|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Panowie mam taki problem, od niedawna działam na nowym kompie, poinstalowane wszystkie najnowsze stery i wtyczki i ścinają mi niemiłosiernie streamy na każdej stronie u bukmachera. Jeszcze co do tego to np. stream z chelka z Milanu działa płynnie natomiast streamy do Wimby wszystkie ścinają. Spotkaliście się może z czymś takim lub macie pomyśły jak temu zaradzić? Mam to samo. Na każdej przeglądarce. 30 mbitów net. Wcześniej takich jajec nie było, RG płynnie śmigało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Panowie mam taki problem, od niedawna działam na nowym kompie, poinstalowane wszystkie najnowsze stery i wtyczki i ścinają mi niemiłosiernie streamy na każdej stronie u bukmachera. Jeszcze co do tego to np. stream z chelka z Milanu działa płynnie natomiast streamy do Wimby wszystkie ścinają. Spotkaliście się może z czymś takim lub macie pomyśły jak temu zaradzić? u mnie to samo wszystko inne ladnie smiga tylko wimbledon tnie wiec to nie wina kompa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Ana must win game  napred
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Baker pieknie zmierza po mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Dodam, że streamy np. z piłki nożnej itp działają normalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Rosol trafił w końcu na poważnego zawodnika a nie challengerowca i już odpływa. a z kim wczesniej gral?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Rosol trafił w końcu na poważnego zawodnika a nie challengerowca i już odpływa. dalej nie wiem jak Rafito przej.. z tym amatorem beznadziejnie returnował Nadal z tego co widziałem i to wystarczyło. No i mecz życia Rosola. Tylko tyle i aż tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
Panowie mam taki problem, od niedawna działam na nowym kompie, poinstalowane wszystkie najnowsze stery i wtyczki i ścinają mi niemiłosiernie streamy na każdej stronie u bukmachera. Jeszcze co do tego to np. stream z chelka z Milanu działa płynnie natomiast streamy do Wimby wszystkie ścinają. Spotkaliście się może z czymś takim lub macie pomyśły jak temu zaradzić? na 365 weź opcje przekaz na żywo i osobne okienko. Powinno być lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Rosol trafił w końcu na poważnego zawodnika a nie challengerowca i już odpływa. a z kim wczesniej gral? jakimś Portugalczykiem Nadalem. Nie znam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Rosol trafił w końcu na poważnego zawodnika a nie challengerowca i już odpływa. a z kim wczesniej gral? jeden brejk kolby i juz gsm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Panowie mam taki problem, od niedawna działam na nowym kompie, poinstalowane wszystkie najnowsze stery i wtyczki i ścinają mi niemiłosiernie streamy na każdej stronie u bukmachera. Jeszcze co do tego to np. stream z chelka z Milanu działa płynnie natomiast streamy do Wimby wszystkie ścinają. Spotkaliście się może z czymś takim lub macie pomyśły jak temu zaradzić? na 365 weź opcje przekaz na żywo i osobne okienko. Powinno być lepiej To samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
Dodam, że streamy np. z piłki nożnej itp działają normalnie. no to na logike przepustowosc kanalu za slaba
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
Peszek moglaś już ujebać ten mecz, teraz tylko kolejne kilkadziesiąt minut nerwów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
over gemowy u Kvitovej a tu 4:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Tylko nie mócie że net słaby bo jest 50mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190 |
Serw dla bab to kara dla nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
2 gemy Ana dawaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Peszek moglaś już ujebać ten mecz, teraz tylko kolejne kilkadziesiąt minut nerwów ja place za emocje i ich oczekuje! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850 |
Paszek jakoś skonczyła swoje... no to teraz moze lamanko? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Tylko nie mócie że net słaby bo jest 50mb Nie ma opcji, bo sam mam 30mb i też Wimbledon przycina, a np Euro śmiga aż miło.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|