|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
NIKT NIE GRAL NA RAFE !!!!!!!!!! Ja upierdoliłem zdrowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Dalej poszła Maria Szarapowa. - Moje mecze ogląda kilka razy więcej osób niż jego - wypunktowała Gilles'a Simona pierwsza rakieta świata. Trzy grosze wtrąciła też Serena Williams. - Szarapowa jest bardziej gorąca od Simona - zaśmiała się Amerykanka.  Do czego to nawiązanie? Co Szymek powiedział/zrobił? Gilles Simon powiedział, że kobiety "nie zasługują na tak duże wypłaty", bo ich mecze są po prostu "nudne" Simon skrytykował jeszcze turnieje poza Wielkimi Szlemami, w którym razem występują kobiety i mężczyźni. - Zrobiono tak, aby uratować tenis kobiecy. Pamiętam jak kiedyś w Rzymie na finał pań przyszło około 20 kibiców. Na dziś panowie wyprzedzają panie o lata świetlne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
NIKT NIE GRAL NA RAFE !!!!!!!!!! Ja upierdoliłem zdrowo  przeciez tu jest tylko takie pierdolenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Dalej poszła Maria Szarapowa. - Moje mecze ogląda kilka razy więcej osób niż jego - wypunktowała Gilles'a Simona pierwsza rakieta świata. Trzy grosze wtrąciła też Serena Williams. - Szarapowa jest bardziej gorąca od Simona - zaśmiała się Amerykanka.  Do czego to nawiązanie? Co Szymek powiedział/zrobił? Gilles Simon powiedział, że kobiety "nie zasługują na tak duże wypłaty", bo ich mecze są po prostu "nudne" Simon skrytykował jeszcze turnieje poza Wielkimi Szlemami, w którym razem występują kobiety i mężczyźni. - Zrobiono tak, aby uratować tenis kobiecy. Pamiętam jak kiedyś w Rzymie na finał pań przyszło około 20 kibiców. Na dziś panowie wyprzedzają panie o lata świetlne. Prawde powiedział i jeszcze mu się dostało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
NIKT NIE GRAL NA RAFE !!!!!!!!!! Ja upierdoliłem zdrowo  przeciez tu jest tylko takie pierdolenie  taaa wszyscy zarobieni na Rosole
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231 |
Ja też, kilka stówek... Fatalne ostatnie dni, przerwa... Nie widziałem za swojego życia, by Rafa, Nadal albo Djoko przegrali w szlemie z takim bądźmy szczerze ogórkiem (ranking 100). Gdzie Rafa gdzie Lukas. Oczywiście po raz kolejny underdog gra mecz życia przeciw mojemu faworytowi... Buki dziś ładnie zarobiły, za cały Wibledon..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
baker dzisiaj mial dzien konia, juro myslicie tez tak zagra? tfu o Paire chodzilo jak juz to w sobote
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Ja też, kilka stówek... Fatalne ostatnie dni, przerwa... Nie widziałem za swojego życia, by Rafa, Nadal albo Djoko przegrali w szlemie z takim bądźmy szczerze ogórkiem (ranking 100). Gdzie Rafa gdzie Lukas. Oczywiście po raz kolejny underdog gra mecz życia przeciw mojemu faworytowi... Buki dziś ładnie zarobiły, za cały Wibledon.. bo to trzeba zacytowac slowa Drizzd91 o trawie gdzie on jest? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231 |
Oczywiście chodziło o Federera, Nadala i Djoka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
jak można przegrać na Nadalu skoro przed meczem kurs jest 1.01 ?Kto normalny to gra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
2 ostatnie najnisze kursy w ciagu ostatnich 4 latach naleza do jednego pana(sprzedawczyka :D) RAFA z soda i rafa z rosolkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
jak można przegrać na Nadalu skoro przed meczem kurs jest 1.01 ?Kto normalny to gra? inwestorzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
jak można przegrać na Nadalu skoro przed meczem kurs jest 1.01 ?Kto normalny to gra? ano wyobraź sobie, że można było złapać Nadala na koniec 3 seta po 1,65
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2007
Posty: 231 |
Po prostu w głowie się nie mieści, że po wczorajszym meczu deblowym Rosol może zagrać taki mecz! Jeśli Rosol może to i wielu graczy może tak odpalić... Najlepsze, że w następnym meczu Lukas pewnie poleci..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
jak można przegrać na Nadalu skoro przed meczem kurs jest 1.01 ?Kto normalny to gra? inwestorzy inwestując 10 000zł wygrywasz 100zł - świetnia inwestycja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
jak można przegrać na Nadalu skoro przed meczem kurs jest 1.01 ?Kto normalny to gra? inwestorzy inwestując 10 000zł wygrywasz 100zł - świetnia inwestycja zeby cos wyjac trzeba cos wlozyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
czy cos sie zmieniloz GB , ze krecz to przegrana?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Ja wiem czemu Nadal przegrał ten mecz.
Slajsował frajer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
jak można przegrać na Nadalu skoro przed meczem kurs jest 1.01 ?Kto normalny to gra? inwestorzy inwestując 10 000zł wygrywasz 100zł - świetnia inwestycja wcisniecie kilku klawiszy w 3-4 sekundy i kasiorka jest nawet nie trzeba sprawdzac koncowego wyniku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
czy cos sie zmieniloz GB , ze krecz to przegrana? zmienili na krecz=wygrana z 150% bonusem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|