|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
no to pewnie cale 6 dych zarobil... grubo :)) update... 9 dyszek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
a chlopa jak ni ma tak ni ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Mam też dla każdego z uczestników przygotowaną symboliczną niespodzianke z której na pewno będzie nie lada śmiechu   niespodzianka  a tak calkiem powaznie to wierze ze cos mu wypadlo, ale szkoda ze w takim terminie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Mam też dla każdego z uczestników przygotowaną symboliczną niespodzianke z której na pewno będzie nie lada śmiechu   niespodzianka  a tak calkiem powaznie to wierze ze cos mu wypadlo, ale szkoda ze w takim terminie  hahahahahah dobre, dobre. Był taki user z Morąga RobRoy się zwał. Wyjebał mnie na 3k. Mam nadzieję że fenomen to nie jego alter ego. pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Jeśli dane które dostałem są prawdziwe to chłop prowadzi chyba firmę pod tym adresem więc oby coś mu wypadło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
hahahahahah dobre, dobre. Był taki user z Morąga RobRoy się zwał. Wyjebał mnie na 3k. Mam nadzieję że fenomen to nie jego alter ego. pzdr. pamietamy kolege, pamietamy - nawet we Wroclawiu u mnie był  ale nie porównuj 3k do 90 zl - RobRoy gral w innej lidze ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Żeby nie skończyło się tak, że Piostar będzie musiał zmienić temat na "Żałosne2" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Głucha cisza? Piostar jak coś to odpisz mi na to co prosiłem na PW. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
nie panikujcie, pewnie się odezwie, kto normalny by robił dzidę dla 100 zł ? bez jaj ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
To nie chodzi o panike tylko jak trzeba wpłacić zaliczkę to trzeba a domki nie będą w tym terminie czekały...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
może była peffka peff i poszły zaliczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
czyli jak weszło to zlot mamy za free  gorzej jak wtopa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
czyli jak weszło to zlot mamy za free  gorzej jak wtopa  Ludzie zazwyczaj chwalą się sukcesami a porażki ukrywają a że fenomena nie już dłuższy czas to na pierwszą opcję bym nie liczył,,,,no chyba że to ta zapowiadana niespodzianka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Dzięki za zaufanie  Panowie dopiero praktycznie wyszedłem ze szpitala... bo ciągle musiałem czuwać wam się nigdy cieżka sprawa nie zdarzyła ? Jutro ogarnę wszystko i napiszę więc spokojnie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Dzięki za zaufanie  To jest forum bukmacherskie,niektórzy ludzie sami sobie ufać nie mogą a co dopiero 'obcym' , więc nie ma się co dziwić różnym domysłom - trochę wałków było, więc nie bierz tego do siebie  Dobrze że się odezwałeś, bo zlot ważniejszy niż te zaliczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
To jest forum bukmacherskie,niektórzy ludzie sami sobie ufać nie mogą a co dopiero 'obcym' dobre i prawdziwe Dobrze że się odezwałeś, bo zlot ważniejszy niż te zaliczki  zajebisteee  dobra panowie czas coś konkretnego pisać: kto jedzie i czy w ogóle będzie zlot. Ja muszę kierowniczce dać znać wcześniej, tak do 20go czerwca, że nie może na mnie liczyć od środy do poniedziałku na początku czerwca. Pewnie nie jestem sam, który chce konkrety od Was słyszeć. Termin jest jaki jest i tu się mało co zmieni, więc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
no nic, ponieważ ja nie mam czasu na decyzję, a nie ma konkretów to ja zgłaszam się na turniej który jest w ten weekend, może akurat mnie tam nie wezmą to wtedy przyjadę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
sprawa się rozmyła, jak nie będzie decyzji do jutra wieczora to ja też rezygnuje bo muszę sobie plany jakoś poustawiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
http://www.kretowiny.strefa.pl/kretowiny/index2.htmJeśli się nie mylę to mieliśmy mieć zlot w tych domkach? To jeśli tak, to nie ma tam żadnej rezerwacji dla naszego forum. Ogólnie rozmawiałem z niezwykle miłym człowiekiem, który naprawdę się zmartwił naszym problemem. Niestety pierwsza podstawowa rzecz jaką mi powiedział, że nie wyraziłby zgody na zlot, gdyż właściciele domków życzą sobie rodziny z dziećmi. Podał mi też dwie inne lokalizacje "domków w Kretowinach" choć jak zapewnił ta strona to jego oferta. Jest na tyle miłym człowiekiem, że powiedział że zadzwoni do pozostałych "znajomych po fachu" czy przypadkiem tam nie wylądowaliśmy. Oddzwoni do mnie do jutra włącznie. Tyle udało się ustalić. Tak więc czekamy na wyjaśnienia fenomena.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|