|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
Dziwnie rozliczają te oringi ja obstawiłem 8 zakładów a oringi policzyli mi tylko za wygrane zakłade,za przegrane oringów brakuje dziwne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
U ,mnie na koncie liczyło za przegrane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100 |
Intryguje mnie jeden z zapisów ich regulaminu dotyczący rozliczanie zakładów U/O w tenisie w przypadku kreczu. Cyt:
"Jeśli jeden z graczy zrezygnuje z dokończenia meczu, zakłady dla tego wydarzenia będą rozliczane na podstawie ilości rozegranych gemów.
Przykład: Mniej niż 17.5 gemów Przypadek 1: skończonych 15 gemów - zakłady są rozliczone po kursie 1,00. Przypadek 2: skończonych 19 gemów – zakłady na ten kurs zostają anulowane i przepadają."
Czyli tak! Jeśli w momencie kreczu padnie typowany przeze mnie wynik to oni dają mi tylko zwrot zamiast wygranej. Ale jeśli nie trafię to oczywiście mam zakład przegrany.
No to są chyba jakieś jaja, bo albo dajemy zwrot bez względu na wynik albo za wiążący uznajemy wynik w momencie przerwania meczu i według niego rozliczamy zakłady. A tu jest według własnego widzimisię byleby było na korzyść buka.
Zastanawia mnie jak z takim zapisem można dostać licencję i prawdę mówiąc zamierzam się tym zainteresować czy jest to zgodne z wymogami licencyjnymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11 |
To blad.Poprawione bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Rafał opiernicz ich. POłowa obrotu wyrobiona i okazuje się że wszystkie sporty oprócz soccera zlimitowane do 25 euro na zakład. Niech prosiaki w kulki nie lecą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11 |
Z limitami indywidualnymi to wiesz ciezka sprawa raczej . Podeslij mi login na PW to przynajmniej podam go managerowi i zobaczy czy da rade cos z tym zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Rafał opiernicz ich. POłowa obrotu wyrobiona i okazuje się że wszystkie sporty oprócz soccera zlimitowane do 25 euro na zakład. Niech prosiaki w kulki nie lecą mam to samo, pozwolę sobie też poprosić o interwencję
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11 |
Rozmawialem dzis z nimi i przykro mi ,ale jesli juz ktos dostal limit indywidualny to nie ma szans by manager PL mogl w cos takiego ingerowac. Wystartowala 5 runda konkursu Oddsring [ ad.22betpartners.com] - Dzial konkursowyDodatkowy konkurs tylko dla depozytorow - TEMAT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
W tej sytuacji z przykrościa trzeba powiedzieć że oddsring z ichnim bonusem to zwykły shit. Przy ich marży zbyt często nie znajduje się jakiś sensownych kursów do grania. Często sie gra po znacznie słabszych kursach, wliczając to w koszty uzyskania bonusu. A potem gdy znaczna część obrotu już jest zrobiona okazuje śie że szmaciarze praktycznie uniemożliwiają dokończenie obrotu poprzez indywidualne limity. Do tego dochodza jeszcze numery ze zbijamniem np kursów na live gdy akurat "namierzony" gracz chce pograć. Nie polecam - ten bonus to zwykłe naciąganie ludzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Wpłaciłem 147 pln z MB. Postawiłem all na over cards 4,5 Ger-Ita ( notabene: nie ma wyjaśnionego w regulaminie zasad rozliczania tego rodzaju zakładu)
Jak wejdzie to od razu dla przetestowania zlecam wypłatę całej 273 wygranej.
Duży plus to mnóstwo opcji depozytu z Dot-Pay na czele.
Jeśli przy depozytach Ukash i Paysafe będzie możliwośc robienia wypłat z tego na Moneybookers,to na pewno będę u nich pogrywał.
Ale najważniejszy test przed nimi ,jak wygram. Dam znać wtedy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
graty jest piata kartka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Dzięki! Fart! Kliknąłem przed chwilą na wypłatę.
Swoją drogą to nie rozumiem jak walcząc o finał Mistrzostw Europy przegrywając 0:2 nie ma się za grosz agresji w grze i przez 90 minut nie łapie się ani jednej żółtej kartki( Hummels dostał kartkę w 93 min za gestykulacje)
Dobrze Niemcom tak! Ballotelli the best.Zdjąć koszulkę w 1 połowie to duża odwaga.rost Europy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Kasa na koncie MB po 35 minutach od chwili kliknięcia w wypłatę.
Mam nadzieję ,że będzie to standard,a nie szybka wypłata na zachętę do dalszej gry. Zobaczymy jak będzie dalej. Na weekend coś na pewno wpłace aby zgrać znowu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11 |
II edycja konkursu Oddsring [ ad.22betpartners.com] - dzial konkursowy TUTAJDodatkowo do zgarniecia w finale 300 PLN Osoby ,ktore otrzymaly nagrody w I edycji oczywiscie tez moga juz brac udzial
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 623 |
Zarejestrowalem sie u nich, nastepnie dokonalem wplaty i o dziwo moje konto zostalo tymczasowo zablokowane. Napisalem do nich maila, ale moze ktos wie czemu tak sie stalo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,565 Likes: 11 |
Nie slyszalem o takich przypadkach u nich.Jak nie odpisza szybko to podeslij mi wieczorem e-mail(login) .Rano bedzie menago to zapytam w czym problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Zarejestrowalem sie u nich, nastepnie dokonalem wplaty i o dziwo moje konto zostalo tymczasowo zablokowane. Napisalem do nich maila, ale moze ktos wie czemu tak sie stalo? moze dlatego, ze zarejstrowales juz konto z tego samego komputera?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|