Sobota 16.30. SUCHE STAWY. Mecz Hutnik Kraków- Stal Rzeszów. Mecz będzie rozgrywany bez udzialu publiczności, to kara za poprzedni mecz z Wisłoką Dębica. Hutnicy co prawda ostatni mecz wygrali z czerwona latarnią Stalą Sanok, ale przez cały mecz przeważali gospodarze , którzy mieli wiele okazji do strzelenia goli.Szczęśliwy strzał z rzutu wolnego niejakiego Gajka dał mojej druzynie 3 pkt.Punkty jak najbardziej z przebiegu gry niezasłużone. "Polski Mourinho" czyli "prawie jak trener" opiekun druzyny z Suchych Stawów(niejaki Kruk), wpadł ostatnio na wspaniały pomysł i lansuje zawodników którch sprowadził na Suche Stawy, (Gajek,Dębski,Kiwacki....), a którzy poziom 3 ligowy to pewnie by chcieli prezentować, ale chcieć a móc to róznica wielka. Przyznam , że na chwile obecną nie ma dużyny która gra tak ch....wą pilke w naszej grupie, i gdyby nie punkty z jesieni to własnie byśmy pakowali się do 4 ligii. A jeszcze nie tak dawno gralismy tak:
Jutro 10/10 Hutnik-Stal 2 kursy 2,3- 2,45 MEGA PROMOCJA. Nie widze innej opcji jak czysta 2.
Sobota 16.30. SUCHE STAWY. Mecz Hutnik Kraków- Stal Rzeszów. Mecz będzie rozgrywany bez udzialu publiczności, to kara za poprzedni mecz z Wisłoką Dębica. Hutnicy co prawda ostatni mecz wygrali z czerwona latarnią Stalą Sanok, ale przez cały mecz przeważali gospodarze , którzy mieli wiele okazji do strzelenia goli.Szczęśliwy strzał z rzutu wolnego niejakiego Gajka dał mojej druzynie 3 pkt.Punkty jak najbardziej z przebiegu gry niezasłużone. "Polski Mourinho" czyli "prawie jak trener" opiekun druzyny z Suchych Stawów(niejaki Kruk), wpadł ostatnio na wspaniały pomysł i lansuje zawodników którch sprowadził na Suche Stawy, (Gajek,Dębski,Kiwacki....), a którzy poziom 3 ligowy to pewnie by chcieli prezentować, ale chcieć a móc to róznica wielka. Przyznam , że na chwile obecną nie ma dużyny która gra tak ch....wą pilke w naszej grupie, i gdyby nie punkty z jesieni to własnie byśmy pakowali się do 4 ligii. A jeszcze nie tak dawno gralismy tak:
Jutro 10/10 Hutnik-Stal 2 kursy 2,3- 2,45 MEGA PROMOCJA. Nie widze innej opcji jak czysta 2.
No to dzisiaj niezle wtopiłem, zagrałem grubiej X2 i 500 stówek poszło sie walic
Sobota 16.30. SUCHE STAWY. Mecz Hutnik Kraków- Stal Rzeszów. Mecz będzie rozgrywany bez udzialu publiczności, to kara za poprzedni mecz z Wisłoką Dębica. Hutnicy co prawda ostatni mecz wygrali z czerwona latarnią Stalą Sanok, ale przez cały mecz przeważali gospodarze , którzy mieli wiele okazji do strzelenia goli.Szczęśliwy strzał z rzutu wolnego niejakiego Gajka dał mojej druzynie 3 pkt.Punkty jak najbardziej z przebiegu gry niezasłużone. "Polski Mourinho" czyli "prawie jak trener" opiekun druzyny z Suchych Stawów(niejaki Kruk), wpadł ostatnio na wspaniały pomysł i lansuje zawodników którch sprowadził na Suche Stawy, (Gajek,Dębski,Kiwacki....), a którzy poziom 3 ligowy to pewnie by chcieli prezentować, ale chcieć a móc to róznica wielka. Przyznam , że na chwile obecną nie ma dużyny która gra tak ch....wą pilke w naszej grupie, i gdyby nie punkty z jesieni to własnie byśmy pakowali się do 4 ligii. A jeszcze nie tak dawno gralismy tak:
Jutro 10/10 Hutnik-Stal 2 kursy 2,3- 2,45 MEGA PROMOCJA. Nie widze innej opcji jak czysta 2.
