Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 23 1 2 3 4 5 22 23
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
sry zle zrozumialem,

tak ma byc: Niemcy wygrają po przejęciu prowadzenia, to Włochy muszą prowadzić 1:0

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
bo gralem to samo na sportingbecie i oni maja totalnie na odwrot to zrobione

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
ooo

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Tak Włochy muszą prowadzić, pytałem na czacie w becie.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
Tam jest napisane "po przejęciu" a nie "po objęciu" więc Włosi muszą prowadzić 1-0, to chyba oczywiste.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Niemcy wygrają obie połowy kurs 5.5 wchodzę w to.

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by mejdys85
Tam jest napisane "po przejęciu" a nie "po objęciu" więc Włosi muszą prowadzić 1-0, to chyba oczywiste.

nie do konca, taki sam zaklad mial ostatnio Sportingbet i kurs na to zdarzenie 2-stronne byly po kursach >2

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by pawel Wafel
Niemcy wygrają po przejęciu prowadzenia, to Włochy muszą prowadzić 1:0 ? czy Niemcy przejmują prowadzenie 1:0 i wygrywają mecz ?

Niemcy strzelaja pierwsi i Niemcy awansuja w regulaminowym czasie.

O trzeba w to wejść jak tak jest kurs 7.


Niemcy wygrają po przejęciu prowadzania, czyli przejma to prowadzenie od kogoś, w tym przypadku od Włochów, gdyby miało być to prowadzenie "przejete" od nikogo, byłoby objęcie prowadzenia, czyli wejście w stan posiadania prowadzenia.

Przejęcie oznacza wprost, że ktoś to posiadanie już wcześniej władaniem objął i nie ma raczej ochoty wyzbywac się posiadania - wtym przypadku - prowadzenia. Zatem jeśli jest wskazane w zakładzie "przejęcie" to musi być to wejście w stan posiadania wygrywania, związane jednoczesnie ze stratą tego "posidania wygrywania" przez kogoś innego - w tym przypadku Włochów.

Spierać się można co do etymologii przejęcia, ale w takim przypadku musiałaby być konstrukcja "Niemcy wygrają po przyjęciu", czyli przyjęciu od neutralnego wyniku, który nie jest posiadaniem zwycięstwa przez żadną z zainteresowanych drużyn. Niemcy mogliby wygrać po przyjęciu prowadzenia z wyniku 0:0, każdy wynik ostatetnie wygrywający po przegrywającym wczęsniej, w przypadku Niemiec wiązac się musi z przejęciem.

piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
panowie ile nominał kosztował na dzisiejszy mecz 3 kat.?

Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
witam,

Over 40 points na mecz za akrtki za 1,8 wydaje sie pewny smile
5 kartek w meczu powinno wpasc - to jest w koncu polfinal wiec nikt nogi nie bedzie odstawial.
Sedziowal bedzie - Stéphane Lannoy

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
Originally Posted by Marczajka
panowie ile nominał kosztował na dzisiejszy mecz 3 kat.?
Semi Final
1. 270 €
2. 150 €
3. 45 €

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
gdzie € = euro

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
A ja myślę o taki typie :

Występy drużyny : Niemcy powyżej 60 pkt kurs 2,1

To tak : za wygrany mecz 25 pkt
Czyste konto 10 pkt
Za gola 15 pkt/
Gol przed 20 minutą dodatkowe 10 pkt.
Różny każdy 3 pkt
Za kartki to jest 5 pkt odliczają.

Czyli tak : Niemcy np 1:0 i 7 rożnych.to wyjdzie 71 pkt.2 kartki max mogą mieć to wejdzie zakład.A wiadomo może być 2:0 i więcej różnych.

Lub na Włochy dali powyżej 20 pkt, kurs 1,9.Włosi mogą kartkować.Niemcy lepsza ekipa pewniejsze.


Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by pawel Wafel
A ja myślę o taki typie :

Występy drużyny : Niemcy powyżej 60 pkt kurs 2,1

To tak : za wygrany mecz 25 pkt
Czyste konto 10 pkt
Za gola 15 pkt/
Gol przed 20 minutą dodatkowe 10 pkt.
Różny każdy 3 pkt
Za kartki to jest 5 pkt odliczają.

Czyli tak : Niemcy np 1:0 i 7 rożnych.to wyjdzie 71 pkt.2 kartki max mogą mieć to wejdzie zakład.A wiadomo może być 2:0 i więcej różnych.

ale Wy lubicie sobie życie utrudniać laugh

ja pierdolę laugh

to nie lepiej Niemcy win @1,90

grin

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
ale nie, muszą być większe emocje to jeszcze napierdolimy rzutów rożnych, kartek i wyrzutów z autu na połowie przeciwnika między 13 a 29 minutą

laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by end
Originally Posted by Marczajka
panowie ile nominał kosztował na dzisiejszy mecz 3 kat.?
Semi Final
1. 270 €
2. 150 €
3. 45 €


3 kat 45 ojro?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
maszeruj albo giń:

Powyżej4.5 kartek w meczu 1.90
Under2.5,3.0 1.45
Niemcy awans 1.44
Niemcy win jedną bramką 3.75
CS 1:0 6.0
under10.5 corners 1.83

boks



Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Ilość bramek gracza
Andrea Pirlo - Andrea Pirlo powyżej 1.5 @65.00

za 5 zl mozna zaryzykowc grin

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Jordi Alba za 14mln euro w Barcelonie hura hura

Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
end Offline
member
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 152
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by end
Originally Posted by Marczajka
panowie ile nominał kosztował na dzisiejszy mecz 3 kat.?
Semi Final
1. 270 eur
2. 150 eur
3. 45 eur


3 kat 45 ojro?
Tak.

https://ticketing.uefa.com/euro2012/staticpages/termsandconditions.aspx

Strona 3 z 23 1 2 3 4 5 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1