|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930 |
Jest tutaj ktoc biegły w mikroekonomii? Potrzebuję pomocy przy rozwiązaniu testu. Test krótki, tylko 10 pytań. Pzdr [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
dzisiejszy mecz Radwanskiej z Kerber gdzie w tv bede mogl ogladnac, to dla mnie wazne bo nie wiem czy urywac sie z roboty, dzieki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
tak na szybko na dniach zmieniam firmę... o czym wiedzieć przy zwalnianiu się???
jakieś zapisy w wywiedzeniu ? artykuły?? czy jak będzie chciał za porozumieniem stron? to coś tracę bo mogę też z artykułu że nie płaci na czas!!!
czy może lepiej żeby firma mnie zwolniła???
no wisi mi trochę szmalcu...
podpowie ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10 |
Siema, w najbliższym czasie zamierzam kupić pralkę (ładowanie od frontu, 5-6kg, 1300zł, głębokość max. 45cm): - jakie firmy są godne polecenia, jakich unikać, - czy opłaca się przedłużać gwarancję, - na co zwracać uwagę ? dzięki za pomoc, pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
o świadectwie pracy ;-) Co do formy to najlepiej za porozumieniem stron, bądź z okresem wypowiedzenia jaki przewiduje umowa. Nic się nie traci na porozumieniu stron. Co do tego, że firma nie płaci, to można, jeżeli szef jest chuj i nie chce się zgodzić na inne rozwiązania, a okres wypowiedzenia długi ;-) tak na szybko na dniach zmieniam firmę... o czym wiedzieć przy zwalnianiu się???
jakieś zapisy w wywiedzeniu ? artykuły?? czy jak będzie chciał za porozumieniem stron? to coś tracę bo mogę też z artykułu że nie płaci na czas!!!
czy może lepiej żeby firma mnie zwolniła???
no wisi mi trochę szmalcu...
podpowie ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Siema, w najbliższym czasie zamierzam kupić pralkę (ładowanie od frontu, 5-6kg, 1300zł, głębokość max. 45cm): - jakie firmy są godne polecenia, jakich unikać, - czy opłaca się przedłużać gwarancję, - na co zwracać uwagę ? dzięki za pomoc, pozdr poszukaj tematu "Nowa pralka użytkownika KIDD" w tym dziale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
o której dzis mecz Biało Czerwonych z bulgarami graja? bo nie moge odnalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
o której dzis mecz Biało Czerwonych z bulgarami graja? bo nie moge odnalezc 19:45
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Szukam noclegu w Zakopanem sroda czwartek piatek cena kolo 30zl za dobe cos godnego polecenia ktos ma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
30zl?  To tam da rade gdzies za tyle sie kimnac? :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Za 3 dyszki to się da, ale raczej w Szaflarach np., a nie w Zakopcu. Choć może jakiegoś zdesperowanego górala wynajmujacego za taką cenę garaż do spania znajdziesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Może ktoś podpowie.Dziwna sprawa.Mam w miarę nowy laptop Sony Vaio i dotychczas bateria ładowała się do 100% a od dwóch dni ładuje się do 79% pomimo dalej włączonego ładowania i pojawia się komunikat Pozostało 79%(podłączony,nie ładuje) O co kaman?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Zamierzam kupić nawigację GPS Niestety jestem laikiem w tej dziedzinie. Poszperałem troszkę w necie i znalazłem trzy ciekawe nawigacje. http://www.chip.pl/testy/sprzet-mob...t=55534&compareproducts%3Alist=54182 Nie wiem czy warto wydawać ponad 1000zł na nawigacje. Plusem jest,że mogę aktualizować mapy za darmo. Inne trzeba wykupywać więc jest to dodatkowy koszt. Co polecacie ? Może wy macie doświadczenie ze swoimi navi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Mogę zawiesić wpłaty w polisie ubezpieczeniowej np na 2 miesiące ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Do którego admina trzeba napisac o zmianę nicku na forum ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Szukam noclegu w Zakopanem sroda czwartek piatek cena kolo 30zl za dobe cos godnego polecenia ktos ma? Nie słuchaj głupot, spokojnie za 30 zł idzie się przespać w normalnych warunkach . Nie w Centrum , ale około 3-4 km od Krupówek , ale jak jedziesz chodzić po górach , a nie walić tylko browary na Krupówkach czy przepychać się na deptaku z tłumem ludzi to nie ma znaczenia gdzie śpisz bo z Centrum na szlaki też musisz dojechać , a jak będziesz chciał wieczorem wyskoczyć do Centrum to z buta 30 min to tylko na zdrowie wyjdzie. Ja zatrzmuje się zawsze na Podhalaskiej. Wynajem pokoi Jakub Hyclak , tel: 692479918 lub 182011480. Nowy domek, pokoje z łazienkami, jakieś małe TV ale i tak przecież w pokoju nie bedziesz siedział , czysto , schludnie i przyjemnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Co polecacie ? Może wy macie doświadczenie ze swoimi navi. uwazam, ze nie warto dawac 1000zl za gpsa, wazniejsza jest mapa niz gps, mi odradzano kupowanie Larka, bo sie wiesza, psuje itp., mam juz chyba 3 lata i smiga az milo, coprawda zdarza sie ze sygnal gubi ale tak maja pewnie wszystkie, co do mapy to na Polske najlepsza jest Automapa a na Europe to na pewno juz nie jest najlepszym wyborem, no chyba ze ostatnim czasem cos sie zmienilo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
si na pewno a najlepiej to sportowego i która rakieta będzie Ci najlepiej leżeć w ręku i będziesz czuł w niej moc  kiedyś zdobywałem puchary w Gdyni rakietą agassiego polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Szukam jakiejs mapy cos podobnego do maps google czy zumi, ale z opcja przekroju trasy (wysokościowka). Z satelity ciezko zobaczyc czy jedzie sie pod gore czy z gorki  Moze ktos cos polecic ciekawego?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|