Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
BRAWO !!!

wjebać seta z Tajwanem laugh piwo

puke gwiazdeczki

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
I tak wygrają 3-1 i nie stracą w takim meczu punktu. smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
oby przegrały teraz smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by wojbest1987
oby przegrały teraz smile

Wygrają 3-1.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
Przejebałem na tych cipach Polkach kilkaset zł, i to na takim gównie, że wygrają tego jebanego drugiego seta... Przestrzegam - NIE STAWIAĆ na baby! Ale jestem wku... na siebie!!

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by boher
Przejebałem na tych cipach Polkach kilkaset zł, i to na takim gównie, że wygrają tego jebanego drugiego seta... Przestrzegam - NIE STAWIAĆ na baby! Ale jestem wku... na siebie!!
zrobiłem tak samo grin

Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by boher
Przejebałem na tych cipach Polkach kilkaset zł, i to na takim gównie, że wygrają tego jebanego drugiego seta... Przestrzegam - NIE STAWIAĆ na baby! Ale jestem wku... na siebie!!
zrobiłem tak samo grin

Małe pocieszenie, ale ja też:)

Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
Nie wiem czy też tak macie, ale zawsze jak obstawie na live grubo to sytuacja sie zmienia o 180 stopni.. Tyle czasu mi zajeło zrobienie tych pieniędzy, a przejebałem je w najgłupszy możliwy sposób... Na szczęście były gorsze sytuacje w karierze bukmacherskiej, ale dalej zasady nie stawiać na kobiety i na wyjazdy sie sprawdza...

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
czemu takie wzrosty na ARG ?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
Marne pocieszenie, że nie tylko ja byłem tak głupi tongue Też kilka stówek u Was popłyneło?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
bo rezerwowy sklad polecial...nie ma nikogo z pierwszej szostki jak dobrze pamietam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Originally Posted by boher
Nie wiem czy też tak macie, ale zawsze jak obstawie na live grubo to sytuacja sie zmienia o 180 stopni.. Tyle czasu mi zajeło zrobienie tych pieniędzy, a przejebałem je w najgłupszy możliwy sposób... Na szczęście były gorsze sytuacje w karierze bukmacherskiej, ale dalej zasady nie stawiać na kobiety i na wyjazdy sie sprawdza...

tutaj się kłania "zarządzanie kapitałem" jak zawsze grasz np za 3% kapitału to nawet nie zauważyłbyś takiej wpadki, ot codzienność, wzloty i upadki a tak teraz będziesz mial wyrzuty sumienia, poczucie winy a co gorsza targa Tobą pewnie chęc szybkiego odrobienia straty. Najlepsze jest jednak to że ja też to wiem a i tak przegrałem mase pieniędzy przez takie zachowanie, więc no offence smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
a bulgaria dalej bez mateja i trenera?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
a Bułgarzy taka sama ekipa co w meczu z Niemcami ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
tak, taka sama bez Mateya

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by JuN
a Bułgarzy taka sama ekipa co w meczu z Niemcami ?

takim samym ale na forum zagranicznym czytalem ze ten jest mecz dla nich jak sparing

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
no to cuda pewnie beda i overek zeby sobie dluzej pograc wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by boher
Marne pocieszenie, że nie tylko ja byłem tak głupi tongue Też kilka stówek u Was popłyneło?
nom

Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
Originally Posted by dragon
Originally Posted by boher
Nie wiem czy też tak macie, ale zawsze jak obstawie na live grubo to sytuacja sie zmienia o 180 stopni.. Tyle czasu mi zajeło zrobienie tych pieniędzy, a przejebałem je w najgłupszy możliwy sposób... Na szczęście były gorsze sytuacje w karierze bukmacherskiej, ale dalej zasady nie stawiać na kobiety i na wyjazdy sie sprawdza...

tutaj się kłania "zarządzanie kapitałem" jak zawsze grasz np za 3% kapitału to nawet nie zauważyłbyś takiej wpadki, ot codzienność, wzloty i upadki a tak teraz będziesz mial wyrzuty sumienia, poczucie winy a co gorsza targa Tobą pewnie chęc szybkiego odrobienia straty. Najlepsze jest jednak to że ja też to wiem a i tak przegrałem mase pieniędzy przez takie zachowanie, więc no offence smile

Póki gram zgodnie z zasadami zarządzania kapitałem jest OK. Gdy nadejdą emocje, stawianie za grubo, wtedy zaczynają się schody... Kto opanowuje emocje, zwycięża. Szkoda pieniędzy, mój wniosek - nie umiem opanować emocji, nie stawiam w ogóle. A teraz oczywiście Polki rozpierdalają śmieszne Tajwanki..

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by boher
Marne pocieszenie, że nie tylko ja byłem tak głupi tongue Też kilka stówek u Was popłyneło?

wogole to jest jakies pocieszenie ze ktos procz ciebie jeszcze udupil kwit? blush

Strona 7 z 18 1 2 5 6 7 8 9 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, ANZELMO, alfa, aker, forty, kamel), 2,755 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,920
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1