|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
to krotka pamiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
gdyby meirelles zagrał deko lepiej no deco juz nie gra w kadrze jakby gral to moze by dogral lepiej  a tak bardziej serio to mysle ze jakby podal bardziej do przodu to pile by hiszpan przejal, tak mi sie wydaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
drugi gra u boku Xaviego i Iniesty, ciekawe jakby ich zabrakło co wtedy Messi by pokazał. To jest tylko moje zdanie, no offence tez sie z tym zgadzam, ale to Messi w meczach o stawke pokazywal czesciej swoj najlepszy futbol w odroznieniu od CR7. Konkretnie który? Ten z Chelsea u siebie? Czy na wyjeździe? W Argentynie na pucharze ameryki? Nie robi mnie że ktoś strzela 4X Bayerowi. Porównywanie obu tych zawodników jest idotyczne, obaj są mocni jednak ja bardziej cenie Ronaldo za jego większe osiągnięcia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Pora spać, od rana WGP Strzałka Maklerzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
1:00  Deportivo San Martin - Alianza Lima / 1 / @2,10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Wałęsa w każdym wywiadzie podkreśla, że Włosi dokopią Niemcom, Włosi lokata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Deportivo San Martin - Alianza Lima (under/over 0.5) Totals (Połowa) - Typ: 2 1,40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Cerro Porteno - Tacuary FBC Kto będzie prowadził do połowy? - Typ: 1 1,55 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Ronaldo żeby na huju stawał to z taka grą nie ma najmniejszych szans na złotą pilkę, jest kilku piłkarzy od niego lepszych. I dbrze by było dla jego drużyn gdy by w końcu przestał wykonywać wolne, ileż można ? przeciez on się nigdy nie odblokuje.
Messi mimo że w tym sezonie nic nie wygrał to i tak był 100x lepszy od Ronaldo, dlatego chyba nie ma co dykurować na tym kto zdobedzie Złota Piłkę, bo jest to oczywista oczywistość.
|
|
|
Link skopiowany do schowka