napisałem im meila to sobie w kulki lecą i nawet ni..."> napisałem im meila to sobie w kulki lecą i nawet ni...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#541097 05/04/2006 15:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
Quote
Quote
ja też nie dostałem bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> napisałem im meila to sobie w kulki lecą i nawet nie odpisują. Jak nie dostanę kasy do pt do zwijam sie z tego buka, bo jest g**** warty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A kiedy sie rejestrowaliscie?
Bo tam promocja jest juz skonczona, chyba do 3 lub 4 kwietnia tylko byla

3 kwietnia rejestracja promocja byla bo czytalem warunki jeszcze po prostu wala w kulki sciemniacze proponuja 30 Euro zamiast naleznych 50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#541098 05/04/2006 18:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja się rejestrowałem właśnie 3 kwietnia, 4 kasa doszła na konto

#541099 05/04/2006 21:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
wedlug https://www.betoto.com/page.aspx?view=bonuses tego jest teraz tylko promo 30 euro. Napisz do nich, wytlumacz co i jak, moze dadza Ci te 50 euro. Z drogiej strony, to tyle razy przedluzali ta promocje, wiec moze teraz ja skrocili?!

#541100 05/04/2006 21:10
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Robił ktoś do nich wpłate przelewem? Jeżeli tak, to na jaki numer konta, bo mi cały czas wyskakuje jakiś błąd jak próbuje przelać z mbanku, że jednostka nie istnieje :/
Próbowałem już wpisywać:
5800015272784156 i
145800015272784156

#541101 05/04/2006 21:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Quote
Robił ktoś do nich wpłate przelewem? Jeżeli tak, to na jaki numer konta, bo mi cały czas wyskakuje jakiś błąd jak próbuje przelać z mbanku, że jednostka nie istnieje :/
Próbowałem już wpisywać:
5800015272784156 i
145800015272784156

Nie dasz rady przelac, bo Mbank nie obsluguje przelewow zagranicznych. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#541102 05/04/2006 21:16
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Właśnie zleciłem wypłate na MB 110 OJRO wysłałem odrazu skan dowodu...zobaczymy jutro co i jak (dodam że obracałem po kursach 1,01 no dziś tylko dalem za 50 na barce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#541103 05/04/2006 21:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Cholera, to musze przelać na mb, a potem dopiero na betoto...
mam nadzieje, że wpłata przez mb upoważnia do bonusu?

#541104 05/04/2006 21:25
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Cholera, to musze przelać na mb, a potem dopiero na betoto...
mam nadzieje, że wpłata przez mb upoważnia do bonusu?
tak wpłacałem w poniedziałek 50 i odrazu na koncie 100

#541105 05/04/2006 21:27
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Przez mb to chyba szybko idzie co nie? W jeden dzień można się uwinąć?

#541106 05/04/2006 21:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Quote
Właśnie zleciłem wypłate na MB 110 OJRO wysłałem odrazu skan dowodu...zobaczymy jutro co i jak (dodam że obracałem po kursach 1,01 no dziś tylko dalem za 50 na barce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Ja tez wyplacalem 110 euro na MB w niedziele, ale kasa byla dopiero dzisiaj, moze u Ciebie bedzie szybciej. To dziwne troche, ze Ci nie przywalili limitem 2 euro, jezeli obracales po kurasz 1.01. Zasada prosta: wplacic, obrocic i stamtad uciekac, bo buk slaby. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#541107 05/04/2006 22:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Właśnie zleciłem wypłate na MB 110 OJRO wysłałem odrazu skan dowodu...zobaczymy jutro co i jak (dodam że obracałem po kursach 1,01 no dziś tylko dalem za 50 na barce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Ja w zeszlym tygodniu zlecilem wyplate w czwartek, a w piatek mialem kase na mb.
Tez obracalem na kursach 1.01-1.05, az w koncu zagralem justine <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#541108 06/04/2006 10:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
Quote
wedlug https://www.betoto.com/page.aspx?view=bonuses tego jest teraz tylko promo 30 euro. Napisz do nich, wytlumacz co i jak, moze dadza Ci te 50 euro. Z drogiej strony, to tyle razy przedluzali ta promocje, wiec moze teraz ja skrocili?!
Napisalem to mi odpisali ze moja sprawe rozwazy ich Marketing Department, zobaczymy moze cos z tego wyjdzie jesli nie to nie bede na sile sie prosil o to co mi sie nalezy jak oferuja 100% to niech dadza 100% a nie 60%.
Zasadnicze pytanie:
Czy mozna od nich wyplacic wplacana kwote bez zadnego obstawiania??? Prosze o odpowiedz!!! bo jak przywala w kulki to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> i sie zwijam stamtad

#541109 06/04/2006 13:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
K**** a mi w ogóle nie odpisują na meile, i dalej nie mam bonusu. Co za nędzny buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#541110 07/04/2006 08:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Wyplacilem z konta betoto 205euro 04/04/06 i do dzisiaj nie wyslali mi prosby o wyslanie dowodu, nie wiem czy to nomalne ale kasa z konta zniknela a na emaile tez nie odpisuja w sumie to wczoraj dopiero dopisali bonus 50euro, nie wiem co napisac bo juz mi sie pomysly koncza. moze trzeba czekac?

#541111 07/04/2006 13:36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Mam takie pytanie kiedy moge sie spodziewac zwrotu depozytu od nich poniewaz zablokowali mi konto i napisali w mailu ze w ciagu kilku dni ale czekam juz z 1,5 tygodnia i nic. Zaznaczam ze wplacalem przez moneybookers ale na koncie mialem innego maila wpisanego z moneybookers--czy to moze ma jakis wplyw??????

#541112 07/04/2006 14:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
K**** a mi w ogóle nie odpisują na meile, i dalej nie mam bonusu. Co za nędzny buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
A czego ty się spodziewałeś po szajce BaW???
Ja tam jednak nie miałem do nich żadnych prenetsji- może dlatego że miałem tylko jedno, a nie kilka kont <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#541113 07/04/2006 16:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
a myślisz, że ile ja mam kont? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> mam jedno w baw i jedno w betoto, ale to jest zgodne z regulaminem. Dopisali mi w końcu bonus, ale tylko 30 euro.

#541114 07/04/2006 16:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
a myślisz, że ile ja mam kont? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> mam jedno w baw i jedno w betoto, ale to jest zgodne z regulaminem. Dopisali mi w końcu bonus, ale tylko 30 euro.
to teraz jeszcze wrzucą ci limit gry na jeden zakład- 2 euro i na pewno obrócisz wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#541115 07/04/2006 16:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
a niby z jakiej racji te limity?

#541116 07/04/2006 19:02
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
kiedy moge sie spodziewac zwrotu depozytu od nich poniewaz zablokowali mi konto i napisali w mailu ze w ciagu kilku dni ale czekam juz z 1,5 tygodnia i nic. Zaznaczam ze wplacalem przez moneybookers ale na koncie mialem innego maila wpisanego z moneybookers--czy to moze ma jakis wplyw??????

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1