|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
okej  zmieniłem na -3gemy  obyście mili rację 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Dick +5.5 Julka +5.5 Bialorusinka 3x  wystarczy reszta live
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Dick +5.5 Julka +5.5 Bialorusinka 3x  wystarczy reszta live @ 2.47 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
katowiczanin Goerges meczyla sie z dramatyczna na trawie yakimowa, ktora to o grze na tej najwierzchni nie ma zadnego pojecia w porownaniu do Bondarenko, fakt ze Anie zwyciestwo tez zbyt latwo nie przyszlo ale jednak taki styl jak prezentuje Niemka pasuje Anie, tez gra mocno i duzo ryzykuje, Ana wtedy nie musi przejmowac inicjatywy i prowadzic gry i dzieki temu bedzie trafiala swoimi mocnymi uderzeniami i nie popelniala masy prostych bledow co zdarza sie jej najczesciej wlasnie wtedy kiedy to ona musi prowadzic gre a rywalka tylko przebija, a Niemka gra inaczej, jej styl pasuje Serbce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
Baker-Paire over 40,5 Rosol Paszek Lepchenko +6,5 Shvedova set Malisse/Norman
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Dick +5.5 Julka +5.5 Bialorusinka 3x  wystarczy reszta live @ 2.47  +5.5 na julke po jakim kursie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
moje kupony na dzis: kupon 1 B Bryan / M Bryan @ 1.10 R Lindstedt / H Tecau @ 1.25 X Malisse / D Norman @ 1.40 L Paes / R Stepanek @ 1.44 I Dodig / M Melo @ 1.33 kupon 2 tzw peffka Victoria Azarenka @ 1.03 Jo-Wilfried Tsonga @ 1.08 Andy Murray @ 1.10 Tamira Paszek @ 1.50 Petra Kvitova @ 1.08 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Tronk cale 1.55 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
katowiczanin Goerges meczyla sie z dramatyczna na trawie yakimowa, ktora to o grze na tej najwierzchni nie ma zadnego pojecia w porownaniu do Bondarenko, fakt ze Anie zwyciestwo tez zbyt latwo nie przyszlo ale jednak taki styl jak prezentuje Niemka pasuje Anie, tez gra mocno i duzo ryzykuje, Ana wtedy nie musi przejmowac inicjatywy i prowadzic gry i dzieki temu bedzie trafiala swoimi mocnymi uderzeniami i nie popelniala masy prostych bledow co zdarza sie jej najczesciej wlasnie wtedy kiedy to ona musi prowadzic gre a rywalka tylko przebija, a Niemka gra inaczej, jej styl pasuje Serbce. Dzięki za wyjaśnienie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
katowiczanin Goerges meczyla sie z dramatyczna na trawie yakimowa, ktora to o grze na tej najwierzchni nie ma zadnego pojecia w porownaniu do Bondarenko, fakt ze Anie zwyciestwo tez zbyt latwo nie przyszlo ale jednak taki styl jak prezentuje Niemka pasuje Anie, tez gra mocno i duzo ryzykuje, Ana wtedy nie musi przejmowac inicjatywy i prowadzic gry i dzieki temu bedzie trafiala swoimi mocnymi uderzeniami i nie popelniala masy prostych bledow co zdarza sie jej najczesciej wlasnie wtedy kiedy to ona musi prowadzic gre a rywalka tylko przebija, a Niemka gra inaczej, jej styl pasuje Serbce. jedno ale... wystarczy, ze niemka bedzie trafiac i bedzie problem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
Sam - fajny kurs, a mecz to 50/50 & Fish - Goffan mnie nie zachwycił, chłopak ledwo co wystaje ponad siatke
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Sed a jak Ana bedzie trafiac to Niemka nie bedzie miala problemu wg Ciebie? napisalem jak jest po mojemu, ktora kiedy sie zagotuje nigdy nie jestes w stanie do konca przewidzien, tym niemniej nie mam watpliwosci ze bedzie to pojedynek na mocne strzaly, a tutaj wieksza jest sila uderzenia Any
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronk cale 1.55  o kurde a gdzie? w fortunie +4.5 po 1.55 a ty widze po takim samym kursie +5.5, ladnie powinno byc izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Sed a jak Ana bedzie trafiac to Niemka nie bedzie miala problemu wg Ciebie? napisalem jak jest po mojemu, ktora kiedy sie zagotuje nigdy nie jestes w stanie do konca przewidzien, tym niemniej nie mam watpliwosci ze bedzie to pojedynek na mocne strzaly, a tutaj wieksza jest sila uderzenia Any rozumiem Cie, masz racje, chodzi mi o to, ze czasem trafia sie komus dzien konia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Tronk cale 1.55  o kurde a gdzie? w fortunie +4.5 po 1.55 a ty widze po takim samym kursie +5.5, ladnie powinno byc izzi  yhy fakt +4.5 no wlasnie w fortunie widocznie jeszcze sie nie obudzilem z rozpedu napisalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Dick +5.5 Julka +4.5 Bialorusinka 3x  wystarczy reszta live ostatecznie tak to wyglada... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zaczna planowo za 30 minut? slyszalem ze ma byc jakis deszcz kolo poludnia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|