|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850 |
zeby nawet deuce nie bylo ani razu  skandal patologiczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Witam orientuje sie ktos jak w bet365 jest w przypadku grania ze bedzie TB w meczu, w 5 secie bedzie np. 8-6 to zaklad jest zaliczony? nie, bedzie traktowany jako przegrany
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Harrison 2 set @3.55 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850 |
*0-30 co sie tam dzieje kurwa juz 2-0 bylo pieknie bylo i gra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
oddały chuje flemingi co za skandal kur wa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
flemingi  nie ma jak łymbledon No właśnie, znów się przekonuję, że co ugram w początkowych dniach później 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
meczowa jakie kurwy sprzedane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
flemigi gsm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850 |
do zera ja p... co za zenada. Bez kitu koniec z lymbledonem nawet tego w tv nie bede ogladal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Flemingi w pałkę. Taśmy chyba dwie małe, do tego główny z dymem. Nie spodziewałem się, że akurat oni tak wywalą wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
zeby nawet deuce nie bylo ani razu  skandal patologiczny. 2-0 w setach wydaje sie full control pozniej ledwo 2gemy ugrane przy sporej ilosci bp, w 4secie zadnego badz ledwo jeden bp i ujebany taj brejk a w 5secie zero walki, oddanie meczu rywalom dla mnie to kryminal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
radwa sie zemsci i zniszczy brytyjke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
fleminig bylo 1,25 u naziemnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
Gulbis ma papiery na top 10, tylko bania przeszkadza i zabawa ciągła malpowany tekst juz w choy raz, co mu z tych papierow jak jest pizda wielkiego formatu i dupy sie nie chce ruszyc pracowac ciezko na treningach tylko zabawy i dziwki mu w glowie talent to 20% sukcesu reszta to mozolna ciezka praca  dziwicie się Gulbisowi ?  pieniądz kształtuje zarówno psychike jak i jego sportowe ambicje więc ja akurat wcale mu się nie dziwie... ciekawe ilu z was wogóle wziełoby rakiete do reki mając tak gruby portfel
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
co na jutro panowie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Gulbis ma papiery na top 10, tylko bania przeszkadza i zabawa ciągła malpowany tekst juz w choy raz, co mu z tych papierow jak jest pizda wielkiego formatu i dupy sie nie chce ruszyc pracowac ciezko na treningach tylko zabawy i dziwki mu w glowie talent to 20% sukcesu reszta to mozolna ciezka praca  dziwicie się Gulbisowi ?  pieniądz kształtuje zarówno psychike jak i jego sportowe ambicje więc ja akurat wcale mu się nie dziwie... ciekawe ilu z was wogóle wziełoby rakiete do reki mając tak gruby portfel Ja chyba bym nie wzioł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
fleminig bylo 1,25 u naziemnych  Takie kursy nie przegrywają,czy co ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Falla 4 set @4.1 i tyle na dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
fleminig bylo 1,25 u naziemnych  Takie kursy nie przegrywają,czy co ? takie to lokaty jak tutaj sie mowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Gulbis ma papiery na top 10, tylko bania przeszkadza i zabawa ciągła malpowany tekst juz w choy raz, co mu z tych papierow jak jest pizda wielkiego formatu i dupy sie nie chce ruszyc pracowac ciezko na treningach tylko zabawy i dziwki mu w glowie talent to 20% sukcesu reszta to mozolna ciezka praca  dziwicie się Gulbisowi ?  pieniądz kształtuje zarówno psychike jak i jego sportowe ambicje więc ja akurat wcale mu się nie dziwie... ciekawe ilu z was wogóle wziełoby rakiete do reki mając tak gruby portfel verdiego starzy i djoka tez np biedni nie byli, w ogole tenis sport nie dla ubogich
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|