|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Nie wim co się stało ale nie było tego tematu Więc już jest. Mój typ Tatabanya Brescia 1 kurs 3,5 w totomixie ale jak poczekam to może wzrośnnie Jak się dowieziałem z zagranicznego forum to Brescia znów będzie grała rezerwami a pozatym w pierwszym meczu drugą połowę grali w dziesiątke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
witam. w 10 to grala Tatabanya.ale i tak byla lepsza.niestety mocno niekuteczna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Co myślicie o tym totomix 47 AV-Slaven Belupo 0 kurs 5,2 Niezły kurs jak na remis, na który goście bę dą grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
SKOŃCZ ZAKŁADAĆ TAKIE SZMATŁAWE TEMATY !!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
A co Ci sie Jaro nie podoba ? Taki temat jest pomocny przy dokładniejszej analizie meczy w intertoto, nie wiem po co ten atak z Twojej strony. Poprzednio podobne tematy pomagały dobrać odpowiednie mecze. A skoro już tak bardzo nie chcesz aby taki temat był, to niepotrzebnie go wyciągnąłeś, znajdował się na około 24-25 pozycji, a więc na dole, a teraz jest na górze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
Jaro powiedz mi jak ktoś ma chęc coś wysłac i wkłada w to swój cenny czas żeby podzielic się z kimś innym to go nie o******laj,co to znaczy zakładać tak szmatławe ??????? może ****a komuś to pasuje jak ****a tobie nie to nie musisz tego czytać Mam nadzieje że ci przemówiłem do rozumu !!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Niewiecie gdzie są jakieś informacje na temat składów na najblizsze mecze intertoto.
|
|
|
Link skopiowany do schowka