|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Może jeszcze nie doszło. Jak mi się powiedzie w mojej misji to zrobię zlot w Przysuchej jeśli nie będzie za późno i będziecie chcieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
wlasnie sprawdzalem,zwrotu zaliczki nie mam. Nie ma zaliczki bo nie było remisu 2:2 Hiszpanów i kasa została u buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ściema i tyle
gośc niby poważny, ma prace, od tygodnia 30zł niepotrafi wysłać, a był na internecie, co się robi w 10 sekund,
nie mój cyrk, nie moje małpy
ale chcial coś wykombinowaćmoim zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Bo tak widzę każdy narzeka i nie komu się zabrać za to, wszyscy chętni ale na gotowe. Ja jestem w trakcie poważnych zmian i nie mam czasu wszystkiego doglądać. Sprawa z Kretowinami wygląda tak. W wybranej lokalizacji nikt o nas nie słyszał, w dwóch pozostałych lokalizacjach nikt o nas nie słyszał - czy są tam inne domki, nie wiem - nie znam miejsca. W każdym razie rezerwacja tam gdzie miał być zlot - nie istnieje i to jest fakt niepowtarzalny. Zaliczki zapewne będą iść tygodniami w końcu jak widać chłop nie ma głowy teraz do takich rzeczy. Pewnie zapomni jak o rezerwacji. Jeśli chcecie zlot to podaje możliwości wyboru: a) Oława - http://meteor-turystyka.pl/nadlesnawoda-bystrzyca,bystrzyca.html (wynajem minimum 7 dni, ale może da się zrobić na 4 dni) b) Burzenin sportowa osada - http://www.sportowaosada.pl/c) można również próbować w tych nieszczęsnych Kretowinach coś szukać Termin taki jak był 5-8 lipca. Jeśli ktoś ma inne pomysły to proszę bardzo się nie krępować. Może nawet ktoś poważny ma ochotę to zorganizować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Widzę chętnych już brak.
A zwrot dotarł do osób zainteresowanych od fenomena?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Ja z chęcią bym się wybrał na kolejny zlot, lecz niestety nie w tym terminie  Jak teraz nie wypali to mam nadzieję, że kolejna data będzie bardziej przystępna. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
A zwrot dotarł do osób zainteresowanych od fenomena? nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
pisałem, że złodziej, chciał oszukać to .... nikomu nie ufaj  na to wychodzi, dobrze, że tak mało ludzi udało mu się oszukać pewnie kiedyś odeśle te 30zł, ale kiedy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Poszła dzida, tyle w temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Poszła dzida, tyle w temacie. Cendruś, zorganizowałbyś zlot. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Poszła dzida, tyle w temacie. Cendruś, zorganizowałbyś zlot.  u Nalepy i Byliny na Szafarni w Gdańsku haha, all inclusive. Tylko zaliczka 2 stówy  .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Cendrus a przypomnij kogo Ty wydymales na kase, bo za duzo ostatnio tych walkow i juz nie kojarze ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2012
Posty: 2 |
tak z ciekawości, dostali wszyscy zwrot zaliczki od organizatora tegorocznego zlotu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Cendrus a przypomnij kogo Ty wydymales na kase, bo za duzo ostatnio tych walkow i juz nie kojarze ... w fortunie zrobił akcje i dzida 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Cendrus a przypomnij kogo Ty wydymales na kase, bo za duzo ostatnio tych walkow i juz nie kojarze ... w fortunie zrobił akcje i dzida  W Betako, które zbankrutowało już dawno 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Trzeba bylo nie krasc, to moze do dzisiaj byliby na rynku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Trzeba bylo nie krasc, to moze do dzisiaj byliby na rynku... Kraść? To nie jest złodziejstwo. Błąd pracownika, to jest równowartość tego co 80% robi tutaj na forum i szuka błędów bukmachera w wystawianiu kursu...też powinniście pisać maila do i informować o takim błędzie, a nie obstawiać to i jeszcze po zdarzeniu od razu wypłacać i pózniej mieć pretensje i płakać na forum jak wypłatę wstrzymują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Trzeba bylo nie krasc, to moze do dzisiaj byliby na rynku... Kraść? To nie jest złodziejstwo. Błąd pracownika, to jest równowartość tego co 80% robi tutaj na forum i szuka błędów bukmachera w wystawianiu kursu...też powinniście pisać maila do i informować o takim błędzie, a nie obstawiać to i jeszcze po zdarzeniu od razu wypłacać i pózniej mieć pretensje i płakać na forum jak wypłatę wstrzymują.  CO ?? Buk to nasz główny rywal, i toczymy z nim walkę a Twoja sytuacja jest kompletnie 180% inna, bo miałeś świadomość że nie winna pracownica wydała źle, jakbyś miał chodź trochę szacunku i honoru to byś inaczej zrobił, było minęło ale nic w przyrodzie nie ginie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
lato minęło , szkoda że ze zlotu nic nie wyszło, nawet już nie umiemy sie zorganizować na 2 dni by sie piwka razem napić 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|