Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 34 1 2 31 32 33 34
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Fernando Gonzalez
skuteczność 17/20

kasa chociaż z tego jakaś jest/była ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2011
Posty: 186
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 186
kurwa brac/seppi idioci roku z 3-0 w 2 secie 6-5 swoj serwis na mecz 6-3 w tb i przepierdolic to kurwa szczyt

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Ula Radwanska po 1.40 laugh laugh to ladnie zaszaleli laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by Fernando Gonzalez
skuteczność 17/20

kasa chociaż z tego jakaś jest/była ?

jest, jest, ale jak na takie trafienie to niewielka

ale to też wina sum jakimi obracałem


Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Fernando Gonzalez
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by Fernando Gonzalez
skuteczność 17/20

kasa chociaż z tego jakaś jest/była ?

jest, jest

dobrze

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Originally Posted by Azazel
2012-06-19 20:00
Rodrigo Sanchez (PER) - Juan Ignacio Londero (ARG) Zakład na sety 2:0 ? 3.70
a bwin jeszcze nie rozliczył laugh wysłałem im ze 20 zapytań laugh dlaczego nie mam rozliczonego wczorajszego zakładu to zagrozili ze zablokują mi konto blush co oni myślą ze są jedyni na rynku ? shocked

oni tez wiedza jaki to byl mecz wink , a ogolnie to tylko bet365 (ewent PP) maja te peruwianskie futuresy wiec nie za duzy wybor na rynku, a sa jedynym bukiem, ktory nie robi zwrotow za krecz; co do powodu nie rozliczenia to pewnie za duzo poplyneli laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Platini
Bemelmans 3*-1 w czwartym cool

Trzymajboks !
6-1 w czwartym, 3-1 w meczu piwo

Kolejna peffa dojechałacool

dużo ich jeszcze masz? ja też chcę skorzystać tongue
Wybacz, byś skorzystał ale spadałem na mecz więc wiesz wink

Pociąg dojechał hura

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Harrison + Rodd ladna kasa wpadla hura

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Sofia - Ula warto 1 ?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
co na jutro Panowie tongue ?

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by pawel Wafel
Sofia - Ula warto 1 ?

kurs zacheca, gra solidnie ale bez fajerwerkow(Sofia). Ula tez widzialem gra niezle ale nie na tyle aby robic z niej az taka faworytke.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Szwedka jest napompowana, mimo spelnienia kwalifikacji olimpijskiej (48 na swiecie), jej rodzimy Komitet Olimpijskie nie wysyla zawodnikow bez szans na medal (pf mastersa to chyba byl wyznacznnik lub cf szlema czy jakos takos) i Sofia jest w dupie, stara sie naglosnic sprawe (twitter, serwisy internetowe itp), bedzie probowac przez itf ale wg mnie do tego przydalby sie wynik; Ulka ostatnio duzo pograla i moze mysli powazniej o Wimbie smile

nawet nie patrzac na to kurs > 2.5 lekka przesada

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by Siemers
Szwedka jest napompowana, mimo spelnienia kwalifikacji olimpijskiej (48 na swiecie), jej rodzimy Komitet Olimpijskie nie wysyla zawodnikow bez szans na medal (pf mastersa to chyba byl wyznacznnik lub cf szlema czy jakos takos) i Sofia jest w dupie, stara sie naglosnic sprawe (twitter, serwisy internetowe itp), bedzie probowac przez itf ale wg mnie do tego przydalby sie wynik; Ulka ostatnio duzo pograla i moze mysli powazniej o Wimbie smile

nawet nie patrzac na to kurs > 2.5 lekka przesada
jakbysmy tak nie wysylali to jak malo by naszych pojechalo laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by Siemers
Szwedka jest napompowana, mimo spelnienia kwalifikacji olimpijskiej (48 na swiecie), jej rodzimy Komitet Olimpijskie nie wysyla zawodnikow bez szans na medal (pf mastersa to chyba byl wyznacznnik lub cf szlema czy jakos takos) i Sofia jest w dupie, stara sie naglosnic sprawe (twitter, serwisy internetowe itp), bedzie probowac przez itf ale wg mnie do tego przydalby sie wynik; Ulka ostatnio duzo pograla i moze mysli powazniej o Wimbie smile

nawet nie patrzac na to kurs > 2.5 lekka przesada
jakbysmy tak nie wysylali to jak malo by naszych pojechalo laugh

to jestem ciekawy, ile osob bedzie liczyc ekipa Szwedow na IO smile?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
dzis dobrze poszło, chociaz sporo niepotrzenbych typow na live zmniejszyło zyski frown musze nad soba popracować troche...

