|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Mam pytanie, przy wypłacie coś takiego mi się pojawia, a że nie znam niemieckiego, mógłby to ktoś przetłumaczyć? (normalnie mam wersję angielską ustawiona strony tylko ten komunikat jest po niemiecku)
An error has occured with your pay-out
Zwischen Ihrer ersten Einzahlung und der ersten Auszahlung muss ein Zeitraum von mindestens 7 Tagen liegen!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Giertyszek chodzi im o to ze czas pomiedzy pierwsza wpłatą a wypłata musi wynosic conajmniej 7 dni , wychodzi na to ze wplaciles i od razu chcesz wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
dzięki za tłumaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
W niedzielę wieczorem zlecona wypłata - dzis kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podoba mi sie ten buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
W niedzielę wieczorem zlecona wypłata - dzis kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podoba mi sie ten buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wyplacales na karte czy konto? zarejestrowalem sie z tego bonusowego linku, mieli wyslac majla z pinem i nic nie ma tez tak mieliscie?:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
na konto...ja jeszcze wypłacałem z tej darmowej kaski, którą dawali na początku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam pytanie, jezeli te 22 e bonusu sie przegra...to mozna wyplacic depozyt czy trzeba go obracac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam pytanie, jezeli te 22 e bonusu sie przegra...to mozna wyplacic depozyt czy trzeba go obracac? jak wszedzie...obracac trzeba...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam pytanie, jezeli te 22 e bonusu sie przegra...to mozna wyplacic depozyt czy trzeba go obracac? jak wszedzie...obracac trzeba... ale skoro bonus jest przegrany to wystarczy raz obrocic jak wszedzie a nie wedlug warunkow promocji 5 razy? chce sie upewnic bo w bodog mimo ze stracilem bonus to musialem i tak 5 razy obracac depozyt zeby wyplacic cos...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam pytanie, jezeli te 22 e bonusu sie przegra...to mozna wyplacic depozyt czy trzeba go obracac? jak wszedzie...obracac trzeba... ale skoro bonus jest przegrany to wystarczy raz obrocic jak wszedzie a nie wedlug warunkow promocji 5 razy? chce sie upewnic bo w bodog mimo ze stracilem bonus to musialem i tak 5 razy obracac depozyt zeby wyplacic cos... masz obrocic tyle ile jest w warunkach promocji, obojetnie czy wygrasz czy przegrasz, z tego co sie orjentuje tylko w 10bet mozna wyplacic depozyt przed obrotem (z tym, ze kwota bonusu musi pozostac na koncie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam jeszcze takie ptanie...yahoo moze ty bedziesz wiedzial.. wymagany jest obrot depozytem (22e) + 3 razy bonus (3 x 22e) ....a jezeli zagralem zklad za 44 e? to licza to jako 2 obroty juz? bo nie wiem czy liczyc to jako 2 obroty te 44e czy jako 1?
z gory dzieki za odp.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam jeszcze takie ptanie...yahoo moze ty bedziesz wiedzial.. wymagany jest obrot depozytem (22e) + 3 razy bonus (3 x 22e) ....a jezeli zagralem zklad za 44 e? to licza to jako 2 obroty juz? bo nie wiem czy liczyc to jako 2 obroty te 44e czy jako 1?
z gory dzieki za odp.
Pozdrawiam Ktos wie..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Mam jeszcze takie ptanie...yahoo moze ty bedziesz wiedzial.. wymagany jest obrot depozytem (22e) + 3 razy bonus (3 x 22e) ....a jezeli zagralem zklad za 44 e? to licza to jako 2 obroty juz? bo nie wiem czy liczyc to jako 2 obroty te 44e czy jako 1?
z gory dzieki za odp.
Pozdrawiam Jesli zagrales za 44 euro, to takiego obrotu dokonales. Musisz w sumie obrocic 88 euro (jesli sie nie myle). Czyli jeszcze musisz zagrac za 44 euro (nie musisz tego robic na jednym kuponie, mozesz nawet zagrac 44 razy po 1 euro).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam jeszcze takie ptanie...yahoo moze ty bedziesz wiedzial.. wymagany jest obrot depozytem (22e) + 3 razy bonus (3 x 22e) ....a jezeli zagralem zklad za 44 e? to licza to jako 2 obroty juz? bo nie wiem czy liczyc to jako 2 obroty te 44e czy jako 1?
z gory dzieki za odp.
Pozdrawiam Jesli zagrales za 44 euro, to takiego obrotu dokonales. Musisz w sumie obrocic 88 euro (jesli sie nie myle). Czyli jeszcze musisz zagrac za 44 euro (nie musisz tego robic na jednym kuponie, mozesz nawet zagrac 44 razy po 1 euro). Dzięki, o to mi wlasnie chodzilo:)) Mam jeszcze pytanie, wyplacal kto kase na inteligo z tego buka? czy jest wyplacalny , ile szla wam kasa? Bo slyszalem ze buk jak najbardziej wyplacalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
ja wypłacałem na inteligo. w niedziele wieczorem zleciłem wypłate przez stronę www, po paru minutach e-mail z prośbą o skan dowodu, a we wtorek kasa już na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
ja wypłacałem na inteligo. w niedziele wieczorem zleciłem wypłate przez stronę www, po paru minutach e-mail z prośbą o skan dowodu, a we wtorek kasa już na koncie wow...a pobrali jakas prowizje?? zawsze inteligo cos skubnie przy przewalutowaniu:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
przy probie wyplaty kasy wyskakuje mi na zcerwono error " an error occurated, with your pay ou null" mial kots juz cos takiego? wpisalem IBAN PL+nr konta 26cyfr oraz Sort code BPOKPLPW No i dalej to samo, support milczy...:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
aha jaka tam jest roznica miedzy "given name " a " family name" ??? ktore to imie a ktore nazwisko, bo nie widze w ogole rubryki na imie tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Być może juz było opisywane.
Jak to u nich jest z rejestracją, przysyłają hasło na maila 6 znaków, a przy logowaniu trzeba podać maksymalnie 4 znaki, po 3-krotnym "błednie" wpisanym/wklejonym haśle z maila account is locked.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|