|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Kacperek, jak Sławek napisał, że "dostał się" na livechat, postanowiłem samemu poczekać. Jakieś 10 minut i zgłosił się support. Napisałem, że w mailu miałem informację o 13 czerwca, a nadal nie mogę wypłacić. Poprosił nr gracza i po dwóch minutach napisał, że mogę już zlecić wypłatę. Samemu to zrobiłem i przeszło. Teraz zobaczymy, jak szybko wypłacą kasę na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,483 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,483 Likes: 11 |
Czyli tragedii nie ma BAH [ gambling-affiliation.com] stanal na wysokosci zadania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Nie chwalmy dnia... Będzie przelew, będzie gitara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Kasa już na koncie w MB. Szok i jednak słowa uznania dla BAH 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
U mnie też pieniądze jakieś 2 godziny temu spłynęły na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
pytanie za sto punktów. wpłacałem przez przelewy24, czy mogę wypłacić na konto bankowe?? czy muszę na MB??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
nie kumam dlaczego dziś przedłużyli okres zamrożenia kasy z 13 na 20 czerwca??
"Uczestnictwo w akcji bonusowej wyklucza wszelkie wypłaty w okresie od 1 do 20 czerwca 2012 (godz. 12:00 GMT+2). "
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
nie kumam dlaczego dziś przedłużyli okres zamrożenia kasy z 13 na 20 czerwca??
"Uczestnictwo w akcji bonusowej wyklucza wszelkie wypłaty w okresie od 1 do 20 czerwca 2012 (godz. 12:00 GMT+2). " jest wieksze prawdopodobienstwo, ze zagrasz... dodatkowo mozesz ja przegrac, a oni i tak zarobieni na marzy  ps. po rozmowie na live czat mam mozliwosc wyplaty dzisiaj, wyplata oczywiscie zlecona, ale kasa nadal na koncie, a wyplata ma status "w przygotowaniu do realizacji"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tak zawsze jest z wyplata
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Gdzie mogę sprawdzić ile pozostało mi do wykonania obrotu bonusem ? oczywiście bonuś na Euro 2012
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Gdzie mogę sprawdzić ile pozostało mi do wykonania obrotu bonusem ? oczywiście bonuś na Euro 2012 Kiedys jak u nich gralem, nie mieli zadnej zakladki, gdzie mozna bylo sprawdzic obrot. Moze teraz sie zmienilo ale watpie. Pamietam,ze wysylalem maila do nich z zapytaniem, czy mozliwa jest juz wyplata. Chyba, ze sam policzysz sobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Gdzie mogę sprawdzić ile pozostało mi do wykonania obrotu bonusem ? oczywiście bonuś na Euro 2012 dowiesz sie pytajac dzial obslugi ps. dzisiaj rano kasa na MB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
czyli mozna wyplacac, czy trzeba czekac do tego 20go, by nie stracic bonusu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
ok, juz wiem:
"A withdrawal is currently not possible!
It is not possible to request a withdrawal from your account during the bonus period. If you still want to continue with the process of your withdrawal, please contact our customer support.
Thank you for your understanding!"
mialo byc do 13-go, co za dziwaki. hmmm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
poczytaj wyżej,chłopaki pisali że po interwencji na LC mieli możliwość wwypłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
poczytaj wyżej,chłopaki pisali że po interwencji na LC mieli możliwość wwypłaty potwierdzam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
poczytaj wyżej,chłopaki pisali że po interwencji na LC mieli możliwość wwypłaty potwierdzam na dodatek kasa na moneybookers po 1h 9min...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Co za skurwiały buk ... wczoraj kontaktowałem się z LC w sprawie obrotu i wypłaty .Dostałem info zze muszę zagrać za 5pln i mam obrót wyrobiony i mogę wypłacac .... dzisiaj zlecam wypłatę i info ze nie możliwa bo termin promcji jeszcze nie miną .A jak pamiętam termin był do 13.06 ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Chłopie poczytaj trochę Jeśli brałeś udział w promocji w czasie kiedy był termin ustalony na 13 czerwca to interwencja na LC odblokuje ci możliwość wypłaty
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|