ATP Eastbourne
..............
Darcis w formie dobrej, mysle ze moze wygrać z Matosevicem, ktory powinien juz byc out, gdyby nie olewustwo Gasqueta.. ewentualnie jakis over gemowy, bo tb mozliwy choc jeden

Harrison z Istominem to rowniez smierdzi over'em albo tiebreak'iem w meczu.. co do zwyciezcy to bardziej sie sklaniam ku Istominowi, ale Harrison jakos sie przepycha przez te rundy i wole chyba over

Kohlschreiber z Seppim ciezki mecz, niby jakis tb powinien byc, ale jakos tego nie czuje.. chyba odpuszcze.. jak juz to blizej Seppiego, bo zdaje sie broni tytulu, a poza tym kurs lepszy

no i nie wiem jak, ale Fognini powalczy z Roddickiem smile tylko przeczucie, bez argumentow wiekszych.. ale dzis z Ito było podobnie wink

WTA Eastbourne
..............

wydaje mi sie, ze Zakopalova moze nakazać sporo biegać Pavluczenkowej i ta w końcu odpadnie (no bo miała już z Hsieh wink )

Pironkova-Paszek ciezki mecz, obie wydaje sie ze złapały forme w dobryn momencie, poza tym obie potrafia swietnie grac na trawie.. ciezko o typ.. moze over, ale u kobiet to nie lubie.. chyba blizszy jestem Paszek, bo ciut lepszy serwis wg mnie

Kerber-Makarova pojecia nie mam

Bartoli-Safarova jakis czas temu (chyba Doha albo gdzies tam) byly lepsze przeslanki na Safarova i mimo duzego betu popartego duzym zaufaniem nie dała rady czeszka.. jutro raczej juz sie nie odwaze na nią..

Dołączył: May 2012
Posty: 6
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 6
kurwa no przeciez mnie potarga do jasnego skurwysyna chvojka ty kanadyjski skurwysynie oby na ciebie spadla jakas lawina czy Bóg wie co ale ważne byś już nie grał w tenisa, a ty japoński pionku jebany jak można wjebać z emerytem russelem no słabo mi do kurwicy podhalańskiej

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ATP Hertogenbosch
.................
Sijsling z takim serwisem to powinien over'a wykrecic mimo ze naprzeciwko taki dzik stanie

Ito-Paire... blizszy jestem Ito, bo przynajmniej jemu nie powinno nic odwalić w trakcie meczu wink ale nie wiem na ile Melzer zagrał tak słabo.. zeby to nie zamydliło umiejetnosci Ito.. Serwis Paire dobry, wiec moze jakis over, bo Paire lubi przestoje mieć... seta łatwo wtedy przegrac

Vaselina z Pecznerem niby szykuje sie over gemowy i tiebreaki.. ale o ile w Londynie wyniki francuza mnie przekonywały, o tyle tutaj jakoś chyba słabiej gra i troche sie obawiam.. moze niepotrzebnie..

Muller-Malisse dla mnie over gemowy prawie banker, a over 10,5 w 1szym secie to bankierazzo wink

WTA Hertogenbosch
.................

nie chce mi sie juz dzisiaj laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by rastazo
kurwa no przeciez mnie potarga do jasnego skurwysyna chvojka ty kanadyjski skurwysynie oby na ciebie spadla jakas lawina czy Bóg wie co ale ważne byś już nie grał w tenisa, a ty japoński pionku jebany jak można wjebać z emerytem russelem no słabo mi do kurwicy podhalańskiej
ruseel ma dobra wiosne za soba

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by rastazo
kurwa no przeciez mnie potarga do jasnego skurwysyna chvojka ty kanadyjski skurwysynie oby na ciebie spadla jakas lawina czy Bóg wie co ale ważne byś już nie grał w tenisa, a ty japoński pionku jebany jak można wjebać z emerytem russelem no słabo mi do kurwicy podhalańskiej

laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
generalnie wychodzi mi tak:

Darcis, Zakopalova, Fognini

Malisse over 10,5 1st set

Istomin over 10,5 1st set

Sijsling over 10,5 1st set

Strona 33 z 34 1 2 31 32 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, aker, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,544 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1