|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 320
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 320 |
po za tym kto to jest GOFFIN? hehe ogladalem mecze gdzie rozpierdalal Federera, Nadala, Murraya Goffin to jeden z większych talentów (jedyny u21 który ostał się w tegorocznych Wimbledonie, drugi to Janowicz nota bene). Fish owszem składał najlepszych ale to było troche temu, a teraz forma cienka jak wypłata. Forma cienka? Co prawda poczatek roku slabo ale w miami mial cwiercfinal w tamtym roku cwierc final w wimbledonie. Od miami w marcu rozegral tylko jeden mecz w Houston. Tak jak pisalem on zawsze dobrze gra czerwiec-wrzesien. A co osiagnal Goffin?? 4 runda na Roland Garros i to wszystko. POlecam grac hehe wiesz dlaczego nie gral od marca?  Nie wiem, jesli kontuzja to tym bardziej po czym stwierdzasz ze slaba forma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
można powiedzieć, że Kolba wygrał z Rafą 3-0  Rafałka to by tego dnia Jerzyk ograł Jerzyk swoją drogą miał wczoraj na widelcu Florka, ale chyba bał się zatrucia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
po za tym kto to jest GOFFIN? hehe ogladalem mecze gdzie rozpierdalal Federera, Nadala, Murraya Goffin to jeden z większych talentów (jedyny u21 który ostał się w tegorocznych Wimbledonie, drugi to Janowicz nota bene). Fish owszem składał najlepszych ale to było troche temu, a teraz forma cienka jak wypłata. Forma cienka? Co prawda poczatek roku slabo ale w miami mial cwiercfinal w tamtym roku cwierc final w wimbledonie. Od miami w marcu rozegral tylko jeden mecz w Houston. Tak jak pisalem on zawsze dobrze gra czerwiec-wrzesien. A co osiagnal Goffin?? 4 runda na Roland Garros i to wszystko. POlecam grac hehe jak patrzyłem na mecz Fish z RRH to nie postawiłbym na niego złamanego grosza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Wszystko izzi oprócz Malisse/Norman  ehhhhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Aza 3bp  ! teraz koncz zabawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504 |
i w taki sposob azarenka dobija rywalki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Świetny skrót Errani i po 40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
chociaż fakt, że kurs na Fisha atrakcyjny (mimo wszystko to Goffin powinien być underdogiem imo) więc tylko to przemawia za graniem na niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504 |
cepelova wychodzi z 0*-40
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 320
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 320 |
chociaż fakt, że kurs na Fisha atrakcyjny (mimo wszystko to Goffin powinien być underdogiem imo) więc tylko to przemawia za graniem na niego. wlasnie niby ciezej z Roddickiem ale 2,75 to tez troche zbyt duzo, ja dla mnie szanse 50:50
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
2 returny ryzykowne i 2 w aut z 2 serwisu Errani, jedziemy Jarka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504 |
shvedova nie zlamala
3maj teraz podanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
shvedova nie zlamala
3maj teraz podanie a powinna :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
dzisiaj będzie show powrót legendy - Andy Roddick 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
chociaż fakt, że kurs na Fisha atrakcyjny (mimo wszystko to Goffin powinien być underdogiem imo) więc tylko to przemawia za graniem na niego. wlasnie niby ciezej z Roddickiem ale 2,75 to tez troche zbyt duzo, ja dla mnie szanse 50:50 oglądałem dicka z bakerem i tam miał kupe szczęścia że wygrał. Albo raczej kupe to miał Baker mając tak słabego roda po drugiej stronie i nie potrafił tego wykorzystać. Nie wiem jak Ferru wygląda w tym turnieju bo go nie widziałem ale nie bardzo widze możliwość że Davidek tego nie weźmie mówiąc szczerze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,504 |
ale pilke poslala cepelova i utrzymala z 0*-40
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Zheng teraz złamie Serenę. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|