Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Mitul
no to pewnie cale 6 dych zarobil... grubo :))
update... 9 dyszek grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
a chlopa jak ni ma tak ni ma tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by fenomen
Mam też dla każdego z uczestników przygotowaną symboliczną niespodzianke z której na pewno będzie nie lada śmiechu smile
grin niespodzianka laugh

a tak calkiem powaznie to wierze ze cos mu wypadlo, ale szkoda ze w takim terminie tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by fenomen
Mam też dla każdego z uczestników przygotowaną symboliczną niespodzianke z której na pewno będzie nie lada śmiechu smile
grin niespodzianka laugh

a tak calkiem powaznie to wierze ze cos mu wypadlo, ale szkoda ze w takim terminie tongue

hahahahahah dobre, dobre. Był taki user z Morąga RobRoy się zwał. Wyjebał mnie na 3k. Mam nadzieję że fenomen to nie jego alter ego.
pzdr.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Jeśli dane które dostałem są prawdziwe to chłop prowadzi chyba firmę pod tym adresem więc oby coś mu wypadło smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Mr Joke
hahahahahah dobre, dobre. Był taki user z Morąga RobRoy się zwał. Wyjebał mnie na 3k. Mam nadzieję że fenomen to nie jego alter ego.
pzdr.

pamietamy kolege, pamietamy - nawet we Wroclawiu u mnie był smile

ale nie porównuj 3k do 90 zl - RobRoy gral w innej lidze ;P

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Żeby nie skończyło się tak, że Piostar będzie musiał zmienić temat na "Żałosne2" grin

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Głucha cisza? Piostar jak coś to odpisz mi na to co prosiłem na PW. smile piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
nie panikujcie, pewnie się odezwie, kto normalny by robił dzidę dla 100 zł ? bez jaj ...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
To nie chodzi o panike tylko jak trzeba wpłacić zaliczkę to trzeba a domki nie będą w tym terminie czekały...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
może była peffka peff i poszły zaliczki

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
czyli jak weszło to zlot mamy za free wink
gorzej jak wtopa wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Mitul
czyli jak weszło to zlot mamy za free wink
gorzej jak wtopa wink

Ludzie zazwyczaj chwalą się sukcesami a porażki ukrywają a że fenomena nie już dłuższy czas to na pierwszą opcję bym nie liczył,,,,no chyba że to ta zapowiadana niespodzianka tongue


Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
może poszła taśma peffek

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Dzięki za zaufanie wink
Panowie dopiero praktycznie wyszedłem ze szpitala... bo ciągle musiałem czuwać wam się nigdy cieżka sprawa nie zdarzyła ?
Jutro ogarnę wszystko i napiszę więc spokojnie ...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by fenomen
Dzięki za zaufanie wink

To jest forum bukmacherskie,niektórzy ludzie sami sobie ufać nie mogą a co dopiero 'obcym' , więc nie ma się co dziwić różnym domysłom - trochę wałków było, więc nie bierz tego do siebie smile
Dobrze że się odezwałeś, bo zlot ważniejszy niż te zaliczki wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by eroll
To jest forum bukmacherskie,niektórzy ludzie sami sobie ufać nie mogą a co dopiero 'obcym'

dobre i prawdziwe laugh grin
Originally Posted by eroll
Dobrze że się odezwałeś, bo zlot ważniejszy niż te zaliczki wink
zajebisteee laugh laugh piwo

dobra panowie czas coś konkretnego pisać: kto jedzie i czy w ogóle będzie zlot. Ja muszę kierowniczce dać znać wcześniej, tak do 20go czerwca, że nie może na mnie liczyć od środy do poniedziałku na początku czerwca. Pewnie nie jestem sam, który chce konkrety od Was słyszeć. Termin jest jaki jest i tu się mało co zmieni, więc...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
no nic, ponieważ ja nie mam czasu na decyzję, a nie ma konkretów to ja zgłaszam się na turniej który jest w ten weekend, może akurat mnie tam nie wezmą to wtedy przyjadę tongue

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
sprawa się rozmyła, jak nie będzie decyzji do jutra wieczora to ja też rezygnuje bo muszę sobie plany jakoś poustawiać.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
http://www.kretowiny.strefa.pl/kretowiny/index2.htm

Jeśli się nie mylę to mieliśmy mieć zlot w tych domkach?

To jeśli tak, to nie ma tam żadnej rezerwacji dla naszego forum.

Ogólnie rozmawiałem z niezwykle miłym człowiekiem, który naprawdę się zmartwił naszym problemem. Niestety pierwsza podstawowa rzecz jaką mi powiedział, że nie wyraziłby zgody na zlot, gdyż właściciele domków życzą sobie rodziny z dziećmi.

Podał mi też dwie inne lokalizacje "domków w Kretowinach" choć jak zapewnił ta strona to jego oferta.

Jest na tyle miłym człowiekiem, że powiedział że zadzwoni do pozostałych "znajomych po fachu" czy przypadkiem tam nie wylądowaliśmy.

Oddzwoni do mnie do jutra włącznie.
Tyle udało się ustalić.

Tak więc czekamy na wyjaśnienia fenomena.

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1