No to dzisiaj niezle wtopiłem, zagrałem grubiej X2 i 500 stówek poszło sie walic
Nie tylko ty.To komentarze ze strony Hutnika:
"To może tak do końca sezonu bez kibiców..... może my pecha przynosimy ???? "
"1 połowa Ok ale druga to duża przewaga Stali 2poprzeczki i 2 setki Hutnik słabo , dobrze że kontra się udała 93 minucie i mamy 3 punkty !!!!! "
Mecz przy pustych trybunach wiec meczu nie ogladałęm, ale Stal sama sobie winna ze szybko 2 gole straciła, widziałem wiekszośc meczów Hutnika i po ostatnich wyczynach ten wynik to dla mnie szok.
porażka Stali duża niespodzianka , nic nie jest przesądzone , Motor juz na 100% wchodzi z 1 miejsca teraz walka o 2 miejsce barażowe ( z racji ostatnich meczy wydaje mi sie że piłkarze Stali rękami i nogami nie chcą wejść do II ligi , remis z Hetmanem , porazka z Hutnikiem .... )
Jak poinformował nas wiceprezes sekcji piłki nożnej Jan Lech, w dniu dzisiejszym trener Piotr Brzeziński złożył rezygnację zajmowanego stanowiska, którą Zarząd Sekcji przyjął. Jednocześnie od dzisiaj trenować naszą drużynę będzie duet trenerski Andrzej Szymański oraz Krzysztof Łętocha, a trenerem koordynatorem będzie Ryszard Federkiewicz. Starszym kibicom nie trzeba przedstawiać sylwetek nowych trenerów, młodszym przypomnimy: wszyscy nowi trenerzy byli II ligowymi piłkarzami Stali Rzeszów. Andrzej Szymański po zakończeniu kariery piłkarskiej został sędzią, a później zajął się trenowaniem. Z drużyną Elektrociepłowni Rzeszów awansował z A klasy do IV ligi. Ryszard Federkiewicz jest obecnie trenerem w Polonii Przemyśl. Jak zapowiada prezes Lech nie jest to koniec zmian jakie nastąpią w Stali.
Motor już awansował do II ligi i w ostatnich kolejkach grał już na luzie i bez odpowiedniej motywacji co odbiło się na wynikach i dwa mecze u siebie skończyły się porażkami. Kolejarz walczy nadal o udział w barażach do II ligi i na pewno nie odpuszczą. Atmosfera w Lublinie nie jest najlepsza bo dalej nikt nie potrafi powiedzieć czy klub w ogóle zagra w II lidze. Trener i piłkarze mówią o odejściu jeżeli nic się szybko nie zmieni i nie będzie pieniędzy i określonego o co klub będzie walczył. Trudno oczekiwać zwycięstwa w takiej sytuacji. Był nawet pomysł, żeby nie jechać na ten mecz ale to raczej takie groźby niż prawdziwy zamiar. Można zagrać za średnią stawkę bo gospodarzom wystarczy jeden punkt do awansu. Ale wątpię by kalkulowali bo mecz o za dużą stawkę.
711 H.Zamosc-P.Wolbrom 1,6 3,3 4,55 Typ:1 Hetman wciaz sie wzmacnia, lideruje w tabeli i prezentuje dobra pilke.U siebie beda postrachem ligi, pewnie pokonaja beniaminka z Wolborna.Goraco polecam ten typ,stawiajcie a sie nie zawiedziecie.Cele w Zamosciu sa bardzo duze i nie pozwoli sobie Hetman na stracenie choc jednego pkt. w tym meczu.
Nazwy klubów piłkarskich piszemy z dużem litery. Nie ma od tej reguły wyjątku i proszę się do tego stosować. Jest to wyraz szacunku do innego klubu. .::Think Twice::. Ignorator.
Dzisiaj dosyc nie typowo szukalem dobrego zakladu na zapleczach drugiej ligi polskiej (z tego powodu gram ten zaklad u naziemnego). Od jakiegos czasu staram sie grac na przelamanie pewnych seri w pilce (remisow, underow, overow itd.) z tego powodu podaje kilka betow bez statystyk i tak mialo byc rowniez i tym razem ale przegladajac informacje o zespolach natknalem sie na dosc ciekawa informacje...
