Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
futbol

Last edited by Platini; 15/07/2012 23:14.
Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Wisła -1,5 boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Over 2,5

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
karny Warta

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
i pudło

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
karny Wisła

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
i pudło

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Wisła 1

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Warta 1

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Wisła 2 podziękował

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
90min Wisła 3-1 piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Wisła -1,5 easy grin

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
FK Budućnost Podgorica - Śląsk Wrocław
mecz w srode, kursy w tej chwili na slask ~1.8. moim zdaniem przeceniony jest slask. znowu czytamy o problemach finansowych, zadluzenie wobec pilkarzy siega 700000zl. premii nie maja placonych od listopada. to raczej nie wplywa dobrze na zespol, co potwierdzaja zawodnicy. nie znam sytuacji gospodarzy pierwszego meczu, ale ostatnio czarnogora ciagle idzie w gore, jesli chodzi o pilke nozna. slask raczej zadowoli sie remisem w pierwszym meczu, wiec chyba warto pograc 1X @1.9. spodziewam sie spadkow na ten typ im blizej meczu

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
mnie sie zdaje, ze najlepszym lekiem na brak kasy jest wygrywanie w lm a nie przegrywanie, ale widac malo wiem smile

ta sama spiewka byla pare kolejek przed koncem ligi, ze niby zawodnicy sie poloza i nie beda "za friko" grali, a tymczasem mistrza wzieli ...

u czarnogorzan jakos optymizmu nie widac ... zdaje sie, ze wierza w swoich "jeszcze" bardziej niz my w naszych

08/09 CL Qual. 1st round - knocked out by Tampere
09/10 EL Qual. 1st round - knocked out by Polonia Warsaw (0-2 in Podgorica)
10/11 EL Qual. 3rd round - knocked out by Brondby
11/12 EL Qual. 1st round - knocked out by Flamurtari (Albania, 1-3 at home)

tak sobie patrze na te rundy i widze, ze do 3r. z brondby dojechali tylko dlatego, ze w 2r. fk baku dostalo walkowera w podgoricy(cos mnie sie kojarzy, ze wystawili w XI jakiegos nieuprawnionego kmiotka???)

generalnie czarnogorcy dostawali w pyte z samymi potegami laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by bitnap
mnie sie zdaje, ze najlepszym lekiem na brak kasy jest wygrywanie w lm a nie przegrywanie, ale widac malo wiem smile

ta sama spiewka byla pare kolejek przed koncem ligi, ze niby zawodnicy sie poloza i nie beda "za friko" grali, a tymczasem mistrza wzieli ...

u czarnogorzan jakos optymizmu nie widac ... zdaje sie, ze "wierza" w swoich jeszcze bardziej niz my w naszych

08/09 CL Qual. 1st round - knocked out by Tampere
09/10 EL Qual. 1st round - knocked out by Polonia Warsaw (0-2 in Podgorica)
10/11 EL Qual. 3rd round - knocked out by Brondby
11/12 EL Qual. 1st round - knocked out by Flamurtari (Albania, 1-3 at home)

tak sobie patrze na te rundy i widze, ze do 3r. z brondby dojechali tylko dlatego, ze w 2r. fk baku dostalo walkowera w podgoricy(cos mnie sie kojarzy, ze BAKUsy wystawily w XI jakiegos nieuprawnionego kmiotka???)

generalnie czarnogorcy dostawali w pyte z samymi potegami laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by bitnap
mnie sie zdaje, ze najlepszym lekiem na brak kasy jest wygrywanie w lm a nie przegrywanie, ale widac malo wiem smile

ta sama spiewka byla pare kolejek przed koncem ligi, ze niby zawodnicy sie poloza i nie beda "za friko" grali, a tymczasem mistrza wzieli ...

u czarnogorzan jakos optymizmu nie widac ... zdaje sie, ze wierza w swoich "jeszcze" bardziej niz my w naszych

08/09 CL Qual. 1st round - knocked out by Tampere
09/10 EL Qual. 1st round - knocked out by Polonia Warsaw (0-2 in Podgorica)
10/11 EL Qual. 3rd round - knocked out by Brondby
11/12 EL Qual. 1st round - knocked out by Flamurtari (Albania, 1-3 at home)

tak sobie patrze na te rundy i widze, ze do 3r. z brondby dojechali tylko dlatego, ze w 2r. fk baku dostalo walkowera w podgoricy(cos mnie sie kojarzy, ze wystawili w XI jakiegos nieuprawnionego kmiotka???)

generalnie czarnogorcy dostawali w pyte z samymi potegami laugh

Czarne czy czerwone?

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by huge
FK Budućnost Podgorica - Śląsk Wrocław
mecz w srode, kursy w tej chwili na slask ~1.8. moim zdaniem przeceniony jest slask. znowu czytamy o problemach finansowych, zadluzenie wobec pilkarzy siega 700000zl. premii nie maja placonych od listopada. to raczej nie wplywa dobrze na zespol, co potwierdzaja zawodnicy. nie znam sytuacji gospodarzy pierwszego meczu, ale ostatnio czarnogora ciagle idzie w gore, jesli chodzi o pilke nozna. slask raczej zadowoli sie remisem w pierwszym meczu, wiec chyba warto pograc 1X @1.9. spodziewam sie spadkow na ten typ im blizej meczu

Czarne czy czerwone?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
heh tez mysle, ze to ruletka, choc jakbym musial ... to stawiam na wygrana slaska, o ile nie jada tam z gory po remis smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by bitnap
heh tez mysle, ze to ruletka, choc jakbym musial ... to stawiam na wygrana slaska, o ile nie jada tam z gory po remis smile

laugh wierzysz naprawdę w sukces tej drużyny .... sorry Panowie ale może jestem pesmistą ale nie daje większych szans naszym klubom w el. pucharowych ... cud bedzie jak ktoś się dostanie do grupowych rozgrywek .
Ruch i Śląsk zapewne pierwsi zakończą przygodę z pucharami ... Legia nast. w kolejce do golenia no i Lech.

NIe ma się co oszukiwać nasze zespoły prezentują tragiczny poziom gry ! w dodatku zero ambicji i zaangażowania . O czym mowa jak nasi siadają fizycznie po 35minutach gry , nie potrafią wymienić 3-4 podań ... nie mówię już o 2-3 solidnych zaczepnych akcjach z rzędu ....

Jak Lech się męczył z Kazachami !!! u siebie 60 minut dramatycznych męczarni ,odrobinę szczęscia dla Kazachów i Lech musiał by odrabiać straty bramkowe .
Na wyjeździe szczęśliwy początek i szybka Bramka na otwarcie meczu i co ..... autobus w 16 sporadycznie kontra .... POLSKA LIGA laugh

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Lilleström-Tromsö over 2,5 + Servette-Basel over 2,5 + Karpaty Lwów X2 boks

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1