|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
lubiłem starego Sczęsnego ale odkąd zaczął "występować" w tvn24 przestałem,... głupio gada.../..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Ja z tego miejsca chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo dumny z mojej żony oraz 2 córek, które chcąc nie chcąc obejrzały wszystkie mecze i obyło się bez zbędnych komentarzy typu: Ile jeszcze? Którzy to nasi? Dlaczego u Niemców gra tylko 5 Niemców? itd. Dałem słowo małżonce, że obejrze wszystkie i słowa dotrzymałem Fajnie, że daliśmy radę organizacyjnie, szkoda, że piłkarsko jak zwykle...  to teraz pieknie trzeba wyczyscic komin
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów  z samej biedronki 1,6 mln http://euro2012.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Franciszek-Smuda-dostal-1-6-miliona-za-reklame-Biedronki,artykul,105803,1,291.html
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów  A tej premii za "wynik" to ile ma dostać? Pół bańki? Czy więcej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja z tego miejsca chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo dumny z mojej żony oraz 2 córek, które chcąc nie chcąc obejrzały wszystkie mecze i obyło się bez zbędnych komentarzy typu: Ile jeszcze? Którzy to nasi? Dlaczego u Niemców gra tylko 5 Niemców? itd. Dałem słowo małżonce, że obejrze wszystkie i słowa dotrzymałem Fajnie, że daliśmy radę organizacyjnie, szkoda, że piłkarsko jak zwykle...  to teraz pieknie trzeba wyczyscic komin Żebym 3 córke zrobił? Ni chuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tronk nasz ekipy powinny miec zakaz na 10 lat pokazywania sie w europie sloma z butow wystaje trzeba znac swoje miejsce wiadome ze to slabiaki ale skoro pokazuja zespoly z bulgari sloweni bosni czy slowacy to i my zapan brat bo to jeden poziom a od wtorku rusza CHAMPIONS LEAGUE  3szlagiery sie szykuja  chyba EUROPA LEAGUE w fortunie jest zaklad liga mistrzow i 3mecze wielkich poteg europejskich  na 3lipca to nie wiem juz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów  milion od biedronki ale ok jak pjebany market to niech debilowi placi ale kto kretynowi ustalil 150 kola msc  jeszcze debil sam nie wie do kiedy ma kontrakt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów  A tej premii za "wynik" to ile ma dostać? Pół bańki? Czy więcej? Było gdzies o zarobkach  Leo brał 250 tysi euro za sezon Smuda chyba 120 a Janas 50 teraz fornalik ma podbnie brac co Janas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Będziecie wyliczac mu co do złotowki? Powinniscie sie wstydzić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Ja z tego miejsca chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo dumny z mojej żony oraz 2 córek, które chcąc nie chcąc obejrzały wszystkie mecze i obyło się bez zbędnych komentarzy typu: Ile jeszcze? Którzy to nasi? Dlaczego u Niemców gra tylko 5 Niemców? itd. Dałem słowo małżonce, że obejrze wszystkie i słowa dotrzymałem Fajnie, że daliśmy radę organizacyjnie, szkoda, że piłkarsko jak zwykle...  to teraz pieknie trzeba wyczyscic komin ostatnią kolejkę fazy grupowej na 2 tv oglądałeś ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
takiego kretyna jak smuda trzeba na kazdym meczy wygwizdac
bo inaczej nie zrozumie co odjebal na euro
juz nawet w tworkach nie chca leczyc takiego przypadku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Leo Beenhakker mógł dyktować warunki i skwapliwie z tego skorzystał. Pomijając wielkie dochody z reklam, dostawał miesięcznie około 70 tys. euro, co w przeliczeniu dawało około 300 tys. zł miesięcznie. Jak na polskie warunki - kwota ogromna.
Nowy selekcjoner kadry, Franciszek Smuda, o takich zarobkach może jedynie pomarzyć. Nie było szans, żeby tyle dostawał, jednak kiedyś przyznał, że w klubie chciałby zarobić około 100 tys. złotych na miesiąc. No i proszę - tyle ma, jak donosi „Super Express”, dostawać w reprezentacj
Plus słynne premie za remis plus słynne premie biedry i innych pedrli
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Będziecie wyliczac mu co do złotowki? Powinniscie sie wstydzić  a jak chcesz rozliczyc debila zaprosic do kina z darmowym popcornem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
Będziecie wyliczac mu co do złotowki? Powinniscie sie wstydzić  poważenie czy masz banie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
juz nawet w tworkach nie chca leczyc takiego przypadku hahahahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Będziecie wyliczac mu co do złotowki? Powinniscie sie wstydzić  a jak chcesz rozliczyc debila zaprosic do kina z darmowym popcornem hahaha pacyfista miazga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Niebiosa chrońce smudę od pracy z Wisłą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Niebiosa chrońce smudę od pracy z Wisłą  smuda nie nadaje sie do trenowania reprezentacji, ale do klubu czego nie? z widzewem sukcesy z legia, czy ostatnio cos tam z lechem tez pogrywal i w europie nienajgorzej 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|