|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
..a ci dajej nie dzialaja..qrrr....... dzwonil ktos do nich ,co sie dzieje i kiedy naprawia problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
ja dzwoniłem ze 2 godziny temu jak nie wcześniej...
008004611225
niech tera ktoś inny zadzowni..
może rzeczywiście przyjdzie mi coś zaoszczędzić a UEFA mam częściowo tylko obstawione...golf się niebawem zaczyna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
zaległości w pracy można nadrobić, ale jak tak dalej pójdzie to się lekko wkurrwię, że największe możliwe wygrane mi uciekają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Wysyłąłem do nich maila i napisali ze juz strona powinna chodzić. W mailu wysłali mi załącznik z listą kursową i zeby obstawić trzeba zadzwonić pod ten bezpłatny numer i powiedzieć co i jak to oni to wyślą. Więc zakłady mozna puścic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
..no kur....................A ale zonk z tym unibetem dzisiaj. ide sie przespac bo chyba sie niedoczekam .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Oryginalnie wysłał leszcz: [qb]Wysyłąłem do nich maila i napisali ze juz strona powinna chodzić. W mailu wysłali mi załącznik z listą kursową i zeby obstawić trzeba zadzwonić pod ten bezpłatny numer i powiedzieć co i jak to oni to wyślą. Więc zakłady mozna puścic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Zadnej nowosci nie odkryles, od zawsze tak jest. Nawet dzis juz puszczalem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Oryginalnie wysłał nierja: [qb] Oryginalnie wysłał leszcz: [qb]Wysyłąłem do nich maila i napisali ze juz strona powinna chodzić. W mailu wysłali mi załącznik z listą kursową i zeby obstawić trzeba zadzwonić pod ten bezpłatny numer i powiedzieć co i jak to oni to wyślą. Więc zakłady mozna puścic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Zadnej nowosci nie odkryles, od zawsze tak jest. Nawet dzis juz puszczalem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] www.unibet.co.uk [ unibet.co.uk] Tu sprawdzicie sobie kursy a potem tylko dzwonic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575 |
dziala juz Unibet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i moge postawic na Groclin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Ciekawe bo u mnie nadal kaplyca :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575 |
przez ten link dziala: www.unibet.co.uk [ unibet.co.uk] i wybierz nasz jezyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: sprostowanie: teraz juz nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie mozna sie zalogowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Dziala ten link, ale mam caly czas problem z logowaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Oryginalnie wysłał Scobas: [qb]Dziala ten link, ale mam caly czas problem z logowaniem.[/qb] Czy wy umiecie czytac przeciez pisalem ze tylko kursy mozna obejrzec. To strona dla angielskich klientow Unibetu. Dzwonic trzeba i oni postawia co chcecie. Telefon za darmo !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Oryginalnie wysłał nierja: [qb] Oryginalnie wysłał Scobas: [qb]Dziala ten link, ale mam caly czas problem z logowaniem.[/qb] Czy wy umiecie czytac przeciez pisalem ze tylko kursy mozna obejrzec. To strona dla angielskich klientow Unibetu. Dzwonic trzeba i oni postawia co chcecie. Telefon za darmo !!![/qb] Dokladnie, przed chwila obstawialem telefonicznie. Niestety (dla niektorych) w dniu dzisiejszym nie ma juz polskich operatorow - english only.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Oryginalnie wysłał mogarycz: [qb]ja dzwoniłem ze 2 godziny temu jak nie wcześniej...
008004611225
niech tera ktoś inny zadzowni..
może rzeczywiście przyjdzie mi coś zaoszczędzić a UEFA mam częściowo tylko obstawione...golf się niebawem zaczyna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
zaległości w pracy można nadrobić, ale jak tak dalej pójdzie to się lekko wkurrwię, że największe możliwe wygrane mi uciekają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] mogarycz nie wiem jak Tobie , ale mnie ta awaria na zdrowie wyszła , a raczej na obfitość portfela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Miałbym zonka w postaci Newcastle i Nieminena !!!! Wczoraj mnie Monaco załatwił , a dzisiaj juz sie załatwic nie dałem . Dziekuje Unibetowi za tą awarię.niech sie psują tylko wtedy kiedy ZONKI wypadają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr i zycze samych Zwycięztw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88 |
Ale jazda, ze znikomą znajomością angielskiego obstawiłem NHL u angielskiej operatorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ciekawe tylko czy nie popieprzyła tam czegoś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Dalej wielki ZOOOONK ze stroną ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Wczoraj naprawde moglem sie cieszyc ze nie działała,ale dzisiaj juz cusik mozna by było obstawić,moze dzisiaj nie bedzie tyle zonkerów co wczoraj.. A jak nie zadzialaja to trzeba bedzie dzwonic...ciekawe czy będą wolne linie tel. skoro wszyscy sie rzucą to pewnie wszystko bedzie poblokowane... pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104 |
no i nadal nie działa ten cholerny unibet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]Ja teraz mam NEO i normalnie działa, nawet szybcie niż powinno :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Więc trudno mi jest coś powiedzieć.[/qb] Dokladnie, potwierdzam to co napisal JJ, dziala jak blyskawica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
U mnie też nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nadal. oraz wczoraj trochę zaoszczędziłem dzięki temu, ale dziś już chciałbym zbić kokosy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 13 |
tralalala co Wam działa - NET czy UNIBET ..panowie... Oryginalnie wysłał Adik: [qb] Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]Ja teraz mam NEO i normalnie działa, nawet szybcie niż powinno :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Więc trudno mi jest coś powiedzieć.[/qb] Dokladnie, potwierdzam to co napisal JJ, dziala jak blyskawica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
|
|
|
Link skopiowany do schowka