|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Last edited by Piostar; 25/06/2012 14:32.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Castano Rochette 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
analiZuje drabinke i w fortunie 1-8 zeby weszlo oznacza ze ma osiagnac cwiercfinal,1-4 polfinal 1-2 final?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
analiZuje drabinke i w fortunie 1-8 zeby weszlo oznacza ze ma osiagnac cwiercfinal,1-4 polfinal 1-2 final? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tak wiec ferrer powinien 4runde osiagnac po 1.65, w 3rundzie ma roda z ktorym pewnie dadza 1.3 takze mysle promo te 1.65 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 576 |
FErrera na Trawie z Roddickiem po 1.65 bym nigdy nie tknął. Poza tym promo na davida na trawie to troche przerost fantazji nad treścią, no chyba że sugerujemy się wygranym turniejem i pokonaniem Duclosa, Paire, Sjislinga i Piecznara
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
FErrera na Trawie z Roddickiem po 1.65 bym nigdy nie tknął. Poza tym promo na davida na trawie to troche przerost fantazji nad treścią, no chyba że sugerujemy się wygranym turniejem i pokonaniem Duclosa, Paire, Sjislinga i Piecznara rodikiem nie z 2009 tylko z 2012, kompromitacja z vaselinem w quenns, ogranie po kreczu sama i darcisa, no dobry mecz z szardim trzeba przyznac a ogranie w finale seppiego ktory przeszedl obok meczu nie bral bym bardzo serio 1.65 a niech tyle wyloza to bym bral z pocalunkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
na bet365 jakie waly kreca z wynikami to sa jaja  lemke olowek pokazuje 40-15 Lemke, 10sekund i... ..... i olowek przelamuje do 40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
olowek jaki to jest pusiaczek, serwis po mecz i oczywiscie zlamany... koles sie nigdy nie zmieni  koncz kariere 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
FErrera na Trawie z Roddickiem po 1.65 bym nigdy nie tknął. Poza tym promo na davida na trawie to troche przerost fantazji nad treścią, no chyba że sugerujemy się wygranym turniejem i pokonaniem Duclosa, Paire, Sjislinga i Piecznara rodikiem nie z 2009 tylko z 2012, kompromitacja z vaselinem w quenns, ogranie po kreczu sama i darcisa, no dobry mecz z szardim trzeba przyznac a ogranie w finale seppiego ktory przeszedl obok meczu nie bral bym bardzo serio 1.65 a niech tyle wyloza to bym bral z pocalunkiem  niby racja, Ferrera widziałem, ale z Pecznerem, który też gra jak gra... aczkolwiek dokładnie to jest trawa i mimo wszystko przeciwko Roddowi bym nie zagrał, chociaż z racjonalnego punktu widzenia, Ferrer powinien ogarnąć na luzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
na bet365 jakie waly kreca z wynikami to sa jaja  lemke olowek pokazuje 40-15 Lemke, 10sekund i... ..... i olowek przelamuje do 40  czemu od razu walek z wynikami, przeciez masz na dole info od nich ze nie biora odpowiedzialnosci za to co sie pokazuje i zawierzasz temu na wlasna odpowiedzialnosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
spoko olowek przy 5-5 marnuje 3bp to teraz tradycyjny zjazd z 5*-4 na 5-7 sie zapowiada
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
FErrera na Trawie z Roddickiem po 1.65 bym nigdy nie tknął. Poza tym promo na davida na trawie to troche przerost fantazji nad treścią, no chyba że sugerujemy się wygranym turniejem i pokonaniem Duclosa, Paire, Sjislinga i Piecznara rodikiem nie z 2009 tylko z 2012, kompromitacja z vaselinem w quenns, ogranie po kreczu sama i darcisa, no dobry mecz z szardim trzeba przyznac a ogranie w finale seppiego ktory przeszedl obok meczu nie bral bym bardzo serio 1.65 a niech tyle wyloza to bym bral z pocalunkiem  niby racja, Ferrera widziałem, ale z Pecznerem, który też gra jak gra... aczkolwiek dokładnie to jest trawa i mimo wszystko przeciwko Roddowi bym nie zagrał, chociaż z racjonalnego punktu widzenia, Ferrer powinien ogarnąć na luzie Rod owszem wygral ale po pierwsze gral z ogorami a po drugie jak mu serwis regularnie nie wchodzi to zaczynaja sie strome schody bo w wymianach jest beznadziejny a jak wiemy dawid w wmianach zabija
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
jednak taj u naszego mistrzunia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
ehh dramat 6 minut stoi 2-1** i cholera wie co sie dzieje, nagle wyskoczy wtopa i bedzie lipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
o wyskoczylo 3**-2 dawal olowek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
lipa jak wyskoczy nagle ? czy w ogóle jak wtopa ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
lipa jak wyskoczy nagle ? czy w ogóle jak wtopa ?  jak wyskoczy nagle wtopa 5-2**
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Olowek 7-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Olowek 7-3  Brawo Damianho 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|