|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
w bet365 zasada dead heat z tego co wyczytalem, czyli jak bedzie 5 pilkarzy na pierwszym miejscu to podziela stawke na 5...  a nie jakies liczenie minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
nic sie nie stało, Włosi nic się nie stało Hiszpania 2:0 @9,8
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Włosi na niebiesko ... czyli WIN  Ostatnio po necie krążyło: 2004: LM win Porto (niebieskie stroje) ME2004 win Grecja (niebieskie) 2008: LM win MU (czerwone) ME2008 win Hiszp (czerwone) 2012: LM win Chelsea (niebieskie) ME2012 win - no to już wiemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Tez macie tak pedalsko podzielony ekran w tv na cyfrowym polsacie na tvp hd? Nadaja tvp sport i tvp hd obok siebie... Właśnie o to samo miałem pytać ale już mam odpowiedź. Śmierdziele z tvp wszystko spierd.olą łącznie z finałem. Eeeeh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Włosi na niebiesko ... czyli WIN  Ostatnio po necie krążyło: 2004: LM win Porto (niebieskie stroje) ME2004 win Grecja (niebieskie) 2008: LM win MU (czerwone) ME2008 win Hiszp (czerwone) 2012: LM win Chelsea (niebieskie) ME2012 win - no to już wiemy  w 2004 obie drużyny miały koszulki niebiesko-białe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tez macie tak pedalsko podzielony ekran w tv na cyfrowym polsacie na tvp hd? Nadaja tvp sport i tvp hd obok siebie... Właśnie o to samo miałem pytać ale już mam odpowiedź. Śmierdziele z tvp wszystko spierd.olą łącznie z finałem. Eeeeh to 3d ustaw tvp1hd lub normlane tvp1 a nie TVP HD
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Buhehe rzeczywiście na TVP HD jakąś lipę odwalili.
A nie macie na tym cyfrowym polsacie TVP1 HD? Tam jest normalny obraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to nie lipa tylko obraz 3d 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
w bet365 zasada dead heat z tego co wyczytalem, czyli jak bedzie 5 pilkarzy na pierwszym miejscu to podziela stawke na 5...  a nie jakies liczenie minut z regulaminu: Najlepszy strzelec Tylko gole zdobyte w podanej lidze liczą się do tego rynku, niezależnie od drużyny (w ramach tej ligi), dla której dany zawodnik strzelał gole. Drużyna jest podana obok zawodnika wyłącznie jako wskazówka. Liczą się tylko gole ligowe - bez play-off. Gole samobójcze nie liczą się. Zasady Dead-heat mają zastosowanie.Ja mam Gomeza wiec ten dead heat mi chyba nie na reke?  Spokojnie poczekam na koniec meczu, moze balotelli pogodzi wszystkich  a pozniej poczekam jak rozlicza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Buhehe rzeczywiście na TVP HD jakąś lipę odwalili.
A nie macie na tym cyfrowym polsacie TVP1 HD? Tam jest normalny obraz. Ja to mam na cyfrze na kanale 12. A więc jest to TVP HD. Muszę teraz męczyć oko na normalnej jedynce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Buhehe rzeczywiście na TVP HD jakąś lipę odwalili.
A nie macie na tym cyfrowym polsacie TVP1 HD? Tam jest normalny obraz. ja mam normalny obraz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
to nie lipa tylko obraz 3d  Aha Moje okulary mają tylko funkcję zoom. 3D niestety nie posiadają. Za stary model 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Rafa na meczu, wiedzialem ze od razu po wtopie polecial
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Rafa na meczu, to już jasne dlaczego odpadł z ROSOLEM  z Wimbledonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
trzeba mieć i okulary i przede wszystkim tv 3d 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
trzeba mieć i okulary i przede wszystkim tv 3d  myslalem, ze na komorce mozna ogladac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
trzeba mieć i okulary i przede wszystkim tv 3d  myslalem, ze na komorce mozna ogladac można  są telefony z 3d dla hipsterów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
ale siedli na nich czerwoni
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|