Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Może jeszcze nie doszło.
Jak mi się powiedzie w mojej misji to zrobię zlot w Przysuchej jeśli nie będzie za późno i będziecie chcieli.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by mankiet
wlasnie sprawdzalem,zwrotu zaliczki nie mam.

Nie ma zaliczki bo nie było remisu 2:2 Hiszpanów i kasa została u buka.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
ściema i tyle

gośc niby poważny, ma prace, od tygodnia 30zł niepotrafi wysłać, a był na internecie, co się robi w 10 sekund,

nie mój cyrk, nie moje małpy

ale chcial coś wykombinowaćmoim zdaniem


Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Bo tak widzę każdy narzeka i nie komu się zabrać za to, wszyscy chętni ale na gotowe. Ja jestem w trakcie poważnych zmian i nie mam czasu wszystkiego doglądać.

Sprawa z Kretowinami wygląda tak. W wybranej lokalizacji nikt o nas nie słyszał, w dwóch pozostałych lokalizacjach nikt o nas nie słyszał - czy są tam inne domki, nie wiem - nie znam miejsca.

W każdym razie rezerwacja tam gdzie miał być zlot - nie istnieje i to jest fakt niepowtarzalny. Zaliczki zapewne będą iść tygodniami w końcu jak widać chłop nie ma głowy teraz do takich rzeczy. Pewnie zapomni jak o rezerwacji.

Jeśli chcecie zlot to podaje możliwości wyboru:

a) Oława - http://meteor-turystyka.pl/nadlesnawoda-bystrzyca,bystrzyca.html (wynajem minimum 7 dni, ale może da się zrobić na 4 dni)

b) Burzenin sportowa osada - http://www.sportowaosada.pl/

c) można również próbować w tych nieszczęsnych Kretowinach coś szukać

Termin taki jak był 5-8 lipca.

Jeśli ktoś ma inne pomysły to proszę bardzo się nie krępować.
Może nawet ktoś poważny ma ochotę to zorganizować?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Widzę chętnych już brak.

A zwrot dotarł do osób zainteresowanych od fenomena?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Ja z chęcią bym się wybrał na kolejny zlot, lecz niestety nie w tym terminie wink Jak teraz nie wypali to mam nadzieję, że kolejna data będzie bardziej przystępna.

piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Piostar
A zwrot dotarł do osób zainteresowanych od fenomena?
nie

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
pisałem, że złodziej, chciał oszukać to ....

nikomu nie ufaj wink na to wychodzi, dobrze, że tak mało ludzi udało mu się oszukać

pewnie kiedyś odeśle te 30zł, ale kiedy wink


Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Poszła dzida, tyle w temacie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Originally Posted by Cendruś
Poszła dzida, tyle w temacie.
Cendruś, zorganizowałbyś zlot. grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Giertyszek
Originally Posted by Cendruś
Poszła dzida, tyle w temacie.
Cendruś, zorganizowałbyś zlot. grin

u Nalepy i Byliny na Szafarni w Gdańsku haha, all inclusive. Tylko zaliczka 2 stówy ooo laugh .

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Cendrus a przypomnij kogo Ty wydymales na kase, bo za duzo ostatnio tych walkow i juz nie kojarze ...

Dołączył: Jul 2012
Posty: 2
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 2
tak z ciekawości, dostali wszyscy zwrot zaliczki od organizatora tegorocznego zlotu ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Originally Posted by Big_star
Cendrus a przypomnij kogo Ty wydymales na kase, bo za duzo ostatnio tych walkow i juz nie kojarze ...

w fortunie zrobił akcje i dzida laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Aronek
Originally Posted by Big_star
Cendrus a przypomnij kogo Ty wydymales na kase, bo za duzo ostatnio tych walkow i juz nie kojarze ...

w fortunie zrobił akcje i dzida laugh

W Betako, które zbankrutowało już dawno laugh

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Trzeba bylo nie krasc, to moze do dzisiaj byliby na rynku...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by Big_star
Trzeba bylo nie krasc, to moze do dzisiaj byliby na rynku...
Kraść? To nie jest złodziejstwo. Błąd pracownika, to jest równowartość tego co 80% robi tutaj na forum i szuka błędów bukmachera w wystawianiu kursu...też powinniście pisać maila do i informować o takim błędzie, a nie obstawiać to i jeszcze po zdarzeniu od razu wypłacać i pózniej mieć pretensje i płakać na forum jak wypłatę wstrzymują.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by Big_star
Trzeba bylo nie krasc, to moze do dzisiaj byliby na rynku...
Kraść? To nie jest złodziejstwo. Błąd pracownika, to jest równowartość tego co 80% robi tutaj na forum i szuka błędów bukmachera w wystawianiu kursu...też powinniście pisać maila do i informować o takim błędzie, a nie obstawiać to i jeszcze po zdarzeniu od razu wypłacać i pózniej mieć pretensje i płakać na forum jak wypłatę wstrzymują.

laugh CO ??

Buk to nasz główny rywal, i toczymy z nim walkę a Twoja sytuacja jest kompletnie 180% inna, bo miałeś świadomość że nie winna pracownica wydała źle, jakbyś miał chodź trochę szacunku i honoru to byś inaczej zrobił, było minęło ale nic w przyrodzie nie ginie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Widzę, że już Cendruś ma nakreślony profil: http://zapodaj.net/f9767ad7c3b90.png.html laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
lato minęło , szkoda że ze zlotu nic nie wyszło, nawet już nie umiemy sie zorganizować na 2 dni by sie piwka razem napić frown

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1