A wiec od poczatku! Dzisiaj o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Siedleckej odbedzie sie spotkanie w ramach 6 kolejki 3 ligi grupy B. Na murawe wybiegna zespoly zajmujace kolejno 14 i 10 miejsce w ligowej tabeli. Zespol gospodarzy jest obecnie bez zwyciestwa w ligowych rozgrywkach, Kujawiak natomiast w ostatniej kolejce wygrzebal sie z tarapatow i na wlasnych smieciach pokonal ostatni zespol w lidze ekipe z Trzebiatowa. Mecz jednak ten byl rozgrywany pod dyktando gosci a ekipa Kujawiaka miala sporo szczescia wychodzac z tego calo. Trzebiatow grozne atakowal kilka razy znajdujac sie w sytuacji sam na sam jednak bramkarz Kujawiaka spisywal sie doskonale. Gol dla Wloclawka nie padl po ladnej skladnej akcji lecz po indywidualnym bledzie jednego z graczy gosci. Co to dobrej postawy bramkarza Kujawiaka warto rowniez wspomniec o nazwisku bohatera a jest Mariusz Luncik. I teraz kluczowa sprawa! Luncik dzisiaj nie zagra a zastapi go zaledwie 16-letni Ariel Winiecki . Mysle ze po serii 3 remisow z rzedu warto sprobowac zagrac na ekipe KP POLICE.
Podpisuje się pod sławami kolegi wyżej, dodam tylko,że pod znakiem zapytania w ekiepie z Włocławka stoi także występ Mariusza Sobolewskiego i Łukasza Jasińskiego, którzy narzekają na drobne urazy. Potwierdzone natomist są informacje dotyczące występu w bramce 16 letniego Ariela Winieckiego. Dodam tylko,że kurs na gospodarzy tego mecz w Bwin wynosi 2.50 dlatego trzeba spróbować
Podpisuje się pod sławami kolegi wyżej, dodam tylko,że pod znakiem zapytania w ekiepie z Włocławka stoi także występ Mariusza Sobolewskiego i Łukasza Jasińskiego, którzy narzekają na drobne urazy. Potwierdzone natomist są informacje dotyczące występu w bramce 16 letniego Ariela Winieckiego. Dodam tylko,że kurs na gospodarzy tego mecz w Bwin wynosi 2.50 dlatego trzeba spróbować
Info o kontuzjach w/w zawodnikow,to plotki. Ostatnii remis Włocławka kaze patrzec na wyniki naszej druzyny troche inaczej. Zapraszam do wynikow graficznych.
Podpisuje się pod sławami kolegi wyżej, dodam tylko,że pod znakiem zapytania w ekiepie z Włocławka stoi także występ Mariusza Sobolewskiego i Łukasza Jasińskiego, którzy narzekają na drobne urazy. Potwierdzone natomist są informacje dotyczące występu w bramce 16 letniego Ariela Winieckiego. Dodam tylko,że kurs na gospodarzy tego mecz w Bwin wynosi 2.50 dlatego trzeba spróbować
Info o kontuzjach w/w zawodnikow,to plotki. Ostatnii remis Włocławka kaze patrzec na wyniki naszej druzyny troche inaczej. Zapraszam do wynikow graficznych.
Mimo że kocham Resovie to tu nie widze szans nawet na remis... Reska bez formy ostatnio przegrana w Biłgoraju po FATALNEJ grze 5-1 ... Górnik z apsiracjami na awans ostatnio wygrał z drużyną z Hetamańskiej 3-0... niestety tu niespodzianki nie bedzie a kurs 1,60 zachecający
Zgodzę się w zupełności z tym typem na zwycięstwo Górnika Łęczna. W ciągu ostatnich 2 tygodni widziałen na żywo grę obu tych zespołów w meczach: Łada Biłgoraj - Górnik Łęczna 0:2 Łada Biłgoraj - Resovia Rzeszów 5:1
I moge powiedzieć, że różnica w poziomie gry pomiędzy tymi 2 zespołami była bardzo znacząca. Górnik w swoich szeregach ma jeszcze kilka piłkarzy z drużyny grającej w 1 lidze. Kadrę, zdecydowanie najmocniejszą w 3 lidze. Cela na ten sezon mają jasny: awans. A Resovia to beniaminek, nie dokonała jakiś znaczących wzmocnień po awansie. Wszystko przemawai za zwycięstwem Górnika. Jedynym atutem Resovii jest to, że gra u siebie.
Ale według mnie kurs 1.50 jaki można znaleźć na Górnika jest ciekawą ofertą i, aż szkoda go przepuścić.