Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 25 1 2 3 4 5 6 7 24 25
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
1-0 w plecy to jeszcze dnb@26 boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by mieczyk087
Sądze że można smiało pograc awans LECHA jako lokata. Gdzieś czytałem że rywale lecha nie mają połączenia lotniczego do siebie i nie za bardzo jest kasa na hotel, dlatego od razu po meczu pakują się do autokaru i wracają nim do swojego kraju. Nie sądze aby byli bardzo wypoczęci na mecz rewanżowy.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Renova - Libertas

Jak to zwykle bywa w pierwszych rundach kwalifikacyjnych mamy bardzo bogatą ofertę ciekawych spotkań do grania, często pomiędzy zespołami jest ogromna różnica klas. Ja na dzisiaj wybrałem przede wszystkim dwa spotkania: pomiędzy Macedońskim zespołem Renova a zespołem z San Marino SP Libertas oraz pomiędzy Lechem Poznań i Żełtysu Tałdykorgan. Głównym typem jest to pierwsze spotkanie. Renova to czwarty zakończonego sezonu ligi Macedońskiej, który co prawda stracił dość dużo do kolejnych drużyn ale ich problemem były przede wszystkim mecze na wyjeździe gdzie mieli lekko ujemny bilans, u siebie spisywali się dobrze, mieli bilans 8 zwycięstw, 8 remisów i tylko jedna porażka, bilans bramkowy 27:11. Przeciwnicy to natomiast drugi zespół ligi San Marino, typowi amatorzy, którzy prócz normalnej pracy dodatkowo kopią piłkę. O sile ligi San Marino niech świadczy fakt że mistrz tego kraju przegrał przedwczoraj z Luksemburskim Dudelange 0:7... W tym meczu buki mocno sugerują się zeszłorocznym wynikiem pomiędzy dwiema innymi drużynami z tych dwóch państw, które zagrały ze sobą również w eliminacjach Ligi Europejskiej, wtedy po wygraniu na wyjeździe 1:0 ekipy Macedońskiej, u siebie wygrali tylko 3:0, a ostatnią bramkę zdobyli na początku drugiej połowy, myślę że po prostu już im się nie chciało. Sądzę, że dzisiaj jest to jednak nieco inna sytuacja, pierwszy mecz Macedończycy grają u siebie, więc powinni wygrać wysoko, wydaje się że Renova utrzymuje wysoką formę z końcówki sezonu kiedy to grali świetnie, tydzień temu w sparingu w roli gości z wicemistrzem kraju Matalurgiem Skopje zremisowali 1:1. W takich meczach uważam, że warto próbować wysokich handicapów w stronę ekip lepszych, zwłaszcza w sytuacji gdy mają pierwszy mecz u siebie, amatorzy z San Marino mogą się zajechać w drugiej połowie i choćby w ostatnim kwadransie stracić ze 3 bramki co ostatecznie może dać gospodarzom nawet i 6-bramkową wygraną, warto spróbować.

-2,5 1.70
-3/3,5 2.30

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
ja mam pograne Lech -1.5, Renova -1.5, do tego z siatki Serbki i USA i myślę, że będzie dobrze

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by Stelmach
1-0 w plecy to jeszcze dnb@26 boks


1-1 boks

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Stelmach
Originally Posted by Stelmach
1-0 w plecy to jeszcze dnb@26 boks


1-1 boks
po 19 wzialem jak strzelil karnego, teraz juz tylko po 6.5

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by Stelmach
Originally Posted by Stelmach
1-0 w plecy to jeszcze dnb@26 boks


1-1 boks
po 19 wzialem jak strzelil karnego, teraz juz tylko po 6.5


chcialem grac, ze strzela w drugiej polowie, bylbym juz dawno zarobiony bo kurs bylby b. dobry. Kutasy jednak nie wystawili takiego zdarzenia.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
2-1 Singapur, pozamiatane. Trzeba czekac na eliminacje lm

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Stelmach
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by Stelmach
Originally Posted by Stelmach
1-0 w plecy to jeszcze dnb@26 boks


1-1 boks
po 19 wzialem jak strzelil karnego, teraz juz tylko po 6.5


chcialem grac, ze strzela w drugiej polowie, bylbym juz dawno zarobiony bo kurs bylby b. dobry. Kutasy jednak nie wystawili takiego zdarzenia.
ze 3.5 by dali

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Lech Poznań - Żełtysu Tałdykorgan EH(0:1) 1 1.615 Sportingbet

