Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 43 1 2 38 39 40 41 42 43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
lubiłem starego Sczęsnego ale odkąd zaczął "występować" w tvn24 przestałem,... głupio gada.../..

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by fechnerinho
Ja z tego miejsca chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo dumny z mojej żony oraz 2 córek, które chcąc nie chcąc obejrzały wszystkie mecze i obyło się bez zbędnych komentarzy typu: Ile jeszcze? Którzy to nasi? Dlaczego u Niemców gra tylko 5 Niemców? itd.

Dałem słowo małżonce, że obejrze wszystkie i słowa dotrzymałem grin

Fajnie, że daliśmy radę organizacyjnie, szkoda, że piłkarsko jak zwykle...

piwo
to teraz pieknie trzeba wyczyscic komin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów puke

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by aktorek
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów puke
z samej biedronki 1,6 mln
http://euro2012.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Franciszek-Smuda-dostal-1-6-miliona-za-reklame-Biedronki,artykul,105803,1,291.html

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by aktorek
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów puke

A tej premii za "wynik" to ile ma dostać? Pół bańki? Czy więcej?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by fechnerinho
Ja z tego miejsca chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo dumny z mojej żony oraz 2 córek, które chcąc nie chcąc obejrzały wszystkie mecze i obyło się bez zbędnych komentarzy typu: Ile jeszcze? Którzy to nasi? Dlaczego u Niemców gra tylko 5 Niemców? itd.

Dałem słowo małżonce, że obejrze wszystkie i słowa dotrzymałem grin

Fajnie, że daliśmy radę organizacyjnie, szkoda, że piłkarsko jak zwykle...

piwo
to teraz pieknie trzeba wyczyscic komin

Żebym 3 córke zrobił? Ni chuja laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by tronk
Originally Posted by pacyfista
tronk nasz ekipy powinny miec zakaz na 10 lat pokazywania sie w europie sloma z butow wystaje trzeba znac swoje miejsce

wiadome ze to slabiaki ale skoro pokazuja zespoly z bulgari sloweni bosni czy slowacy to i my zapan brat bo to jeden poziom

a od wtorku rusza CHAMPIONS LEAGUE hura 3szlagiery sie szykuja wink
chyba EUROPA LEAGUE

w fortunie jest zaklad liga mistrzow i 3mecze wielkich poteg europejskich laugh na 3lipca to nie wiem juz blush

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by aktorek
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów puke

milion od biedronki ale ok jak pjebany market to niech debilowi placi

ale kto kretynowi ustalil 150 kola msc laugh

jeszcze debil sam nie wie do kiedy ma kontrakt laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by aktorek
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów puke

A tej premii za "wynik" to ile ma dostać? Pół bańki? Czy więcej?


Było gdzies o zarobkach laugh Leo brał 250 tysi euro za sezon Smuda chyba 120 a Janas 50 teraz fornalik ma podbnie brac co Janas smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Będziecie wyliczac mu co do złotowki?
Powinniscie sie wstydzić puke

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by fechnerinho
Ja z tego miejsca chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo dumny z mojej żony oraz 2 córek, które chcąc nie chcąc obejrzały wszystkie mecze i obyło się bez zbędnych komentarzy typu: Ile jeszcze? Którzy to nasi? Dlaczego u Niemców gra tylko 5 Niemców? itd.

Dałem słowo małżonce, że obejrze wszystkie i słowa dotrzymałem grin

Fajnie, że daliśmy radę organizacyjnie, szkoda, że piłkarsko jak zwykle...

piwo
to teraz pieknie trzeba wyczyscic komin
ostatnią kolejkę fazy grupowej na 2 tv oglądałeś ? grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
takiego kretyna jak smuda trzeba na kazdym meczy wygwizdac

bo inaczej nie zrozumie co odjebal na euro

juz nawet w tworkach nie chca leczyc takiego przypadku

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Leo Beenhakker mógł dyktować warunki i skwapliwie z tego skorzystał. Pomijając wielkie dochody z reklam, dostawał miesięcznie około 70 tys. euro, co w przeliczeniu dawało około 300 tys. zł miesięcznie. Jak na polskie warunki - kwota ogromna.

Nowy selekcjoner kadry, Franciszek Smuda, o takich zarobkach może jedynie pomarzyć. Nie było szans, żeby tyle dostawał, jednak kiedyś przyznał, że w klubie chciałby zarobić około 100 tys. złotych na miesiąc. No i proszę - tyle ma, jak donosi „Super Express”, dostawać w reprezentacj


Plus słynne premie za remis plus słynne premie biedry i innych pedrli

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by lupus
Będziecie wyliczac mu co do złotowki?
Powinniscie sie wstydzić puke

a jak chcesz rozliczyc debila

zaprosic do kina z darmowym popcornem

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
Originally Posted by lupus
Będziecie wyliczac mu co do złotowki?
Powinniscie sie wstydzić puke
poważenie czy masz banie

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by pacyfista
juz nawet w tworkach nie chca leczyc takiego przypadku

hahahahah

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by lupus
Będziecie wyliczac mu co do złotowki?
Powinniscie sie wstydzić puke

a jak chcesz rozliczyc debila

zaprosic do kina z darmowym popcornem
hahaha pacyfista miazga laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Niebiosa chrońce smudę od pracy z Wisłą cop

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by aktorek
Niebiosa chrońce smudę od pracy z Wisłą cop

smuda nie nadaje sie do trenowania reprezentacji, ale do klubu czego nie? z widzewem sukcesy z legia, czy ostatnio cos tam z lechem tez pogrywal i w europie nienajgorzej wink

Strona 40 z 43 1 2 38 39 40 41 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, forty, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,825 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,505
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1