Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
Jest tutaj ktoc biegły w mikroekonomii? Potrzebuję pomocy przy rozwiązaniu testu. Test krótki, tylko 10 pytań. Pzdr

[Linked Image]

[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
dzisiejszy mecz Radwanskiej z Kerber gdzie w tv bede mogl ogladnac, to dla mnie wazne bo nie wiem czy urywac sie z roboty, dzieki za pomoc.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
tak na szybko na dniach zmieniam firmę... o czym wiedzieć przy zwalnianiu się???

jakieś zapisy w wywiedzeniu ? artykuły?? czy jak będzie chciał za porozumieniem stron? to coś tracę bo mogę też z artykułu że nie płaci na czas!!!

czy może lepiej żeby firma mnie zwolniła???

no wisi mi trochę szmalcu...

podpowie ktoś?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10
Siema,
w najbliższym czasie zamierzam kupić pralkę (ładowanie od frontu, 5-6kg, 1300zł, głębokość max. 45cm):
- jakie firmy są godne polecenia, jakich unikać,
- czy opłaca się przedłużać gwarancję,
- na co zwracać uwagę ?
dzięki za pomoc, pozdr

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
o świadectwie pracy ;-)

Co do formy to najlepiej za porozumieniem stron, bądź z okresem wypowiedzenia jaki przewiduje umowa.

Nic się nie traci na porozumieniu stron.

Co do tego, że firma nie płaci, to można, jeżeli szef jest chuj i nie chce się zgodzić na inne rozwiązania, a okres wypowiedzenia długi ;-)

Originally Posted by john
tak na szybko na dniach zmieniam firmę... o czym wiedzieć przy zwalnianiu się???

jakieś zapisy w wywiedzeniu ? artykuły?? czy jak będzie chciał za porozumieniem stron? to coś tracę bo mogę też z artykułu że nie płaci na czas!!!

czy może lepiej żeby firma mnie zwolniła???

no wisi mi trochę szmalcu...

podpowie ktoś?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by asan15
Siema,
w najbliższym czasie zamierzam kupić pralkę (ładowanie od frontu, 5-6kg, 1300zł, głębokość max. 45cm):
- jakie firmy są godne polecenia, jakich unikać,
- czy opłaca się przedłużać gwarancję,
- na co zwracać uwagę ?
dzięki za pomoc, pozdr

poszukaj tematu "Nowa pralka użytkownika KIDD" w tym dziale.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
o której dzis mecz Biało Czerwonych z bulgarami graja? bo nie moge odnalezc

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by czuczu1910
o której dzis mecz Biało Czerwonych z bulgarami graja? bo nie moge odnalezc
19:45

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Szukam noclegu w Zakopanem sroda czwartek piatek cena kolo 30zl za dobe cos godnego polecenia ktos ma?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
30zl? blush To tam da rade gdzies za tyle sie kimnac? :-)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Za 3 dyszki to się da, ale raczej w Szaflarach np., a nie w Zakopcu. Choć może jakiegoś zdesperowanego górala wynajmujacego za taką cenę garaż do spania znajdziesz.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Może ktoś podpowie.Dziwna sprawa.Mam w miarę nowy laptop Sony Vaio i dotychczas bateria ładowała się do 100% a od dwóch dni ładuje się do 79% pomimo dalej włączonego ładowania i pojawia się komunikat
Pozostało 79%(podłączony,nie ładuje)
O co kaman?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Zamierzam kupić nawigację GPS Niestety jestem laikiem w tej dziedzinie.
Poszperałem troszkę w necie i znalazłem trzy ciekawe nawigacje.

http://www.chip.pl/testy/sprzet-mob...t=55534&compareproducts%3Alist=54182

Nie wiem czy warto wydawać ponad 1000zł na nawigacje.
Plusem jest,że mogę aktualizować mapy za darmo.
Inne trzeba wykupywać więc jest to dodatkowy koszt.

Co polecacie ? Może wy macie doświadczenie ze swoimi navi.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Mogę zawiesić wpłaty w polisie ubezpieczeniowej np na 2 miesiące ??

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Do którego admina trzeba napisac o zmianę nicku na forum ??

Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Originally Posted by Zimon
Szukam noclegu w Zakopanem sroda czwartek piatek cena kolo 30zl za dobe cos godnego polecenia ktos ma?

Nie słuchaj głupot, spokojnie za 30 zł idzie się przespać w normalnych warunkach .
Nie w Centrum , ale około 3-4 km od Krupówek , ale jak jedziesz chodzić po górach , a nie walić tylko browary na Krupówkach czy przepychać się na deptaku z tłumem ludzi to nie ma znaczenia gdzie śpisz bo z Centrum na szlaki też musisz dojechać , a jak będziesz chciał wieczorem wyskoczyć do Centrum to z buta 30 min to tylko na zdrowie wyjdzie.
Ja zatrzmuje się zawsze na Podhalaskiej. Wynajem pokoi Jakub Hyclak , tel: 692479918 lub 182011480.
Nowy domek, pokoje z łazienkami, jakieś małe TV ale i tak przecież w pokoju nie bedziesz siedział , czysto , schludnie i przyjemnie.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Rafik 25
Co polecacie ? Może wy macie doświadczenie ze swoimi navi.
uwazam, ze nie warto dawac 1000zl za gpsa, wazniejsza jest mapa niz gps, mi odradzano kupowanie Larka, bo sie wiesza, psuje itp., mam juz chyba 3 lata i smiga az milo, coprawda zdarza sie ze sygnal gubi ale tak maja pewnie wszystkie, co do mapy to na Polske najlepsza jest Automapa a na Europe to na pewno juz nie jest najlepszym wyborem, no chyba ze ostatnim czasem cos sie zmienilo wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
Mam zamiar zacząć pogrywać w tenisa , czy taka rakieta na początek wystarczy http://allegro.pl/rakieta-tenisowa-wilson-polecam-i2481258815.html ? Do wydania mam 300zl chętnie wysłucham opinii bo jestem kompletnie zielony w tym temacie .

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by maniek289
Mam zamiar zacząć pogrywać w tenisa , czy taka rakieta na początek wystarczy http://allegro.pl/rakieta-tenisowa-wilson-polecam-i2481258815.html ? Do wydania mam 300zl chętnie wysłucham opinii bo jestem kompletnie zielony w tym temacie .

si na pewno a najlepiej to sportowego i która rakieta będzie Ci najlepiej leżeć w ręku i będziesz czuł w niej moc wink kiedyś zdobywałem puchary w Gdyni rakietą agassiego polecam smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Szukam jakiejs mapy cos podobnego do maps google czy zumi, ale z opcja przekroju trasy (wysokościowka).
Z satelity ciezko zobaczyc czy jedzie sie pod gore czy z gorki wink

Moze ktos cos polecic ciekawego?

Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,293 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1