|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Ja akurat uważam, że Emanuel w ostatnim czasie trochę "wymiękł", coraz więcej błędów przy tym zawodniku, a nikt nie będzie tak odważny, żeby zagrywac na Alisona. Takie mam odczucia, ale wiadomo, że na IO doświadczenie jest bardzo ważne, a tego starszemu z Brazylijczyków nie można odmówic. Dzięki za opinię  Ten sam układ co u Rogersów, dobry blok Dalhaussera i sprytny Rogers. Myślisz że jakaś grająca taktycznie drużyna będzie serwowała na Dalhausser? tam jest to samo  A jeżeli miałbym rozbierać to na czynniki pierwsze to Emanuel jest dla mnie pewniejszy w ataku, Alison bardziej czyta grę na siatce niż Phil, tylko ta zagrywka Dalhaussera. Nie mniej jednak bardzo ciekawe pojedynki się szykują. A co do formy Emanuela, w Moskwie grał kapitalnie i licze że powtórzy się to na IO. Ostatnio WT są przez faworytów aż nadto odpuszczane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Ja akurat uważam, że Emanuel w ostatnim czasie trochę "wymiękł", coraz więcej błędów przy tym zawodniku, a nikt nie będzie tak odważny, żeby zagrywac na Alisona. Takie mam odczucia, ale wiadomo, że na IO doświadczenie jest bardzo ważne, a tego starszemu z Brazylijczyków nie można odmówic. Dzięki za opinię  Ten sam układ co u Rogersów, dobry blok Dalhaussera i sprytny Rogers. Myślisz że jakaś grająca taktycznie drużyna będzie serwowała na Dalhausser? tam jest to samo  A jeżeli miałbym rozbierać to na czynniki pierwsze to Emanuel jest dla mnie pewniejszy w ataku, Alison bardziej czyta grę na siatce niż Phil, tylko ta zagrywka Dalhaussera. Nie mniej jednak bardzo ciekawe pojedynki się szykują. A co do formy Emanuela, w Moskwie grał kapitalnie i licze że powtórzy się to na IO. Ostatnio WT są przez faworytów aż nadto odpuszczane. Gdyby przenieśc formę wszystkich par z zeszłego roku nie miałbym wątpliwości, że zwyciężą R/D. Teraz poziom się wyrównał, ale mimo wszystko uważam, że jednak Amerykanie wygrają. Ale tak jak powiedziałeś - wyjątkowo ciekawie zapowiada się turniej męski. U kobiet jednak aż takiego wymiaru rywalizacji nie ma co się spodziewac. Ja będę jeszcze kibicował naszej parze no i Nummerdor/Schuil, za których bardzo trzymałem kciuki 4 lata temu i gdyby nie niespodziewana porażka z brazylijskimi Gruzinami to sądzę, że mogliby wygrac całe Igrzyska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
bet365 zwiesil sie na rozliczaniu zakladow na punity w 2 secie meksyku
i mnie to wpienia
nie robia nic a juz dawno 3 set trwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
BRAZYLIA po 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Brazil 12-7 15-16 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
USA -1,5 @1.77 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Nieźle brazylia w pałkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
albo windują sobie kursy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
remis  cudowny wałek a kursy juz były na brazylię po 14 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
izi taj juz brazylia po 1,4  a przegrywali -4 pod koniec 4 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
USA -1,5 @1.77  3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ROZLICZAC KANADE ALE TO JUZ Z BET365 chyba kursy zle wystawil juz zwlekaja z rozliczeniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Argentyna -2.5 Portoryko -2.5  @2.18 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
dlaczego jeszcze Portoryko nie gra? ktos wie bo zaczac mialy o 23  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
thx bo w ofercie bylo ze start o 23
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
a ja na dzis pobralem takiego rodzynka z babek : USA -2.5 seta po 2,33 z Bulgarkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
PORTORYKO po 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Kolumbijki zaraz seta wygraja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
PORTO 16-17 na 21-18 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|