Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#541057 02/04/2006 15:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Chlopie sprawdz sobie w koncu ile stoi euro !!!

Bonus: Unibet
#541058 02/04/2006 15:30
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
Witam serdecznie wszystkich bukmacherów mam takie pytanko... Czy mozna wysłac kase do betoto przelewem bankowym i jak długo to trwa mniej wiecej dzieki za odpowiedź i pozdrawiam.

#541059 02/04/2006 15:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Szybciej bedzie, jak zalozysz sobie konto w Moneybookers i przeslesz tam kase, a pozniej z Moneybookres do Betoto.

#541060 02/04/2006 15:51
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
Witam a dlaczego szybciej do baw wysyłam kase i za 2 dni jest u nich to tutaj mysle ze tak samo bedzie bo to jest niby to samo, a powiedz co to jest wogole MB bo za bardzo nie czaje i gdzie to sie zakłada Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#541061 02/04/2006 15:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Betanwin ma konto w Polsce, natomiast Betoto nie ma, i nie jest to taki sam bukmacher, tylko klon i nie ma konta w naszym kraju. Co do Moneybookers, to musisz sama przeczytac w odpowiednim temacie lub wejsc na strone www.Moneybookers.com [moneybookers.com], dzisiaj sie zarejestrowac, jutro wplacic do MB kase na poczcie i za 2 dni powinna byc w MB i stamtad bezposrednio do Betoto i wszysktich innych bukow obslugujacych MB.

#541062 02/04/2006 16:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
Arkadius mozesz podac gg miałbym kilka pytań

#541063 02/04/2006 18:41
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
jest w tym kolonie jakiś PP ?

#541064 02/04/2006 18:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
zapewne takie jak w BaW, czyli aby wypłacić musisz mieć 50euro zysku w miesiacu i czas realizacji to pół roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#541065 03/04/2006 08:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
BURSZTYK - odezwij się w sprawie betoto - masz zapchaną skrzynkę?

#541066 03/04/2006 09:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
1. card to which the respective amount will be charged: *

*You are currently not allowed to request an outpayment on your Card, as you have not yet used this service to make an inpayment, or you chose not to save your Card details.
If you have forgotten the answer to your private question, please contact our support team, giving your personal details (user ID, first name, surname, address, date of birth), as well as the reason for your writing. Our support team will be happy to send you the answer to your personal question, which you will need to make an outpayment.

Można kogoś prosić o krótkie objaśnienie - o co im dokładnie chodzi - ??? Z góry THX

#541067 03/04/2006 09:16
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
nie chca Ci wyplacic na karte, bo wedlug nich wplacales innym sposobem lub nie zapisales danych karty

#541068 03/04/2006 09:17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
nie chca Ci wyplacic na karte, bo wedlug nich wplacales innym sposobem lub nie zapisales danych karty
wpłacałem kartą - a czy ją zapisałem tego nie wiem - wiem jedno - jeżelibym chciał jeszcze raz wpłacać to wszystkie dane karty się pokazują???

#541069 03/04/2006 09:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
*You are currently not allowed to request an outpayment on your Card, as you have not yet used this service to make an inpayment, or you chose not to save your Card details.
nie masz pozwolenia na wylate na Twoja karte, poniewaz nie uzyles tej [opcji, karty] podczas wplaty, albo Twoj wybor nie zostal zachowany

If you have forgotten the answer to your private question, please contact our support team, giving your personal details (user ID, first name, surname, address, date of birth), as well as the reason for your writing. Our support team will be happy to send you the answer to your personal question, which you will need to make an outpayment.
jesli zapomniales odpowiedzi na Twoje prywatne pytanie [pytanie bezpieczenstwa] prosze o kontakt z nami, dajac nam Twoje dane [numer ID, imie i nazwisko , adres, date urodzin].
Nasza ekipa z przyjemnoscia da odpowiedz na Twoje osobiste pytanie, ktore bedzie potrzebne aby zlecic wyplate


to by bylo na tyle. Nie tlumaczylem tego slowo w slowo !
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#541070 03/04/2006 09:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Wpłacalem za pomoca Moneybookers, chce teraz wyplacic tym samym sposobem. Przeslalem im juz sac mojego dowodu.
Mogę już teraz wyplacic kase, czy czekac, az oni przysla jakies potwierdzenie ze sprawdzili moje dane ?

