Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 93 1 2 3 92 93
#5420659 24/06/2012 15:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
tenis

Last edited by Piostar; 25/06/2012 14:32.
Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Castano
Rochette
boks

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
analiZuje drabinke i w fortunie 1-8 zeby weszlo oznacza ze ma osiagnac cwiercfinal,1-4 polfinal 1-2 final?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by tronk
analiZuje drabinke i w fortunie 1-8 zeby weszlo oznacza ze ma osiagnac cwiercfinal,1-4 polfinal 1-2 final?

tak

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
tak wiec ferrer powinien 4runde osiagnac po 1.65, w 3rundzie ma roda z ktorym pewnie dadza 1.3 takze mysle promo te 1.65 grin

Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
FErrera na Trawie z Roddickiem po 1.65 bym nigdy nie tknął. Poza tym promo na davida na trawie to troche przerost fantazji nad treścią, no chyba że sugerujemy się wygranym turniejem i pokonaniem Duclosa, Paire, Sjislinga i Piecznara

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by confused
FErrera na Trawie z Roddickiem po 1.65 bym nigdy nie tknął. Poza tym promo na davida na trawie to troche przerost fantazji nad treścią, no chyba że sugerujemy się wygranym turniejem i pokonaniem Duclosa, Paire, Sjislinga i Piecznara

rodikiem nie z 2009 tylko z 2012, kompromitacja z vaselinem w quenns, ogranie po kreczu sama i darcisa, no dobry mecz z szardim trzeba przyznac a ogranie w finale seppiego ktory przeszedl obok meczu nie bral bym bardzo serio

1.65 a niech tyle wyloza to bym bral z pocalunkiem wink

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
na bet365 jakie waly kreca z wynikami to sa jaja laugh



lemke olowek

pokazuje 40-15 Lemke, 10sekund i...



..... i olowek przelamuje do 40 laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
olowek jaki to jest pusiaczek, serwis po mecz i oczywiscie zlamany... koles sie nigdy nie zmieni puke koncz kariere boks

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by tronk
Originally Posted by confused
FErrera na Trawie z Roddickiem po 1.65 bym nigdy nie tknął. Poza tym promo na davida na trawie to troche przerost fantazji nad treścią, no chyba że sugerujemy się wygranym turniejem i pokonaniem Duclosa, Paire, Sjislinga i Piecznara

rodikiem nie z 2009 tylko z 2012, kompromitacja z vaselinem w quenns, ogranie po kreczu sama i darcisa, no dobry mecz z szardim trzeba przyznac a ogranie w finale seppiego ktory przeszedl obok meczu nie bral bym bardzo serio

1.65 a niech tyle wyloza to bym bral z pocalunkiem wink

niby racja, Ferrera widziałem, ale z Pecznerem, który też gra jak gra... aczkolwiek dokładnie to jest trawa i mimo wszystko przeciwko Roddowi bym nie zagrał, chociaż z racjonalnego punktu widzenia, Ferrer powinien ogarnąć na luzie

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by dupajas
na bet365 jakie waly kreca z wynikami to sa jaja laugh



lemke olowek

pokazuje 40-15 Lemke, 10sekund i...



..... i olowek przelamuje do 40 laugh laugh laugh
czemu od razu walek z wynikami, przeciez masz na dole info od nich ze nie biora odpowiedzialnosci za to co sie pokazuje i zawierzasz temu na wlasna odpowiedzialnosc smile

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
spoko olowek przy 5-5 marnuje 3bp to teraz tradycyjny zjazd z 5*-4 na 5-7 sie zapowiada

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by mlody_wilk
Originally Posted by tronk
Originally Posted by confused
FErrera na Trawie z Roddickiem po 1.65 bym nigdy nie tknął. Poza tym promo na davida na trawie to troche przerost fantazji nad treścią, no chyba że sugerujemy się wygranym turniejem i pokonaniem Duclosa, Paire, Sjislinga i Piecznara

rodikiem nie z 2009 tylko z 2012, kompromitacja z vaselinem w quenns, ogranie po kreczu sama i darcisa, no dobry mecz z szardim trzeba przyznac a ogranie w finale seppiego ktory przeszedl obok meczu nie bral bym bardzo serio

1.65 a niech tyle wyloza to bym bral z pocalunkiem wink

niby racja, Ferrera widziałem, ale z Pecznerem, który też gra jak gra... aczkolwiek dokładnie to jest trawa i mimo wszystko przeciwko Roddowi bym nie zagrał, chociaż z racjonalnego punktu widzenia, Ferrer powinien ogarnąć na luzie
Rod owszem wygral ale po pierwsze gral z ogorami a po drugie jak mu serwis regularnie nie wchodzi to zaczynaja sie strome schody bo w wymianach jest beznadziejny a jak wiemy dawid w wmianach zabija

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
jednak taj u naszego mistrzunia

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
ehh dramat 6 minut stoi 2-1** i cholera wie co sie dzieje, nagle wyskoczy wtopa i bedzie lipa

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
o wyskoczylo 3**-2 dawal olowek boks

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
lipa jak wyskoczy nagle ? czy w ogóle jak wtopa ? laugh

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by mlody_wilk
lipa jak wyskoczy nagle ? czy w ogóle jak wtopa ? laugh
jak wyskoczy nagle wtopa



5-2**

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Olowek 7-3 piwo hura

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Originally Posted by dupajas
Olowek 7-3 piwo hura

Brawo Damianho aplauz

Strona 1 z 93 1 2 3 92 93

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa, aker), 2,501 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1