Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
morze byc przlewy,
dziewczyna chcialaby zalozyc sobie konto ;), a aktualnie nie ma bankowego


czyli ktos ma zle doswiadczenia w tej materii ?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
przez przelewy raczej mozesz byc spokojny, bo tylko p24 maja dane konta, z ktorego kasa jest wplacana i nie przekazuja ich dalej. ja tak robilem na betclicu i nie bylo zadnych problemow. nie recze, ze na bah jest tak samo, ale raczej tak.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,562
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,562
Likes: 11
Przypominam,ze promocja na www.bet-at-home.com [gambling-affiliation.com] zostala skrocona do 13 czerwca 2012 (godz. 12:00 GMT+2) .

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Czyli jutro po 12 już można spokojnie wypłacać ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
wy bedziecie wyplacac a to dopiero wplacam smile mam czas do 12stej w poludnie ?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
ile czasu leci wyplata z bah do mb??

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
[quote=michal_tbg]Czyli jutro po 12 już można spokojnie wypłacać ? [/quote

moze ktos potwierdzic ? zeby pozniej nie bylo ze wyplace i anuluja bonus...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Przedłużyli promocję do pierwotnej daty tj. 20.06 i zapis o wypłacie został zmodyfikowany tak samo!

Nie lubię jak ktoś w trakcie zmienia regulamin, wpłacając akceptowałem brak możliwości wypłaty do 13, tak więc jest to moja ostatnia przygoda z tym bukmacherem...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
jak wplacalem to bylo ze 13 czerwca mozna wyplacac, teraz widze jakby przedluzyli sobie promocje i jest do 20 czerwca (tak jak rafal08 wspominal z poczatkiem akcji). nie wiem teraz czy mozna wyplacac czy nie? i jesli nie to czemu warunki sa tak zmieniane w trakcie?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,562
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,562
Likes: 11
Promocja od samego poczatku miala byc do 20 czerwca. Jesli mogli zmienic na 13 to widocznie na 20 tez moga.Kazdy musi sie dowiedziec (support,LC) jak z wyplata z jego konta

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
To w takim razie zapowiada się wymiana zdać z supportem. Wpłacałem pieniądze w momencie, gdzie było jasno powiedziane, że promocja trwa do 13-go czerwca i do tego momentu obowiązuje zakaz wypłat. Nie chcę być teraz zmuszonym, by jeszcze tydzień siedzieć u nich na łasce wielkiej marży.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Originally Posted by Radek_89
To w takim razie zapowiada się wymiana zdać z supportem. Wpłacałem pieniądze w momencie, gdzie było jasno powiedziane, że promocja trwa do 13-go czerwca i do tego momentu obowiązuje zakaz wypłat. Nie chcę być teraz zmuszonym, by jeszcze tydzień siedzieć u nich na łasce wielkiej marży.

U mnie podobnie, mail już poszedł.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
dzisiaj jeszcze o 11:35 dostalem odpowiedz od supportu ze po 12 wyplaty beda odblokowane...przyjezdzam do domu zeby wyplacic i nie mozna...ehhh jeszcze tydzien bedzie trzeba czekac na kase frown

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
to moze jeszcze odejma z pare stowek z bonusu jak juz jest FrIstAjl regulaminowy!!? :/

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
od godziny wisze na live czat i nie moge sie z nikim polaczyc, caly czas mam komunikat, ze wszyscy sa zajeci laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Kacperek, to bez sensu. Ja już trzy razy próbowałem (każdy raz innego dnia). Do usranej śmierci będziesz tak wisieć.

Ja napisałem maila, ale dla mnie sprawa jest jasna - obowiązuje mnie regulamin z 13ym czerwca i nie proszę o wyjaśnienie sytuacji, tylko odblokowanie możliwości wypłaty. Koniec kropka.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez Gracza regulaminu promocji, jak również Ogólnych Warunków Handlowych bet-at-home.com, dostępnych na www.bet-at-home.com [gambling-affiliation.com]. bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i bez wcześniejszych zapowiedzi.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
po rozmowie na live chat udalo sie zlecic wyplate wiec piwo dla baha smile

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
U mnie sytuacja identyczna, chyba mają bardzo dużo zapytań, bo pierwszym pytaniem było czy chcę zlecić wypłatę smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Radek_89 - daj znac jak dostaniesz odpowiedz
Slawek_kk - co im napisales na live chat??

Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,442 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,194
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1