|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
wg mnie radwa mialaby wieksze szanse z serena, bo ona z takimi przeciwniczkami nie ma okazji pograc, a aza pewnie by ja dojebala jak zawsze ostatnimi czasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
serena nie ma sil juz biegac  no to gem do zera trzeba pobrac nie słuchaj go bo on się nie zna  do stanu 6:3 *3:2 zdecydowanie Serena przeważała, teraz miała dwa słabsze gemy serwisowe, ale już chyba jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
Ktoś tu miał dobry typ z asami Sereny ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wg mnie radwa mialaby wieksze szanse z serena, bo ona z takimi przeciwniczkami nie ma okazji pograc, a aza pewnie by ja dojebala jak zawsze ostatnimi czasy niby to już nie są te czasy, gdzie Serena stanie i będzie zabijać każdy serwis Agi, bo Polka nawet na drugim potrafi posłać dobry serwis, ale będzie cholernie ciężko. Na tak grającą Serenę jak dziś, nie ma rywalki. Aza i tak robi dziś na prawdę sporo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Aza 5:4* walcz o brejk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
teraz lam Azarenka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Aza łamiemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
wyrownany mecz wbrew pozorom.stosunek wygranych pilek do UE duzo lepszy dla sereny, ale aza wcale jakiegos wielkiego wpierdolu nie dostaje do stanu 6:3 *3:2 zdecydowanie Serena przeważała, teraz miała dwa słabsze gemy serwisowe, ale już chyba jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Ktoś tu miał dobry typ z asami Sereny ;-) to nie tak mialo wygladac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Ktoś tu miał dobry typ z asami Sereny ;-) przed meczem handi 9,5 wydawało się do ogarnięcia, nie grałem, ale tez tak sądziłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Aza dziś progres z Siriną notuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
-error] dopiero co z trasy wrocilem, niestety meczu nie ogladalem, tylko w radiu sledzilem agnieszke, i wielkie brava i szacunek dla agi, piekna sprawa final slynnego wimbledonu  jak mecz wygladal moglby ktos krotko opisac?  Radwańska klase lepsza dziś, Kerber slajsowała dobra znawcy, wazne ze awansowala do finalu i wyjebala inwestorow  Ale błysnąłeś ... jutro ciebie ktoś wyjebie ...  czlowieku chodzi o ten konkretny mecz, polka w polfinale wimba ze same kelnerki nawet kiri do kelnerek wrzucano itd itd, no to byla masowa na kerber, a aga pokazala ze i ze scisla swiatowa czolowka potrafi wygrywac, chwala jej za to ze awansowala i wiele udowodnila, ja sam dawalem sporo wieksze szanse kerber ale ja takich meczy nie stawiam przeciwko pl w tak waznych meczach o stawke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
myślę że w tb przy pełnej koncentracji jaką już w ważnych momentach Serena tu pokazywała w tym roku skończy ten mecz w dwóch setach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
wg mnie radwa mialaby wieksze szanse z serena, bo ona z takimi przeciwniczkami nie ma okazji pograc, a aza pewnie by ja dojebala jak zawsze ostatnimi czasy niby to już nie są te czasy, gdzie Serena stanie i będzie zabijać każdy serwis Agi, bo Polka nawet na drugim potrafi posłać dobry serwis, ale będzie cholernie ciężko. Na tak grającą Serenę jak dziś, nie ma rywalki. Aza i tak robi dziś na prawdę sporo. Nie twierze ze wygra(wydaje mi sie to nierealne), bardziej chodzi mi o szanse, a szansa jest zawsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Vika sie z asami obudzila 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Aza swoj najlepszy mecz na turnieju gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Vika sie z asami obudzila  ja to masz szczescie do stawiania na live  co zagram to budze przeciwniczke :green:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
bardzo dobry poziom obu półfinałów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Problemem Azarenki w tym meczu jest to, że w ogóle nie może odczytać serwisu Grubej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|