Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 95 1 2 3 4 5 6 7 94 95
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by BOSS 1980
Originally Posted by katowiczanin
skąd te przypuszczenia grin ?
kula

wink

okej laugh zmieniłem na -3gemy grin obyście mili rację grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Dick +5.5
Julka +5.5
Bialorusinka

3x boks wystarczy wink

reszta live

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by NanekHKS
Dick +5.5
Julka +5.5
Bialorusinka

3x boks wystarczy wink

reszta live

@ 2.47 boks boks boks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
katowiczanin Goerges meczyla sie z dramatyczna na trawie yakimowa, ktora to o grze na tej najwierzchni nie ma zadnego pojecia w porownaniu do Bondarenko, fakt ze Anie zwyciestwo tez zbyt latwo nie przyszlo ale jednak taki styl jak prezentuje Niemka pasuje Anie, tez gra mocno i duzo ryzykuje, Ana wtedy nie musi przejmowac inicjatywy i prowadzic gry i dzieki temu bedzie trafiala swoimi mocnymi uderzeniami i nie popelniala masy prostych bledow co zdarza sie jej najczesciej wlasnie wtedy kiedy to ona musi prowadzic gre a rywalka tylko przebija, a Niemka gra inaczej, jej styl pasuje Serbce.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Baker-Paire over 40,5
Rosol
Paszek
Lepchenko +6,5
Shvedova set
Malisse/Norman

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by NanekHKS
Dick +5.5
Julka +5.5
Bialorusinka

3x boks wystarczy wink

reszta live

@ 2.47 boks boks boks

+5.5 na julke po jakim kursie?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
moje kupony na dzis:

kupon 1
B Bryan / M Bryan @ 1.10
R Lindstedt / H Tecau @ 1.25
X Malisse / D Norman @ 1.40
L Paes / R Stepanek @ 1.44
I Dodig / M Melo @ 1.33

kupon 2 tzw peffka
Victoria Azarenka @ 1.03
Jo-Wilfried Tsonga @ 1.08
Andy Murray @ 1.10
Tamira Paszek @ 1.50
Petra Kvitova @ 1.08

boks

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Tronk cale 1.55 tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by Krystian
katowiczanin Goerges meczyla sie z dramatyczna na trawie yakimowa, ktora to o grze na tej najwierzchni nie ma zadnego pojecia w porownaniu do Bondarenko, fakt ze Anie zwyciestwo tez zbyt latwo nie przyszlo ale jednak taki styl jak prezentuje Niemka pasuje Anie, tez gra mocno i duzo ryzykuje, Ana wtedy nie musi przejmowac inicjatywy i prowadzic gry i dzieki temu bedzie trafiala swoimi mocnymi uderzeniami i nie popelniala masy prostych bledow co zdarza sie jej najczesciej wlasnie wtedy kiedy to ona musi prowadzic gre a rywalka tylko przebija, a Niemka gra inaczej, jej styl pasuje Serbce.

Dzięki za wyjaśnienie grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by Krystian
katowiczanin Goerges meczyla sie z dramatyczna na trawie yakimowa, ktora to o grze na tej najwierzchni nie ma zadnego pojecia w porownaniu do Bondarenko, fakt ze Anie zwyciestwo tez zbyt latwo nie przyszlo ale jednak taki styl jak prezentuje Niemka pasuje Anie, tez gra mocno i duzo ryzykuje, Ana wtedy nie musi przejmowac inicjatywy i prowadzic gry i dzieki temu bedzie trafiala swoimi mocnymi uderzeniami i nie popelniala masy prostych bledow co zdarza sie jej najczesciej wlasnie wtedy kiedy to ona musi prowadzic gre a rywalka tylko przebija, a Niemka gra inaczej, jej styl pasuje Serbce.
jedno ale... wystarczy, ze niemka bedzie trafiac i bedzie problem wink

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Sam - fajny kurs, a mecz to 50/50 & Fish - Goffan mnie nie zachwycił, chłopak ledwo co wystaje ponad siatke

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Sed a jak Ana bedzie trafiac to Niemka nie bedzie miala problemu wg Ciebie? napisalem jak jest po mojemu, ktora kiedy sie zagotuje nigdy nie jestes w stanie do konca przewidzien, tym niemniej nie mam watpliwosci ze bedzie to pojedynek na mocne strzaly, a tutaj wieksza jest sila uderzenia Any

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by NanekHKS
Tronk cale 1.55 tongue

o kurde a gdzie? w fortunie +4.5 po 1.55 a ty widze po takim samym kursie +5.5, ladnie powinno byc izzi wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by Krystian
Sed a jak Ana bedzie trafiac to Niemka nie bedzie miala problemu wg Ciebie? napisalem jak jest po mojemu, ktora kiedy sie zagotuje nigdy nie jestes w stanie do konca przewidzien, tym niemniej nie mam watpliwosci ze bedzie to pojedynek na mocne strzaly, a tutaj wieksza jest sila uderzenia Any
rozumiem Cie, masz racje, chodzi mi o to, ze czasem trafia sie komus dzien konia

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
oczywiscie

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by tronk
Originally Posted by NanekHKS
Tronk cale 1.55 tongue

o kurde a gdzie? w fortunie +4.5 po 1.55 a ty widze po takim samym kursie +5.5, ladnie powinno byc izzi wink

yhy fakt +4.5 no wlasnie w fortunie

widocznie jeszcze sie nie obudzilem mad wink
z rozpedu napisalem blush

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by NanekHKS
Dick +5.5
Julka +4.5
Bialorusinka

3x boks wystarczy wink

reszta live


ostatecznie tak to wyglada...

boks tongue

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
zaczna planowo za 30 minut? slyszalem ze ma byc jakis deszcz kolo poludnia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by Krystian
zaczna planowo za 30 minut? slyszalem ze ma byc jakis deszcz kolo poludnia

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/545325_453817601304595_2003676638_n.jpg

niby nie ma żadnego deszczu smile

Strona 5 z 95 1 2 3 4 5 6 7 94 95

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1