|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Last edited by Platini; 15/07/2012 23:14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Wisła -1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
90min Wisła 3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Wisła -1,5 easy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
FK Budućnost Podgorica - Śląsk Wrocław mecz w srode, kursy w tej chwili na slask ~1.8. moim zdaniem przeceniony jest slask. znowu czytamy o problemach finansowych, zadluzenie wobec pilkarzy siega 700000zl. premii nie maja placonych od listopada. to raczej nie wplywa dobrze na zespol, co potwierdzaja zawodnicy. nie znam sytuacji gospodarzy pierwszego meczu, ale ostatnio czarnogora ciagle idzie w gore, jesli chodzi o pilke nozna. slask raczej zadowoli sie remisem w pierwszym meczu, wiec chyba warto pograc 1X @1.9. spodziewam sie spadkow na ten typ im blizej meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mnie sie zdaje, ze najlepszym lekiem na brak kasy jest wygrywanie w lm a nie przegrywanie, ale widac malo wiem  ta sama spiewka byla pare kolejek przed koncem ligi, ze niby zawodnicy sie poloza i nie beda "za friko" grali, a tymczasem mistrza wzieli ... u czarnogorzan jakos optymizmu nie widac ... zdaje sie, ze wierza w swoich "jeszcze" bardziej niz my w naszych 08/09 CL Qual. 1st round - knocked out by Tampere 09/10 EL Qual. 1st round - knocked out by Polonia Warsaw (0-2 in Podgorica) 10/11 EL Qual. 3rd round - knocked out by Brondby 11/12 EL Qual. 1st round - knocked out by Flamurtari (Albania, 1-3 at home) tak sobie patrze na te rundy i widze, ze do 3r. z brondby dojechali tylko dlatego, ze w 2r. fk baku dostalo walkowera w podgoricy(cos mnie sie kojarzy, ze wystawili w XI jakiegos nieuprawnionego kmiotka???) generalnie czarnogorcy dostawali w pyte z samymi potegami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mnie sie zdaje, ze najlepszym lekiem na brak kasy jest wygrywanie w lm a nie przegrywanie, ale widac malo wiem  ta sama spiewka byla pare kolejek przed koncem ligi, ze niby zawodnicy sie poloza i nie beda "za friko" grali, a tymczasem mistrza wzieli ... u czarnogorzan jakos optymizmu nie widac ... zdaje sie, ze "wierza" w swoich jeszcze bardziej niz my w naszych 08/09 CL Qual. 1st round - knocked out by Tampere 09/10 EL Qual. 1st round - knocked out by Polonia Warsaw (0-2 in Podgorica) 10/11 EL Qual. 3rd round - knocked out by Brondby 11/12 EL Qual. 1st round - knocked out by Flamurtari (Albania, 1-3 at home) tak sobie patrze na te rundy i widze, ze do 3r. z brondby dojechali tylko dlatego, ze w 2r. fk baku dostalo walkowera w podgoricy(cos mnie sie kojarzy, ze BAKUsy wystawily w XI jakiegos nieuprawnionego kmiotka???) generalnie czarnogorcy dostawali w pyte z samymi potegami 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
mnie sie zdaje, ze najlepszym lekiem na brak kasy jest wygrywanie w lm a nie przegrywanie, ale widac malo wiem  ta sama spiewka byla pare kolejek przed koncem ligi, ze niby zawodnicy sie poloza i nie beda "za friko" grali, a tymczasem mistrza wzieli ... u czarnogorzan jakos optymizmu nie widac ... zdaje sie, ze wierza w swoich "jeszcze" bardziej niz my w naszych 08/09 CL Qual. 1st round - knocked out by Tampere 09/10 EL Qual. 1st round - knocked out by Polonia Warsaw (0-2 in Podgorica) 10/11 EL Qual. 3rd round - knocked out by Brondby 11/12 EL Qual. 1st round - knocked out by Flamurtari (Albania, 1-3 at home) tak sobie patrze na te rundy i widze, ze do 3r. z brondby dojechali tylko dlatego, ze w 2r. fk baku dostalo walkowera w podgoricy(cos mnie sie kojarzy, ze wystawili w XI jakiegos nieuprawnionego kmiotka???) generalnie czarnogorcy dostawali w pyte z samymi potegami  Czarne czy czerwone?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
FK Budućnost Podgorica - Śląsk Wrocław mecz w srode, kursy w tej chwili na slask ~1.8. moim zdaniem przeceniony jest slask. znowu czytamy o problemach finansowych, zadluzenie wobec pilkarzy siega 700000zl. premii nie maja placonych od listopada. to raczej nie wplywa dobrze na zespol, co potwierdzaja zawodnicy. nie znam sytuacji gospodarzy pierwszego meczu, ale ostatnio czarnogora ciagle idzie w gore, jesli chodzi o pilke nozna. slask raczej zadowoli sie remisem w pierwszym meczu, wiec chyba warto pograc 1X @1.9. spodziewam sie spadkow na ten typ im blizej meczu Czarne czy czerwone?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
heh tez mysle, ze to ruletka, choc jakbym musial ... to stawiam na wygrana slaska, o ile nie jada tam z gory po remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
heh tez mysle, ze to ruletka, choc jakbym musial ... to stawiam na wygrana slaska, o ile nie jada tam z gory po remis   wierzysz naprawdę w sukces tej drużyny .... sorry Panowie ale może jestem pesmistą ale nie daje większych szans naszym klubom w el. pucharowych ... cud bedzie jak ktoś się dostanie do grupowych rozgrywek . Ruch i Śląsk zapewne pierwsi zakończą przygodę z pucharami ... Legia nast. w kolejce do golenia no i Lech. NIe ma się co oszukiwać nasze zespoły prezentują tragiczny poziom gry ! w dodatku zero ambicji i zaangażowania . O czym mowa jak nasi siadają fizycznie po 35minutach gry , nie potrafią wymienić 3-4 podań ... nie mówię już o 2-3 solidnych zaczepnych akcjach z rzędu .... Jak Lech się męczył z Kazachami !!! u siebie 60 minut dramatycznych męczarni ,odrobinę szczęscia dla Kazachów i Lech musiał by odrabiać straty bramkowe . Na wyjeździe szczęśliwy początek i szybka Bramka na otwarcie meczu i co ..... autobus w 16 sporadycznie kontra .... POLSKA LIGA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Lilleström-Tromsö over 2,5 + Servette-Basel over 2,5 + Karpaty Lwów X2 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|