|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83 |
ja też nie dostałem bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> napisałem im meila to sobie w kulki lecą i nawet nie odpisują. Jak nie dostanę kasy do pt do zwijam sie z tego buka, bo jest g**** warty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A kiedy sie rejestrowaliscie? Bo tam promocja jest juz skonczona, chyba do 3 lub 4 kwietnia tylko byla 3 kwietnia rejestracja promocja byla bo czytalem warunki jeszcze po prostu wala w kulki sciemniacze proponuja 30 Euro zamiast naleznych 50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja się rejestrowałem właśnie 3 kwietnia, 4 kasa doszła na konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
wedlug https://www.betoto.com/page.aspx?view=bonuses tego jest teraz tylko promo 30 euro. Napisz do nich, wytlumacz co i jak, moze dadza Ci te 50 euro. Z drogiej strony, to tyle razy przedluzali ta promocje, wiec moze teraz ja skrocili?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Robił ktoś do nich wpłate przelewem? Jeżeli tak, to na jaki numer konta, bo mi cały czas wyskakuje jakiś błąd jak próbuje przelać z mbanku, że jednostka nie istnieje :/ Próbowałem już wpisywać: 5800015272784156 i 145800015272784156
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Robił ktoś do nich wpłate przelewem? Jeżeli tak, to na jaki numer konta, bo mi cały czas wyskakuje jakiś błąd jak próbuje przelać z mbanku, że jednostka nie istnieje :/ Próbowałem już wpisywać: 5800015272784156 i 145800015272784156 Nie dasz rady przelac, bo Mbank nie obsluguje przelewow zagranicznych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Właśnie zleciłem wypłate na MB 110 OJRO wysłałem odrazu skan dowodu...zobaczymy jutro co i jak (dodam że obracałem po kursach 1,01 no dziś tylko dalem za 50 na barce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Cholera, to musze przelać na mb, a potem dopiero na betoto... mam nadzieje, że wpłata przez mb upoważnia do bonusu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Cholera, to musze przelać na mb, a potem dopiero na betoto... mam nadzieje, że wpłata przez mb upoważnia do bonusu? tak wpłacałem w poniedziałek 50 i odrazu na koncie 100
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Przez mb to chyba szybko idzie co nie? W jeden dzień można się uwinąć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Właśnie zleciłem wypłate na MB 110 OJRO wysłałem odrazu skan dowodu...zobaczymy jutro co i jak (dodam że obracałem po kursach 1,01 no dziś tylko dalem za 50 na barce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Ja tez wyplacalem 110 euro na MB w niedziele, ale kasa byla dopiero dzisiaj, moze u Ciebie bedzie szybciej. To dziwne troche, ze Ci nie przywalili limitem 2 euro, jezeli obracales po kurasz 1.01. Zasada prosta: wplacic, obrocic i stamtad uciekac, bo buk slaby. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Właśnie zleciłem wypłate na MB 110 OJRO wysłałem odrazu skan dowodu...zobaczymy jutro co i jak (dodam że obracałem po kursach 1,01 no dziś tylko dalem za 50 na barce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Ja w zeszlym tygodniu zlecilem wyplate w czwartek, a w piatek mialem kase na mb. Tez obracalem na kursach 1.01-1.05, az w koncu zagralem justine <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83 |
wedlug https://www.betoto.com/page.aspx?view=bonuses tego jest teraz tylko promo 30 euro. Napisz do nich, wytlumacz co i jak, moze dadza Ci te 50 euro. Z drogiej strony, to tyle razy przedluzali ta promocje, wiec moze teraz ja skrocili?! Napisalem to mi odpisali ze moja sprawe rozwazy ich Marketing Department, zobaczymy moze cos z tego wyjdzie jesli nie to nie bede na sile sie prosil o to co mi sie nalezy jak oferuja 100% to niech dadza 100% a nie 60%. Zasadnicze pytanie: Czy mozna od nich wyplacic wplacana kwote bez zadnego obstawiania??? Prosze o odpowiedz!!! bo jak przywala w kulki to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> i sie zwijam stamtad
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
K**** a mi w ogóle nie odpisują na meile, i dalej nie mam bonusu. Co za nędzny buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Wyplacilem z konta betoto 205euro 04/04/06 i do dzisiaj nie wyslali mi prosby o wyslanie dowodu, nie wiem czy to nomalne ale kasa z konta zniknela a na emaile tez nie odpisuja w sumie to wczoraj dopiero dopisali bonus 50euro, nie wiem co napisac bo juz mi sie pomysly koncza. moze trzeba czekac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Mam takie pytanie kiedy moge sie spodziewac zwrotu depozytu od nich poniewaz zablokowali mi konto i napisali w mailu ze w ciagu kilku dni ale czekam juz z 1,5 tygodnia i nic. Zaznaczam ze wplacalem przez moneybookers ale na koncie mialem innego maila wpisanego z moneybookers--czy to moze ma jakis wplyw??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
K**** a mi w ogóle nie odpisują na meile, i dalej nie mam bonusu. Co za nędzny buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> A czego ty się spodziewałeś po szajce BaW??? Ja tam jednak nie miałem do nich żadnych prenetsji- może dlatego że miałem tylko jedno, a nie kilka kont <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a myślisz, że ile ja mam kont? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> mam jedno w baw i jedno w betoto, ale to jest zgodne z regulaminem. Dopisali mi w końcu bonus, ale tylko 30 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
a myślisz, że ile ja mam kont? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> mam jedno w baw i jedno w betoto, ale to jest zgodne z regulaminem. Dopisali mi w końcu bonus, ale tylko 30 euro. to teraz jeszcze wrzucą ci limit gry na jeden zakład- 2 euro i na pewno obrócisz wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a niby z jakiej racji te limity?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
kiedy moge sie spodziewac zwrotu depozytu od nich poniewaz zablokowali mi konto i napisali w mailu ze w ciagu kilku dni ale czekam juz z 1,5 tygodnia i nic. Zaznaczam ze wplacalem przez moneybookers ale na koncie mialem innego maila wpisanego z moneybookers--czy to moze ma jakis wplyw??????
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|