Jak to zwykle bywa w pierwszych rundach kwalifikacyjnych mamy bardzo bogatą ofertę ciekawych spotkań do grania, często pomiędzy zespołami jest ogromna różnica klas. Ja na dzisiaj wybrałem przede wszystkim dwa spotkania: pomiędzy Macedońskim zespołem Renova a zespołem z San Marino SP Libertas oraz pomiędzy Lechem Poznań i Żełtysu Tałdykorgan. Głównym typem jest to pierwsze spotkanie ale i Lech nie powinien mieć problemów z słabym rywalem. Wiadomo Lech bez zawodników, którzy odeszli, nie ma przede wszystkim Rudneva, ogromna strata, do tego Injac, Stilic, Kikut i Wojtkowiak, do tego Murawski chyba dostanie wolne ze względu na grę w reprezentacji. Do klubu przyszli Trałka, Lovencsisc i wrócił Kiełb, może i Lech nie będzie jakiś mega silny, zapewne zagra składem zbliżonym do: Kotorowski - Możdżeń, Wołąkiewicz, Kamiński (Arboleda), Henriquez – Trałka, Drewniak - Lovrencsics, Kriwiec, Tonev - Ubiparip. Można się nieco martwić o brak snajpera, ale nie też co przesadzać. Przede wszystkim jednak rywal jest słaby i jedynym jego atutem jest fakt, że są w trakcie sezonu, sezonu w którym spisują się fatalnie, wicemistrz kraju, znów zajmuje drugie miejsce jednak tym razem od końca, w lidze na wyjazdach przegrali wszystkie mecze, 8 przegranych, 4 brami zdobyte, 20 straconych, co prawda wygrali ostatnio z niezłym zespołem jak na tamtejsze warunki w pucharze na wyjeździe ale nie zmienia to ogólnej oceny tego zespołu. Występuje w nim oprócz rodzimych graczy, kilku kopaczy z Bałkanów, których umiejętności zapewne muszą być jeszcze niższe od tych występujących w naszej lidze. Jeśli dodamy do tego że mają za sobą 20-godzinną podróż na mecz, to że zagrają trzeciego dnia po przyjeździe, czyli według wyliczeń w najgorszym czasie aklimatyzacyjnym to nie ma się naprawdę co ich bać pomimo tego że Lech zagrał tylko dwa sparingi, 3:1 wygrywając z Flotą i remisując bezbramkowo z Arką. Wszyscy w klubie powtarzają i wiedzą że sprawę awansu należy rozstrzygnąć w pierwszym meczu, pomogą w tym kibice, którzy licznie stawią się dziś wieczorem przy ul. Bułgarskiej, liczę przynajmniej na 3-4 bramkowe zwycięstwo Lecha.

EH(0:2) 2.70 sportingbet

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Beda te nasze gwiazdy w tv?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
nie

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by c1nek
Beda te nasze gwiazdy w tv?


http://www.sport.pl/sport-poznan/1,124479,12067425,Lech_Poznan___Zetysu_Taldykorgan_w_telewizji__Ale.html

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
jest jakas pefka z tego pierdolniku zwanego LE? laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by mieczyk087
FC Twente Enschede - UE Santa Coloma
Myslę że przy handicapie +1 dla gości można spokojnie pograć na gości. Czytałem na stronie gości że przyjachali w najsliniejszym składzie i są silnie zmotywowami. Pozatym UE Santa Coloma to nie byle kto, bo sam wicemistrz kraju, a wicemistrzowi nie wypada odpadać w pierwszej rundzie. Moga co prawda przegrac minimalnie na wyjeździe ale u siebie odrobią. Ich stadion jest położony na bardzo niedostepnym terenie górzystym, mniejsza ilośc tlenu, i każdu tam sie źle gra zwłaszcza z nizin tak jak holendrom.

reasumując

FC Twente Enschede - UE Santa Coloma(+1) 2 8,5/10

dzisiaj prima aprilis laugh ??? Kolego chybanie wiesz co piszesz,przyjechali w najsilniejszym składzie laugh. Z ich najsilniejszym składem,to kadra B Twente zrobi miazge wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
właśnie miałem to wklejac laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
"Mogą przegrac minimalnie, ale u siebie odrobią" laugh laugh laugh laugh

Dobry tekst wink Dzisiaj bedzie z 6-0 i pozamiatane tongue

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Czas wybierac peffy w elitarnych szlageirach pierwszej rundy kwalifikacji LE grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Lewatywa powinna. Kurs już nie tak atrakcyjny jak na otwarciu ale dalej daje możliwość podwojenia kapitału.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Hafnarfjordur(-1) wyglada dosc solidnie wink

Strona 5 z 25 1 2 3 4 5 6 7 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1