|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Chlopie sprawdz sobie w koncu ile stoi euro !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9 |
Witam serdecznie wszystkich bukmacherów mam takie pytanko... Czy mozna wysłac kase do betoto przelewem bankowym i jak długo to trwa mniej wiecej dzieki za odpowiedź i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Szybciej bedzie, jak zalozysz sobie konto w Moneybookers i przeslesz tam kase, a pozniej z Moneybookres do Betoto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9 |
Witam a dlaczego szybciej do baw wysyłam kase i za 2 dni jest u nich to tutaj mysle ze tak samo bedzie bo to jest niby to samo, a powiedz co to jest wogole MB bo za bardzo nie czaje i gdzie to sie zakłada Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Betanwin ma konto w Polsce, natomiast Betoto nie ma, i nie jest to taki sam bukmacher, tylko klon i nie ma konta w naszym kraju. Co do Moneybookers, to musisz sama przeczytac w odpowiednim temacie lub wejsc na strone www.Moneybookers.com [ moneybookers.com], dzisiaj sie zarejestrowac, jutro wplacic do MB kase na poczcie i za 2 dni powinna byc w MB i stamtad bezposrednio do Betoto i wszysktich innych bukow obslugujacych MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9 |
Arkadius mozesz podac gg miałbym kilka pytań
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
jest w tym kolonie jakiś PP ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
zapewne takie jak w BaW, czyli aby wypłacić musisz mieć 50euro zysku w miesiacu i czas realizacji to pół roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
BURSZTYK - odezwij się w sprawie betoto - masz zapchaną skrzynkę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
1. card to which the respective amount will be charged: *
*You are currently not allowed to request an outpayment on your Card, as you have not yet used this service to make an inpayment, or you chose not to save your Card details. If you have forgotten the answer to your private question, please contact our support team, giving your personal details (user ID, first name, surname, address, date of birth), as well as the reason for your writing. Our support team will be happy to send you the answer to your personal question, which you will need to make an outpayment.
Można kogoś prosić o krótkie objaśnienie - o co im dokładnie chodzi - ??? Z góry THX
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie chca Ci wyplacic na karte, bo wedlug nich wplacales innym sposobem lub nie zapisales danych karty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
nie chca Ci wyplacic na karte, bo wedlug nich wplacales innym sposobem lub nie zapisales danych karty wpłacałem kartą - a czy ją zapisałem tego nie wiem - wiem jedno - jeżelibym chciał jeszcze raz wpłacać to wszystkie dane karty się pokazują???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
*You are currently not allowed to request an outpayment on your Card, as you have not yet used this service to make an inpayment, or you chose not to save your Card details. nie masz pozwolenia na wylate na Twoja karte, poniewaz nie uzyles tej [opcji, karty] podczas wplaty, albo Twoj wybor nie zostal zachowany
If you have forgotten the answer to your private question, please contact our support team, giving your personal details (user ID, first name, surname, address, date of birth), as well as the reason for your writing. Our support team will be happy to send you the answer to your personal question, which you will need to make an outpayment. jesli zapomniales odpowiedzi na Twoje prywatne pytanie [pytanie bezpieczenstwa] prosze o kontakt z nami, dajac nam Twoje dane [numer ID, imie i nazwisko , adres, date urodzin]. Nasza ekipa z przyjemnoscia da odpowiedz na Twoje osobiste pytanie, ktore bedzie potrzebne aby zlecic wyplate
to by bylo na tyle. Nie tlumaczylem tego slowo w slowo ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Wpłacalem za pomoca Moneybookers, chce teraz wyplacic tym samym sposobem. Przeslalem im juz sac mojego dowodu. Mogę już teraz wyplacic kase, czy czekac, az oni przysla jakies potwierdzenie ze sprawdzili moje dane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
