Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#540939 21/05/2006 18:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Mam pytanie, przy wypłacie coś takiego mi się pojawia, a że nie znam niemieckiego, mógłby to ktoś przetłumaczyć? (normalnie mam wersję angielską ustawiona strony tylko ten komunikat jest po niemiecku)

An error has occured with your pay-out

Zwischen Ihrer ersten Einzahlung und der ersten Auszahlung muss ein Zeitraum von mindestens 7 Tagen liegen!

Bonus: Unibet
#540940 21/05/2006 20:18
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Giertyszek chodzi im o to ze czas pomiedzy pierwsza wpłatą a wypłata musi wynosic conajmniej 7 dni , wychodzi na to ze wplaciles i od razu chcesz wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#540941 21/05/2006 21:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
dzięki za tłumaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#540942 23/05/2006 18:35
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
W niedzielę wieczorem zlecona wypłata - dzis kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Podoba mi sie ten buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#540943 25/05/2006 16:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
W niedzielę wieczorem zlecona wypłata - dzis kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Podoba mi sie ten buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

wyplacales na karte czy konto?

zarejestrowalem sie z tego bonusowego linku, mieli wyslac majla z pinem i nic nie ma tez tak mieliscie?:-/

#540944 25/05/2006 17:15
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
na konto...ja jeszcze wypłacałem z tej darmowej kaski, którą dawali na początku.

#540945 25/05/2006 22:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Mam pytanie, jezeli te 22 e bonusu sie przegra...to mozna wyplacic depozyt czy trzeba go obracac?

#540946 25/05/2006 23:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mam pytanie, jezeli te 22 e bonusu sie przegra...to mozna wyplacic depozyt czy trzeba go obracac?

jak wszedzie...obracac trzeba...

#540947 25/05/2006 23:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
Mam pytanie, jezeli te 22 e bonusu sie przegra...to mozna wyplacic depozyt czy trzeba go obracac?

jak wszedzie...obracac trzeba...

ale skoro bonus jest przegrany to wystarczy raz obrocic jak wszedzie a nie wedlug warunkow promocji 5 razy? chce sie upewnic bo w bodog mimo ze stracilem bonus to musialem i tak 5 razy obracac depozyt zeby wyplacic cos...

#540948 25/05/2006 23:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Quote
Mam pytanie, jezeli te 22 e bonusu sie przegra...to mozna wyplacic depozyt czy trzeba go obracac?

jak wszedzie...obracac trzeba...

ale skoro bonus jest przegrany to wystarczy raz obrocic jak wszedzie a nie wedlug warunkow promocji 5 razy? chce sie upewnic bo w bodog mimo ze stracilem bonus to musialem i tak 5 razy obracac depozyt zeby wyplacic cos...

masz obrocic tyle ile jest w warunkach promocji, obojetnie czy wygrasz czy przegrasz, z tego co sie orjentuje tylko w 10bet mozna wyplacic depozyt przed obrotem (z tym, ze kwota bonusu musi pozostac na koncie)

#540949 26/05/2006 16:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Mam jeszcze takie ptanie...yahoo moze ty bedziesz wiedzial.. wymagany jest obrot depozytem (22e) + 3 razy bonus (3 x 22e) ....a jezeli zagralem zklad za 44 e? to licza to jako 2 obroty juz? bo nie wiem czy liczyc to jako 2 obroty te 44e czy jako 1?

z gory dzieki za odp.

Pozdrawiam

#540950 26/05/2006 18:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Mam jeszcze takie ptanie...yahoo moze ty bedziesz wiedzial.. wymagany jest obrot depozytem (22e) + 3 razy bonus (3 x 22e) ....a jezeli zagralem zklad za 44 e? to licza to jako 2 obroty juz? bo nie wiem czy liczyc to jako 2 obroty te 44e czy jako 1?

z gory dzieki za odp.

Pozdrawiam

Ktos wie..?

#540951 27/05/2006 10:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Mam jeszcze takie ptanie...yahoo moze ty bedziesz wiedzial.. wymagany jest obrot depozytem (22e) + 3 razy bonus (3 x 22e) ....a jezeli zagralem zklad za 44 e? to licza to jako 2 obroty juz? bo nie wiem czy liczyc to jako 2 obroty te 44e czy jako 1?

z gory dzieki za odp.

Pozdrawiam

Jesli zagrales za 44 euro, to takiego obrotu dokonales. Musisz w sumie obrocic 88 euro (jesli sie nie myle). Czyli jeszcze musisz zagrac za 44 euro (nie musisz tego robic na jednym kuponie, mozesz nawet zagrac 44 razy po 1 euro).

#540952 28/05/2006 08:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
Mam jeszcze takie ptanie...yahoo moze ty bedziesz wiedzial.. wymagany jest obrot depozytem (22e) + 3 razy bonus (3 x 22e) ....a jezeli zagralem zklad za 44 e? to licza to jako 2 obroty juz? bo nie wiem czy liczyc to jako 2 obroty te 44e czy jako 1?

z gory dzieki za odp.

Pozdrawiam

Jesli zagrales za 44 euro, to takiego obrotu dokonales. Musisz w sumie obrocic 88 euro (jesli sie nie myle). Czyli jeszcze musisz zagrac za 44 euro (nie musisz tego robic na jednym kuponie, mozesz nawet zagrac 44 razy po 1 euro).

Dzięki, o to mi wlasnie chodzilo:))

Mam jeszcze pytanie, wyplacal kto kase na inteligo z tego buka? czy jest wyplacalny , ile szla wam kasa? Bo slyszalem ze buk jak najbardziej wyplacalny

#540953 28/05/2006 08:15
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
ja wypłacałem na inteligo. w niedziele wieczorem zleciłem wypłate przez stronę www, po paru minutach e-mail z prośbą o skan dowodu, a we wtorek kasa już na koncie

#540954 28/05/2006 09:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
ja wypłacałem na inteligo. w niedziele wieczorem zleciłem wypłate przez stronę www, po paru minutach e-mail z prośbą o skan dowodu, a we wtorek kasa już na koncie

wow...a pobrali jakas prowizje?? zawsze inteligo cos skubnie przy przewalutowaniu:-/

#540955 28/05/2006 12:32
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
pobrali około 10 zł

#540956 01/06/2006 18:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
przy probie wyplaty kasy wyskakuje mi na zcerwono error " an error occurated, with your pay ou null"
mial kots juz cos takiego?
wpisalem IBAN PL+nr konta 26cyfr oraz Sort code BPOKPLPW
No i dalej to samo, support milczy...:-/

#540957 01/06/2006 18:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
aha jaka tam jest roznica miedzy "given name " a " family name" ??? ktore to imie a ktore nazwisko, bo nie widze w ogole rubryki na imie tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />??

#540958 07/06/2006 06:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Być może juz było opisywane.

Jak to u nich jest z rejestracją, przysyłają hasło na maila 6 znaków, a przy logowaniu trzeba podać maksymalnie 4 znaki, po 3-krotnym "błednie" wpisanym/wklejonym haśle z maila account is locked.

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, betowiec, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,725 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1