|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
w polfinale fed by mial nadala czy jak to wychodzilo? Ryży.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
w polfinale fed by mial nadala czy jak to wychodzilo? panicz ma izzi drabinke, jak wimbledon pojebany to moze i andy szleme wezmie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
ja tam miałem lay Nadala na V ale, że to tak szybko  Widzisz  nie zdążyłeś nawet sprzedać  Rafa jutro kierunek Kijów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
rosol @21 izzi szkoda ze tylko za nedzne 430 zl ..  no co bynajmniej 13 wpadla zawsze to miesiac wiecej w kieszeni  to nic ja puściłem przed meczem w Pinnacle po @41 za marne 500euro, mały plus zawsze jest  na progresje wylotu nadala dlugo nie trzeba bylo dlugo czekac 2 poziom.. z belluci po 1 secie gdzie oddal 5-7 juz spakowal torbe i ugral 4 gemy w 2 setach..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
na progresje wylotu nadala dlugo nie trzeba bylo dlugo czekac 2 poziom.. z belluci po 1 secie gdzie oddal 5-7 juz spakowal torbe i ugral 4 gemy w 2 setach.. a jak by wygrał wimbledon ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Również jestem zarobiony na Rosole 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
wypiłem parę piwek, ale.. Nadal przejebał ?! zrobil to:) ja wypilem kilka glebszych, wiec ja sie klade, ty tez, rozkaz Conrada  tego cwela?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
z kim Rosol poleci w następnej rundzie? Mam dokladnie takie samo zdanie. Malo wazne z kim gra, bedzie mily kurs przeciwko Rosolowi mam nadzieje  nie wiem czy takie pewne jest granie przeciwko. Jak Rosol zagra jeszcze kilka takich meczow to zgarnie Wimbledon. A tu bedzie podniecony wygrana z boskim Rafito i cale cisnienie z niego zejdzie, a skoro ogral Nadala to oczekiwania wobec niego beda duze. A Lukas nigdy nie byl super odporny psychicznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
Panowie co na jutro ?
Stepanek +9.5 i Tipsarevic i Peschke/Srebotnik wyglada dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Dalej poszła Maria Szarapowa. - Moje mecze ogląda kilka razy więcej osób niż jego - wypunktowała Gilles'a Simona pierwsza rakieta świata. Trzy grosze wtrąciła też Serena Williams. - Szarapowa jest bardziej gorąca od Simona - zaśmiała się Amerykanka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
ja tez zarobiony na rosole, sprzedawalem przed Narodowym i odziwo Hiszpanie w ogole nie jedli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
wypiłem parę piwek, ale.. Nadal przejebał ?! zrobil to:) ja wypilem kilka glebszych, wiec ja sie klade, ty tez, rozkaz Conrada  tego cwela? hehehe zaraz ktos cie podpierdoli ;D ale nie wazne jutro na obiad Rosolek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ok, proste pytanie - są na qc osoby, które nie grały na Rosola?  heh  Ja uwaliłem na Rafie dziwne ?  Pewnie że dziwne. Pizduś z Ciebie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Panowie co na jutro ?
Stepanek +9.5 i Tipsarevic i Peschke/Srebotnik wyglada dobrze gaske na trawie powinien mugro ograc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ok, proste pytanie - są na qc osoby, które nie grały na Rosola?  ja grałem w dublu Rosola i Lucic 2-0 więc nie wiem czy to się liczy Nie liczy się. Miałbyś w triplu wymieniony dubel + Falla 3-2 to by się liczyło 
Last edited by Platini; 29/06/2012 04:26.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ja tez zarobiony na rosole, sprzedawalem przed Narodowym i odziwo Hiszpanie w ogole nie jedli...  dobre , udalo ci sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Dalej poszła Maria Szarapowa. - Moje mecze ogląda kilka razy więcej osób niż jego - wypunktowała Gilles'a Simona pierwsza rakieta świata. Trzy grosze wtrąciła też Serena Williams. - Szarapowa jest bardziej gorąca od Simona - zaśmiała się Amerykanka.  Do czego to nawiązanie? Co Szymek powiedział/zrobił?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
baker dzisiaj mial dzien konia, juro myslicie tez tak zagra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Rosol czego ograłeś Rafę Janowicz miał to zrobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
baker dzisiaj mial dzien konia, juro myslicie tez tak zagra? tfu o Paire chodzilo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|