|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
morze byc przlewy, dziewczyna chcialaby zalozyc sobie konto ;), a aktualnie nie ma bankowego
czyli ktos ma zle doswiadczenia w tej materii ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
przez przelewy raczej mozesz byc spokojny, bo tylko p24 maja dane konta, z ktorego kasa jest wplacana i nie przekazuja ich dalej. ja tak robilem na betclicu i nie bylo zadnych problemow. nie recze, ze na bah jest tak samo, ale raczej tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,562 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,562 Likes: 11 |
Przypominam,ze promocja na www.bet-at-home.com [ gambling-affiliation.com] zostala skrocona do 13 czerwca 2012 (godz. 12:00 GMT+2) .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Czyli jutro po 12 już można spokojnie wypłacać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
wy bedziecie wyplacac a to dopiero wplacam  mam czas do 12stej w poludnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
ile czasu leci wyplata z bah do mb??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
[quote=michal_tbg]Czyli jutro po 12 już można spokojnie wypłacać ? [/quote
moze ktos potwierdzic ? zeby pozniej nie bylo ze wyplace i anuluja bonus...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Przedłużyli promocję do pierwotnej daty tj. 20.06 i zapis o wypłacie został zmodyfikowany tak samo!
Nie lubię jak ktoś w trakcie zmienia regulamin, wpłacając akceptowałem brak możliwości wypłaty do 13, tak więc jest to moja ostatnia przygoda z tym bukmacherem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
jak wplacalem to bylo ze 13 czerwca mozna wyplacac, teraz widze jakby przedluzyli sobie promocje i jest do 20 czerwca (tak jak rafal08 wspominal z poczatkiem akcji). nie wiem teraz czy mozna wyplacac czy nie? i jesli nie to czemu warunki sa tak zmieniane w trakcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,562 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,562 Likes: 11 |
Promocja od samego poczatku miala byc do 20 czerwca. Jesli mogli zmienic na 13 to widocznie na 20 tez moga.Kazdy musi sie dowiedziec (support,LC) jak z wyplata z jego konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
To w takim razie zapowiada się wymiana zdać z supportem. Wpłacałem pieniądze w momencie, gdzie było jasno powiedziane, że promocja trwa do 13-go czerwca i do tego momentu obowiązuje zakaz wypłat. Nie chcę być teraz zmuszonym, by jeszcze tydzień siedzieć u nich na łasce wielkiej marży.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
To w takim razie zapowiada się wymiana zdać z supportem. Wpłacałem pieniądze w momencie, gdzie było jasno powiedziane, że promocja trwa do 13-go czerwca i do tego momentu obowiązuje zakaz wypłat. Nie chcę być teraz zmuszonym, by jeszcze tydzień siedzieć u nich na łasce wielkiej marży. U mnie podobnie, mail już poszedł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
dzisiaj jeszcze o 11:35 dostalem odpowiedz od supportu ze po 12 wyplaty beda odblokowane...przyjezdzam do domu zeby wyplacic i nie mozna...ehhh jeszcze tydzien bedzie trzeba czekac na kase 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
to moze jeszcze odejma z pare stowek z bonusu jak juz jest FrIstAjl regulaminowy!!? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
od godziny wisze na live czat i nie moge sie z nikim polaczyc, caly czas mam komunikat, ze wszyscy sa zajeci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Kacperek, to bez sensu. Ja już trzy razy próbowałem (każdy raz innego dnia). Do usranej śmierci będziesz tak wisieć.
Ja napisałem maila, ale dla mnie sprawa jest jasna - obowiązuje mnie regulamin z 13ym czerwca i nie proszę o wyjaśnienie sytuacji, tylko odblokowanie możliwości wypłaty. Koniec kropka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez Gracza regulaminu promocji, jak również Ogólnych Warunków Handlowych bet-at-home.com, dostępnych na www.bet-at-home.com [ gambling-affiliation.com]. bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i bez wcześniejszych zapowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
po rozmowie na live chat udalo sie zlecic wyplate wiec  dla baha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
U mnie sytuacja identyczna, chyba mają bardzo dużo zapytań, bo pierwszym pytaniem było czy chcę zlecić wypłatę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Radek_89 - daj znac jak dostaniesz odpowiedz Slawek_kk - co im napisales na live chat??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|