*You are currently not allowed to request an outpayment on your Card, as you have not yet used this service to make an inpayment, or you chose not to save your Card details. nie masz pozwolenia na wylate na Twoja karte, poniewaz nie uzyles tej [opcji, karty] podczas wplaty, albo Twoj wybor nie zostal zachowany
If you have forgotten the answer to your private question, please contact our support team, giving your personal details (user ID, first name, surname, address, date of birth), as well as the reason for your writing. Our support team will be happy to send you the answer to your personal question, which you will need to make an outpayment. jesli zapomniales odpowiedzi na Twoje prywatne pytanie [pytanie bezpieczenstwa] prosze o kontakt z nami, dajac nam Twoje dane [numer ID, imie i nazwisko , adres, date urodzin]. Nasza ekipa z przyjemnoscia da odpowiedz na Twoje osobiste pytanie, ktore bedzie potrzebne aby zlecic wyplate
to by bylo na tyle. Nie tlumaczylem tego slowo w slowo ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Najgorsze jest to że przelewem też mam problem z wypłatą - chyba trzeba będzie wystosować odpowiedniego maila?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Najgorsze jest to że przelewem też mam problem z wypłatą - chyba trzeba będzie wystosować odpowiedniego maila? Nie gram w betoto, ale czy przy realizacji wypłaty nie trzeba podać odpowiedzi na pytanie, które użyłeś podczas rejstracji ?! Na pewno uda się zrobić wypłatę takim sposobem jakim wpłacałeś. A jak nie to wyślij maila z prośbą o odpowiedź na Twoje osobiste pytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Najgorsze jest to że przelewem też mam problem z wypłatą - chyba trzeba będzie wystosować odpowiedniego maila? Nie gram w betoto, ale czy przy realizacji wypłaty nie trzeba podać odpowiedzi na pytanie, które użyłeś podczas rejstracji ?! Na pewno uda się zrobić wypłatę takim sposobem jakim wpłacałeś. A jak nie to wyślij maila z prośbą o odpowiedź na Twoje osobiste pytanie. Nie daje się - odpowiedź na pytanie osobiste znam - ale ciągle jest gwiazdka przy: 1. card to which the respective amount will be charged: * wkurwia mnie to jak ktoś wie jak przyjmować kasę - ale jak dochodzi do jej oddania to zaczynają się schody. Jeszcze raz spróbuję przelewm - ale też nie idzie ??? Co za pojebany klon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Nie wiem dlaczego macie wszyscy takie problemy wplacilem kase na betoto we wtorek w czwartek zlecilem wyplate ponad 350e i w piatek kase mialem na koncie, tak jak to jest w betandwin, wiec dla mnie to firma jest w porzadku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Najgorsze jest to że przelewem też mam problem z wypłatą - chyba trzeba będzie wystosować odpowiedniego maila? Nie gram w betoto, ale czy przy realizacji wypłaty nie trzeba podać odpowiedzi na pytanie, które użyłeś podczas rejstracji ?! Na pewno uda się zrobić wypłatę takim sposobem jakim wpłacałeś. A jak nie to wyślij maila z prośbą o odpowiedź na Twoje osobiste pytanie. Nie daje się - odpowiedź na pytanie osobiste znam - ale ciągle jest gwiazdka przy: 1. card to which the respective amount will be charged: * wkurwia mnie to jak ktoś wie jak przyjmować kasę - ale jak dochodzi do jej oddania to zaczynają się schody. Jeszcze raz spróbuję przelewm - ale też nie idzie ??? Co za pojebany klon? Wracam honor Betoto - kasa poszła za pomocą przelewu - czy dojdzie - mam nadzieję że powinna. Nie potrzebnie się na nich wytrząsałem - co do karty faktycznie nie została przez nich zachowana - ale co do przelewu - moja culpa! - po prostu zawiodła pamięć - odpowiedź na pytanie pamiętałem - tylko trzeba było pomyśleć nad rozwiązaniem odpowiedniego zapisu - po prostu trzeba pamiętać o dużych i małych literach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Jezeli wczoraj zlecilem przelew do Moneybookers i dzisiaj rano poprosili mnie, abym im przeslal skan dokumentow, to kiedy moge sie spodziewac gotowki w MB?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|