej ze max wygrana na moim kuponie to 10.000 netto. Nie jest jednak precyzyjnie napisane czy chodzi o AKO czy o blok takze (jest napisane "na kuponie"). Teoretycznie mam 6 kuponow (bo blok 5z6 to 6 kombinacji), ktore daja kwote tych 15.000. Boje sie jednak ze sts zakwalifikuje sobie to na swoja korzysc czyli 10.000 netto max i od tego jeszcze podatek. Moze mial ktos podobny przypadek... Jezeli tak, to prosze o kontakt. PS Bledem niestety bylo zagranie stawki 4, trzeba bylo zrobic 2+2 no ale to juz gdybanie. Z gory dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
ale masz rozpis 5z6 ,wiec tak jakby 6 kuponow osobno zagrane ,jakby mial na jednym ponad 10 tysiecy to system by ci tego nie puscil Ps. ludzie to maja problemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 247 |
Są 2 konkursy obecnei w STS.Pierwszy jest taki sam jak wcześniejsze n największą śrenią kuponów na same Mistrzostwa świata, a drugi jest na wytypowanie zdarzeń z ulotki kursowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 494
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 494 |
Jak ktos wie to niech mi napisze jak sa krecze w tenisie rozliczane w STSie. Jest robiony zwrot czy nie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Jak ktos wie to niech mi napisze jak sa krecze w tenisie rozliczane w STSie. Jest robiony zwrot czy nie?? jezzeli zagrales na zawodnik ktory skreczowal to niestety wtopa, jezeli przeciwnik kreczuje wygrywasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
czy w sts-ie jest coś takiego jak anulowanie zakładu?? w przypadku podania złego kursu?? np. generalnie powinien być kurs 1,5 a jest 3,5, czy wtedy anuluja zakład??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
heh, jakby podal tutaj te zdarzenie to by na pewno anulowali, a tak moze nie anuluja jak zagra to malo osob...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
heh, jakby podal tutaj te zdarzenie to by na pewno anulowali, a tak moze nie anuluja jak zagra to malo osob... chyba forum do tego służy, no nie? zresztą jak wiesz że nie anulują to po co sie pytasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
heh, jakby podal tutaj te zdarzenie to by na pewno anulowali, a tak moze nie anuluja jak zagra to malo osob... chyba forum do tego służy, no nie? zresztą jak wiesz że nie anulują to po co sie pytasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> a gdzie ja jakies pytanie zadalem? a forum napewno nie sluzy do tego, zeby wypisywac bledy u bukow, jak ktos znajdzie blad to niech sobie zagra i siedzi cicho, bo sila forum jest wielka i jakby tu podawac takie info to zagra to setki osob i zdarzenie takie na 100% bedzie anulowane...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
[b]a tak moze nie anuluja jak zagra to malo osob... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dobra nie unoś sie, nie mam chęci sie kłócić w sobote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|