|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
dobra, my tu gadu gadu a sie zciemnia. wiadomo co z tym zlotem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
ja slyszalem, ze bedzie w Olawie, Conrad z Eldo organizuja  mi pasi bo blisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
@Mitul najlepszego! Chyba nie trzeba zbytnio myslec jaki bys dzisiaj chciał dostac prezent?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
@Mitul najlepszego! Chyba nie trzeba zbytnio myslec jaki bys dzisiaj chciał dostac prezent? 3:0 bedzie ok  zwlaszcza ze bede na stadionie :))
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ja slyszalem, ze bedzie w Olawie, Conrad z Eldo organizuja  mi pasi bo blisko  to potwierdzone info?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
przepraszam, że się wtrące do Waszeg tematu, ale czy "fenomen" Was (niektórych) oszukał niby organizując fikcyjny zlot ? jeżeli tak to jakaś masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Przepraszam , ale muszę się wycofać z organizacji ponieważ mam tragedie rodziną...:( Dostałem zaliczki od Ojro i Mankamenta . W poniedziałek odeśle... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
To siostra tego ziomka od biletów, których nie było ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
hehehe dobre, Mankament buahahahah pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
czyli jednak ściema była z tym zlotem  TRAGEDIA oszust na oszuście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Panowie, po jaką cholerę komentujecie i to w tak kiepskim stylu (Synu, wojbest1987?). Rozumiem, że przez te wszystkie lata jakie spędziliśmy na forum, wiele razy mogliśmy doświadczyć 'kariero-zarobkowiczów', ale od razu człowieka od oszustów nazywać i to otwarcie na forum? Zastanówcie się... bo ferować wyroki przychodzi na forum bardzo łatwo. a gdyby tak: 'faktycznie' okazało się że jakaś tragedia dotknęła fenomena i nie jest w stanie jeszcze zaprzątać sobie głowy zlotem? I kurrr... nie mieszajcie tematów z biletami. pozdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
hehehe dobre, Mankament buahahahah pzdr. dobre :PP
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Panowie, po jaką cholerę komentujecie i to w tak kiepskim stylu (Synu, wojbest1987?). Rozumiem, że przez te wszystkie lata jakie spędziliśmy na forum, wiele razy mogliśmy doświadczyć 'kariero-zarobkowiczów', ale od razu człowieka od oszustów nazywać i to otwarcie na forum? Zastanówcie się... bo ferować wyroki przychodzi na forum bardzo łatwo. a gdyby tak: 'faktycznie' okazało się że jakaś tragedia dotknęła fenomena i nie jest w stanie jeszcze zaprzątać sobie głowy zlotem? I kurrr... nie mieszajcie tematów z biletami. pozdr  Rozumiem jakby sie fakty zgadzaly chlop byl na miejscu, wstepna rezerwacja i cos wypada. Spoko Ale mam info ze nikt tam o nim nie slyszal a chlop mowil ze zarezrowal wstepnie domki. Takze sorry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2 |
nie no pozwole sobie wtrącić swoje trzy grosze - skąd wiesz że typ któy tam dzwonił i niby weryfikował przedzwonił wszystkie możliwe ośrodki w Kretowinach. Jak znam miejscowości wakacyjne to jest ich tam od ciula i nie wszystkie musza mieć swoje strony internetowe.
Gość pośwęcił swój własny czas, szykował jeszcze jakieś niespodzianki a teraz wieszacie na nim psy bo mu coś wypadło nie przesadzajcie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
czy to co napisał Mitul jest prawdą czy se jaja robi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
czy to co napisał Mitul jest prawdą czy se jaja robi? ale że co ... ?  zlot w Olawie ??  ja jestem za, ale nie podejmuje sie organizacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
ten zlot w tym roku, to rzeczywiscie jakis fenomen...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
dobra, to zrobmy tez zlot w Olawie i kropa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
No to widze, ze nic z tego nie bedzie, szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
wlasnie sprawdzalem,zwrotu zaliczki nie mam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|