|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
nie odwracaj kota ogonem, Ronaldo kolejny mecz spierdolil o stawke i tyle w temacie  Spierdolił bo...?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Gratulacje dla Hiszpańskich kibiców, Brawa dla Portugalii za walke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
zajebista odpowiedź  na twoim poziomie w sumie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
mial swoje swietne sytuacje i je spierdolil to samo Almeida ktory byl dzisiaj nieporozumieniem na boisku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
mial swoje swietne sytuacje i je spierdolil to samo Almeida ktory byl dzisiaj nieporozumieniem na boisku Nie podzielam Twojej opinii ale każdy ma prawo do własnej. Ja widziałem to zupełnie inaczej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Zazwyczaj najlepsi wykonawcy są wystawiani jako pierwszy i piąty, przynajmniej tak mówi teoria, więc Ronaldo był uznany za tego dobrego wykonawcę. Szkoda, że nie podszedł ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ronaldo generalnie miał jedną klarowną sytuację, w której nie udało mu się strzelić gola (nie powiedziałbym, że była to setka), dostał piłkę nie w tempo, a że akcja była w końcówce to zapadła w pamięci, poza tym sam wypracowywał sytuacje. Iniesta miał dużo lepszą okazję, ale nikt o tym nie wspomni. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
zawalił to bruno alves i bento że dał strzelać takiemu rzeżnikowi z rosji.... kryśka dzisiaj najlepiej z ostatnich ważnych meczów które rozegrał....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
mial swoje swietne sytuacje i je spierdolil to samo Almeida ktory byl dzisiaj nieporozumieniem na boisku jesli ta kontre w 90min masz na mysli to tam dostal pilke za plecy i nie mogl nic zrobic z tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
aczkolwiek w 90 minucie mógł to zakończyć....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
gdyby meirelles zagrał deko lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ronaldo generalnie miał jedną klarowną sytuację, w której nie udało mu się strzelić gola (nie powiedziałbym, że była to setka), dostał piłkę nie w tempo, a że akcja była w końcówce to zapadła w pamięci, poza tym sam wypracowywał sytuacje. Iniesta miał dużo lepszą okazję, ale nikt o tym nie wspomni.  dokładnie setkę to miał Iniesta. Ronaldo miał źle dograną piłką, strzelał na szybko i fatalnie uderzył, ale to nie była żadna 100%.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Iniesta miał dużo lepszą okazję, ale nikt o tym nie wspomni.  jesli Ronaldo ma dostac zlota pilke to takimi meczami powinien to udawadniac, dzisiaj za duzo nie pokazal. Poprostu od takich pilkarzy (Messi, Ronaldo) wiecej sie wymaga niz od innych takiego Iniesty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
jak cr spierdolil, to co powiedziec o inescie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
kryśka dzisiaj najlepiej z ostatnich ważnych meczów które rozegrał.... jesli to jest najlepszy mecz, to gdzie on chce sie rownac do koksiarza Messiego ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
kryśka dzisiaj najlepiej z ostatnich ważnych meczów które rozegrał.... jesli to jest najlepszy mecz, to gdzie on chce sie rownac do koksiarza Messiego ??? a kiedy leo bramki na jakims turnieju ładował?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Iniesta miał dużo lepszą okazję, ale nikt o tym nie wspomni.  jesli Ronaldo ma dostac zlota pilke to takimi meczami powinien to udawadniac, dzisiaj za duzo nie pokazal. Poprostu od takich pilkarzy (Messi, Ronaldo) wiecej sie wymaga niz od innych takiego Iniesty. Nie słyszałem ANI RAZU żeby ktoś kiedyś napisał "Messi dał dupy, zawalił mecz" Na temat jednego i drugiego nie ma sensu się spinać, dla mnie jeden sprawdził się w angielskiej i hiszpańskiej lidze a do tego zdobył coś z repą, drugi gra u boku Xaviego i Iniesty, ciekawe jakby ich zabrakło co wtedy Messi by pokazał. To jest tylko moje zdanie, no offence
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Euro 2012 – Włochy – Specjalne +5 Dowolny włoski zawodnik otrzyma kartkę za dyskutowanie/kłótnie z sędziami. Tylko przepisowy czas gry Zwycięzca TAK 10,00 NIE 1,03
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
drugi gra u boku Xaviego i Iniesty, ciekawe jakby ich zabrakło co wtedy Messi by pokazał. To jest tylko moje zdanie, no offence tez sie z tym zgadzam, ale to Messi w meczach o stawke pokazywal czesciej swoj najlepszy futbol w odroznieniu od CR7.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
drugi gra u boku Xaviego i Iniesty, ciekawe jakby ich zabrakło co wtedy Messi by pokazał. To jest tylko moje zdanie, no offence tez sie z tym zgadzam, ale to Messi w meczach o stawke pokazywal czesciej swoj najlepszy futbol w odroznieniu od CR7. Nie pamiętam takiego.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|