|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
 chociaż z tego jakaś jest/była ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 186 |
kurwa brac/seppi idioci roku z 3-0 w 2 secie 6-5 swoj serwis na mecz 6-3 w tb i przepierdolic to kurwa szczyt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Ula Radwanska po 1.40  to ladnie zaszaleli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
 chociaż z tego jakaś jest/była ? jest, jest, ale jak na takie trafienie to niewielka ale to też wina sum jakimi obracałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
 chociaż z tego jakaś jest/była ? jest, jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
2012-06-19 20:00 Rodrigo Sanchez (PER) - Juan Ignacio Londero (ARG) Zakład na sety 2:0 ? 3.70 a bwin jeszcze nie rozliczył  wysłałem im ze 20 zapytań  dlaczego nie mam rozliczonego wczorajszego zakładu to zagrozili ze zablokują mi konto  co oni myślą ze są jedyni na rynku ?  oni tez wiedza jaki to byl mecz  , a ogolnie to tylko bet365 (ewent PP) maja te peruwianskie futuresy wiec nie za duzy wybor na rynku, a sa jedynym bukiem, ktory nie robi zwrotow za krecz; co do powodu nie rozliczenia to pewnie za duzo poplyneli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Bemelmans 3*-1 w czwartym Trzymaj  ! 6-1 w czwartym, 3-1 w meczu  Kolejna peffa dojechała  dużo ich jeszcze masz? ja też chcę skorzystać  Wybacz, byś skorzystał ale spadałem na mecz więc wiesz Pociąg dojechał 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Harrison + Rodd ladna  wpadla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
co na jutro Panowie  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
kurs zacheca, gra solidnie ale bez fajerwerkow(Sofia). Ula tez widzialem gra niezle ale nie na tyle aby robic z niej az taka faworytke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Szwedka jest napompowana, mimo spelnienia kwalifikacji olimpijskiej (48 na swiecie), jej rodzimy Komitet Olimpijskie nie wysyla zawodnikow bez szans na medal (pf mastersa to chyba byl wyznacznnik lub cf szlema czy jakos takos) i Sofia jest w dupie, stara sie naglosnic sprawe (twitter, serwisy internetowe itp), bedzie probowac przez itf ale wg mnie do tego przydalby sie wynik; Ulka ostatnio duzo pograla i moze mysli powazniej o Wimbie  nawet nie patrzac na to kurs > 2.5 lekka przesada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Szwedka jest napompowana, mimo spelnienia kwalifikacji olimpijskiej (48 na swiecie), jej rodzimy Komitet Olimpijskie nie wysyla zawodnikow bez szans na medal (pf mastersa to chyba byl wyznacznnik lub cf szlema czy jakos takos) i Sofia jest w dupie, stara sie naglosnic sprawe (twitter, serwisy internetowe itp), bedzie probowac przez itf ale wg mnie do tego przydalby sie wynik; Ulka ostatnio duzo pograla i moze mysli powazniej o Wimbie  nawet nie patrzac na to kurs > 2.5 lekka przesada jakbysmy tak nie wysylali to jak malo by naszych pojechalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Szwedka jest napompowana, mimo spelnienia kwalifikacji olimpijskiej (48 na swiecie), jej rodzimy Komitet Olimpijskie nie wysyla zawodnikow bez szans na medal (pf mastersa to chyba byl wyznacznnik lub cf szlema czy jakos takos) i Sofia jest w dupie, stara sie naglosnic sprawe (twitter, serwisy internetowe itp), bedzie probowac przez itf ale wg mnie do tego przydalby sie wynik; Ulka ostatnio duzo pograla i moze mysli powazniej o Wimbie  nawet nie patrzac na to kurs > 2.5 lekka przesada jakbysmy tak nie wysylali to jak malo by naszych pojechalo  to jestem ciekawy, ile osob bedzie liczyc ekipa Szwedow na IO  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
