|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Kto się odważy zagrać La Furia Roja po 1.03 all in 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A wg mnie Szpaku fajnie komentuje (przynajmniej dzisiaj), z emocjami, z zaangażowaniem, widać przynajmniej, że w teh chwili zyje tym meczem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Co z lokatą na ball posession dla Hiszpanii?  jak to wyglada po 1pol? na espene bylo 6% lokaty tzw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
Kto się odważy zagrać La Furia Roja po 1.03 all in  ile chcesz wygrac? 30 zlotych? czy wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
A wg mnie Szpaku fajnie komentuje (przynajmniej dzisiaj), z emocjami, z zaangażowaniem, widać przynajmniej, że w teh chwili zyje tym meczem. dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
kurwa Buffonowi sie nalezy jakies piwo za spiewanie hymnu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
szybko, 1-0 sie skonczy, beda klepac miedzy soba Brak Gola @5 bedzie tikitaka non toper malaga tikitaki i kasztanki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Co z lokatą na ball posession dla Hiszpanii?  jak to wyglada po 1pol? na espene bylo 6% lokaty tzw  12 % było. 48-52 do przerwy, źle się ten mecz ułożył :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
hmmm Espana dzisiaj wyraźnie lepsza , grają pierwszy dobry mecz ,taki że chce się na nich patrzeć
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Kto się odważy zagrać La Furia Roja po 1.03 all in  Na pewno ktoś to zagra, wg mnie granie takich kursów (na dłuższą metę) nie ma najmniejszego sensu, trzeba byłoby zagrać co najmniej 34 takie typy aby mieć z 1 jednostki 1 jednostkę. I te 34 typy misiałby być trafione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
mnie to rozpierdala jak Szpaku co 5 minut mowi " zagral z pelnym zaufaniem " 6 razy mu naliczyłem  i też mnie to dzaźni  Jest tak stronniczy, że aż żałosny... No, ale on jest jak Grzegorz Lato - wkurwia 90 % ludzi, ale nigdy nie odejdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
alba miazdzy genialny transfer Barcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
mnie to rozpierdala jak Szpaku co 5 minut mowi " zagral z pelnym zaufaniem " 6 razy mu naliczyłem  i też mnie to dzaźni  Jest tak stronniczy, że aż żałosny... No, ale on jest jak Grzegorz Lato - wkurwia 90 % ludzi, ale nigdy nie odejdzie... ja generalnie lubie Szpaka tylko to stwierdzenie przy zagraniu do kolegi 5 metrow dalej jest rozwalajace  i jeszcze "przeczytal gre"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632 |
jazda italia, walczyc do konca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337 |
mam pytanie jak rozliczaja krola strzelców gdy wszyscy beda miec po 3 bramki np. silwa 3 bramki kurs 15 baloteli 3 kurs 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
A wg mnie Szpaku fajnie komentuje (przynajmniej dzisiaj), z emocjami, z zaangażowaniem, widać przynajmniej, że w teh chwili zyje tym meczem. dokladnie no szpaku zajebiście komentuje, nawet po dwóch powtórkach z pewnych stykowych akcji nie wie o co chodziło i pierdoli jakieś głupoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
mnie to rozpierdala jak Szpaku co 5 minut mowi " zagral z pelnym zaufaniem " 6 razy mu naliczyłem  i też mnie to dzaźni  Jest tak stronniczy, że aż żałosny... No, ale on jest jak Grzegorz Lato - wkurwia 90 % ludzi, ale nigdy nie odejdzie... ja generalnie lubie Szpaka tylko to stwierdzenie przy zagraniu do kolegi 5 metrow dalej jest rozwalajace  i jeszcze "przeczytal gre" macie problem  wylaczccie tv ogladajcie strema albo wylaczccie glos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
mnie to rozpierdala jak Szpaku co 5 minut mowi " zagral z pelnym zaufaniem " 6 razy mu naliczyłem  i też mnie to dzaźni  Jest tak stronniczy, że aż żałosny... No, ale on jest jak Grzegorz Lato - wkurwia 90 % ludzi, ale nigdy nie odejdzie... ja generalnie lubie Szpaka tylko to stwierdzenie przy zagraniu do kolegi 5 metrow dalej jest rozwalajace  i jeszcze "przeczytal gre" a 'la rocha' powiedział dziś chyba ze 349 razy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Was też wkurza ta reklama "UEFA respect"? A konkretnie to, że jak ta fajna blondynka (jako druga) zdejmuje koszulkę, to zamiast cycków pokazuje się Hitzfeld 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|