#541071 03/04/2006 09:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
*You are currently not allowed to request an outpayment on your Card, as you have not yet used this service to make an inpayment, or you chose not to save your Card details.
nie masz pozwolenia na wylate na Twoja karte, poniewaz nie uzyles tej [opcji, karty] podczas wplaty, albo Twoj wybor nie zostal zachowany

If you have forgotten the answer to your private question, please contact our support team, giving your personal details (user ID, first name, surname, address, date of birth), as well as the reason for your writing. Our support team will be happy to send you the answer to your personal question, which you will need to make an outpayment.
jesli zapomniales odpowiedzi na Twoje prywatne pytanie [pytanie bezpieczenstwa] prosze o kontakt z nami, dajac nam Twoje dane [numer ID, imie i nazwisko , adres, date urodzin].
Nasza ekipa z przyjemnoscia da odpowiedz na Twoje osobiste pytanie, ktore bedzie potrzebne aby zlecic wyplate


to by bylo na tyle. Nie tlumaczylem tego slowo w slowo !
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Najgorsze jest to że przelewem też mam problem z wypłatą - chyba trzeba będzie wystosować odpowiedniego maila?

#541072 03/04/2006 10:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
Najgorsze jest to że przelewem też mam problem z wypłatą - chyba trzeba będzie wystosować odpowiedniego maila?
Nie gram w betoto, ale czy przy realizacji wypłaty nie trzeba podać odpowiedzi na pytanie, które użyłeś podczas rejstracji ?!
Na pewno uda się zrobić wypłatę takim sposobem jakim wpłacałeś. A jak nie to wyślij maila z prośbą o odpowiedź na Twoje osobiste pytanie.

#541073 03/04/2006 10:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Najgorsze jest to że przelewem też mam problem z wypłatą - chyba trzeba będzie wystosować odpowiedniego maila?
Nie gram w betoto, ale czy przy realizacji wypłaty nie trzeba podać odpowiedzi na pytanie, które użyłeś podczas rejstracji ?!
Na pewno uda się zrobić wypłatę takim sposobem jakim wpłacałeś. A jak nie to wyślij maila z prośbą o odpowiedź na Twoje osobiste pytanie.
Nie daje się - odpowiedź na pytanie osobiste znam - ale ciągle jest gwiazdka przy:
1. card to which the respective amount will be charged: *

wkurwia mnie to jak ktoś wie jak przyjmować kasę - ale jak dochodzi do jej oddania to zaczynają się schody.
Jeszcze raz spróbuję przelewm - ale też nie idzie ???
Co za pojebany klon?

#541074 03/04/2006 10:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Nie wiem dlaczego macie wszyscy takie problemy wplacilem kase na betoto we wtorek w czwartek zlecilem wyplate ponad 350e i w piatek kase mialem na koncie, tak jak to jest w betandwin, wiec dla mnie to firma jest w porzadku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#541075 03/04/2006 10:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Quote
Najgorsze jest to że przelewem też mam problem z wypłatą - chyba trzeba będzie wystosować odpowiedniego maila?
Nie gram w betoto, ale czy przy realizacji wypłaty nie trzeba podać odpowiedzi na pytanie, które użyłeś podczas rejstracji ?!
Na pewno uda się zrobić wypłatę takim sposobem jakim wpłacałeś. A jak nie to wyślij maila z prośbą o odpowiedź na Twoje osobiste pytanie.
Nie daje się - odpowiedź na pytanie osobiste znam - ale ciągle jest gwiazdka przy:
1. card to which the respective amount will be charged: *

wkurwia mnie to jak ktoś wie jak przyjmować kasę - ale jak dochodzi do jej oddania to zaczynają się schody.
Jeszcze raz spróbuję przelewm - ale też nie idzie ???
Co za pojebany klon?

Wracam honor Betoto - kasa poszła za pomocą przelewu - czy dojdzie - mam nadzieję że powinna.
Nie potrzebnie się na nich wytrząsałem - co do karty faktycznie nie została przez nich zachowana - ale co do przelewu - moja culpa! - po prostu zawiodła pamięć - odpowiedź na pytanie pamiętałem - tylko trzeba było pomyśleć nad rozwiązaniem odpowiedniego zapisu - po prostu trzeba pamiętać o dużych i małych literach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#541076 03/04/2006 11:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Jezeli wczoraj zlecilem przelew do Moneybookers i dzisiaj rano poprosili mnie, abym im przeslal skan dokumentow, to kiedy moge sie spodziewac gotowki w MB?

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1