dzis dobrze poszło, chociaz sporo niepotrzenbych typow na live zmniejszyło zyski  musze nad soba popracować troche... ATP Eastbourne .............. Darcis w formie dobrej, mysle ze moze wygrać z Matosevicem, ktory powinien juz byc out, gdyby nie olewustwo Gasqueta.. ewentualnie jakis over gemowy, bo tb mozliwy choc jeden Harrison z Istominem to rowniez smierdzi over'em albo tiebreak'iem w meczu.. co do zwyciezcy to bardziej sie sklaniam ku Istominowi, ale Harrison jakos sie przepycha przez te rundy i wole chyba over Kohlschreiber z Seppim ciezki mecz, niby jakis tb powinien byc, ale jakos tego nie czuje.. chyba odpuszcze.. jak juz to blizej Seppiego, bo zdaje sie broni tytulu, a poza tym kurs lepszy no i nie wiem jak, ale Fognini powalczy z Roddickiem  tylko przeczucie, bez argumentow wiekszych.. ale dzis z Ito było podobnie WTA Eastbourne .............. wydaje mi sie, ze Zakopalova moze nakazać sporo biegać Pavluczenkowej i ta w końcu odpadnie (no bo miała już z Hsieh  ) Pironkova-Paszek ciezki mecz, obie wydaje sie ze złapały forme w dobryn momencie, poza tym obie potrafia swietnie grac na trawie.. ciezko o typ.. moze over, ale u kobiet to nie lubie.. chyba blizszy jestem Paszek, bo ciut lepszy serwis wg mnie Kerber-Makarova pojecia nie mam Bartoli-Safarova jakis czas temu (chyba Doha albo gdzies tam) byly lepsze przeslanki na Safarova i mimo duzego betu popartego duzym zaufaniem nie dała rady czeszka.. jutro raczej juz sie nie odwaze na nią..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2012
Posty: 6 |
kurwa no przeciez mnie potarga do jasnego skurwysyna chvojka ty kanadyjski skurwysynie oby na ciebie spadla jakas lawina czy Bóg wie co ale ważne byś już nie grał w tenisa, a ty japoński pionku jebany jak można wjebać z emerytem russelem no słabo mi do kurwicy podhalańskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ATP Hertogenbosch ................. Sijsling z takim serwisem to powinien over'a wykrecic mimo ze naprzeciwko taki dzik stanie Ito-Paire... blizszy jestem Ito, bo przynajmniej jemu nie powinno nic odwalić w trakcie meczu  ale nie wiem na ile Melzer zagrał tak słabo.. zeby to nie zamydliło umiejetnosci Ito.. Serwis Paire dobry, wiec moze jakis over, bo Paire lubi przestoje mieć... seta łatwo wtedy przegrac Vaselina z Pecznerem niby szykuje sie over gemowy i tiebreaki.. ale o ile w Londynie wyniki francuza mnie przekonywały, o tyle tutaj jakoś chyba słabiej gra i troche sie obawiam.. moze niepotrzebnie.. Muller-Malisse dla mnie over gemowy prawie banker, a over 10,5 w 1szym secie to bankierazzo  WTA Hertogenbosch ................. nie chce mi sie juz dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
kurwa no przeciez mnie potarga do jasnego skurwysyna chvojka ty kanadyjski skurwysynie oby na ciebie spadla jakas lawina czy Bóg wie co ale ważne byś już nie grał w tenisa, a ty japoński pionku jebany jak można wjebać z emerytem russelem no słabo mi do kurwicy podhalańskiej ruseel ma dobra wiosne za soba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kurwa no przeciez mnie potarga do jasnego skurwysyna chvojka ty kanadyjski skurwysynie oby na ciebie spadla jakas lawina czy Bóg wie co ale ważne byś już nie grał w tenisa, a ty japoński pionku jebany jak można wjebać z emerytem russelem no słabo mi do kurwicy podhalańskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
generalnie wychodzi mi tak:
Darcis, Zakopalova, Fognini
Malisse over 10,5 1st set
Istomin over 10,5 1st set
Sijsling over 10,5 1st set
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|