Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#53961 26/02/2004 19:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
..a ci dajej nie dzialaja..qrrr.......
dzwonil ktos do nich ,co sie dzieje i kiedy naprawia problem?

Bonus: Unibet
#53962 26/02/2004 19:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
ja dzwoniłem ze 2 godziny temu jak nie wcześniej...

008004611225

niech tera ktoś inny zadzowni..

może rzeczywiście przyjdzie mi coś zaoszczędzić a UEFA mam częściowo tylko obstawione...golf się niebawem zaczyna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

zaległości w pracy można nadrobić, ale jak tak dalej pójdzie to się lekko wkurrwię, że największe możliwe wygrane mi uciekają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#53963 26/02/2004 20:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Wysyłąłem do nich maila i napisali ze juz strona powinna chodzić. W mailu wysłali mi załącznik z listą kursową i zeby obstawić trzeba zadzwonić pod ten bezpłatny numer i powiedzieć co i jak to oni to wyślą. Więc zakłady mozna puścic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#53964 26/02/2004 20:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
..no kur....................A ale zonk z tym unibetem dzisiaj.
ide sie przespac bo chyba sie niedoczekam ....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#53965 26/02/2004 20:40
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]Wysyłąłem do nich maila i napisali ze juz strona powinna chodzić. W mailu wysłali mi załącznik z listą kursową i zeby obstawić trzeba zadzwonić pod ten bezpłatny numer i powiedzieć co i jak to oni to wyślą. Więc zakłady mozna puścic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Zadnej nowosci nie odkryles, od zawsze tak jest. Nawet dzis juz puszczalem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#53966 26/02/2004 20:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Leszcz priv

#53967 26/02/2004 20:49
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]Wysyłąłem do nich maila i napisali ze juz strona powinna chodzić. W mailu wysłali mi załącznik z listą kursową i zeby obstawić trzeba zadzwonić pod ten bezpłatny numer i powiedzieć co i jak to oni to wyślą. Więc zakłady mozna puścic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Zadnej nowosci nie odkryles, od zawsze tak jest. Nawet dzis juz puszczalem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
www.unibet.co.uk [unibet.co.uk]

Tu sprawdzicie sobie kursy a potem tylko dzwonic.

#53968 26/02/2004 21:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
dziala juz Unibet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i moge postawic na Groclin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#53969 26/02/2004 21:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Ciekawe bo u mnie nadal kaplyca :/

#53970 26/02/2004 21:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
przez ten link dziala:
www.unibet.co.uk [unibet.co.uk]
i wybierz nasz jezyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

sprostowanie:
teraz juz nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie mozna sie zalogowac

#53971 26/02/2004 21:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Dziala ten link, ale mam caly czas problem z logowaniem.

#53972 26/02/2004 21:40
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał Scobas:
[qb]Dziala ten link, ale mam caly czas problem z logowaniem.[/qb]
Czy wy umiecie czytac przeciez pisalem ze tylko kursy mozna obejrzec. To strona dla angielskich klientow Unibetu. Dzwonic trzeba i oni postawia co chcecie. Telefon za darmo !!!

#53973 26/02/2004 21:43
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Scobas:
[qb]Dziala ten link, ale mam caly czas problem z logowaniem.[/qb]
Czy wy umiecie czytac przeciez pisalem ze tylko kursy mozna obejrzec. To strona dla angielskich klientow Unibetu. Dzwonic trzeba i oni postawia co chcecie. Telefon za darmo !!![/qb]
Dokladnie, przed chwila obstawialem telefonicznie. Niestety (dla niektorych) w dniu dzisiejszym nie ma juz polskich operatorow - english only.

#53974 26/02/2004 22:59
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]ja dzwoniłem ze 2 godziny temu jak nie wcześniej...

008004611225

niech tera ktoś inny zadzowni..

może rzeczywiście przyjdzie mi coś zaoszczędzić a UEFA mam częściowo tylko obstawione...golf się niebawem zaczyna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

zaległości w pracy można nadrobić, ale jak tak dalej pójdzie to się lekko wkurrwię, że największe możliwe wygrane mi uciekają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
mogarycz nie wiem jak Tobie , ale mnie ta awaria na zdrowie wyszła , a raczej na obfitość portfela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Miałbym zonka w postaci Newcastle i Nieminena !!!!
Wczoraj mnie Monaco załatwił , a dzisiaj juz sie załatwic nie dałem .
Dziekuje Unibetowi za tą awarię.niech sie psują tylko wtedy kiedy ZONKI wypadają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdr i zycze samych Zwycięztw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#53975 27/02/2004 00:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
Ale jazda, ze znikomą znajomością angielskiego obstawiłem NHL u angielskiej operatorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ciekawe tylko czy nie popieprzyła tam czegoś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#53976 27/02/2004 12:31
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Dalej wielki ZOOOONK ze stroną ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Wczoraj naprawde moglem sie cieszyc ze nie działała,ale dzisiaj juz cusik mozna by było obstawić,moze dzisiaj nie bedzie tyle zonkerów co wczoraj..
A jak nie zadzialaja to trzeba bedzie dzwonic...ciekawe czy będą wolne linie tel. skoro wszyscy sie rzucą to pewnie wszystko bedzie poblokowane...
pozdr

#53977 27/02/2004 12:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
no i nadal nie działa ten cholerny unibet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#53978 27/02/2004 12:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]Ja teraz mam NEO i normalnie działa, nawet szybcie niż powinno :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Więc trudno mi jest coś powiedzieć.[/qb]
Dokladnie, potwierdzam to co napisal JJ, dziala jak blyskawica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#53979 27/02/2004 13:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
U mnie też nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
nadal.
oraz wczoraj trochę zaoszczędziłem dzięki temu, ale dziś już chciałbym zbić kokosy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#53980 27/02/2004 13:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 13
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 13
tralalala co Wam działa - NET czy UNIBET ..panowie...
Quote
Oryginalnie wysłał Adik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]Ja teraz mam NEO i normalnie działa, nawet szybcie niż powinno :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Więc trudno mi jest coś powiedzieć.[/qb]
Dokladnie, potwierdzam to co napisal JJ, dziala jak blyskawica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1