|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22 |
Witam
Poszukuje prawnika majacego pojecie o bukmacherstwie w celu poprowadzenia sprawy o odzyskanie pieniedzy od firmy bukmacherskiej.
wszystkich mogacych cos wniesc do sprawy prosze o kontakt na priv
P.S. wg mojego rozeznania jest duza szansa na wygranie
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hmmmm, a wedlug mojego rozeznania, jest mala szansa na wygranie, napisz o jakiego buka chodzi jak mozesz, a jak nie mozesz to przynajmniej napisz gdzie maja siedzibe to popytam sie co i jak, mam kolege prawnika, to pogadam z nim o tym, ale sprawy to na bank Ci nie poprowadzi, bo na Malte, Giblartar czy inne dziwaczne panstwa raczej nie pojedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22 |
nigdzie nie trzeba jechac -chodzi o polska firme
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ahaa, to jak sie chcesz sadzic z naziemnym to nie ma problemu...szanse masz duze na wygranie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
pani źle wstukała mecz na tasiemcu haha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
pani źle wstukała mecz na tasiemcu haha. to juz przegrales! mniej wiecej wyglada to tak jak przy zakupie biletu na PKP- masz obowiazkek sprawdzic kupon ze swoimi typami po to wlasnie maja czas chyba 15 minut na ewntualna zmiane- zycze sukcesu ale poczytaj sobie regulamin tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
gremlin, czytaj ze zrozumieniem. Maciek przeciez nie bedzie wnosil sprawy, tylko makler. A zdanie Maćka to takie lekkie szyderstwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22 |
gremlin komu ty odpowiadasz ???
kolega maciek fantazjuje a ty mu odpowiadasz.....
jesli nie macie nic madrego do powiedzenia piszcie w to i owo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
gremlin komu ty odpowiadasz ???
kolega maciek fantazjuje a ty mu odpowiadasz.....
jesli nie macie nic madrego do powiedzenia piszcie w to i owo oj przepraszam- faktycznie zle to zrozumialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale dla Ciebie moze dobrze ze nie jest tak jak myslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22 |
ok - kazdy moze sie pomylic jakbym mial taka sytuacje jak opisales nie zawracal bym sobie i innym glowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
To może podaj miasto. chyba, że o tak wielka kase chodzi, że już lepiej jakiegoś z USA wziąć ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Napisz o co w ogole chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Polskie prawo jest chyba inne niz te w USA...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 22 |
W Turcji jest inne, a w Mongolii jeszcze inne..... co to ma do rzeczy ???
|
|
|
Link skopiowany do schowka