|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ferrer 6:2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706 |
kubot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Z taka liczba bledow to Almagro nie ma szans powalczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
Z taka liczba bledow to Almagro nie ma szans powalczyc. on nigdy nie mail szans 10-0 i wszystko w tym temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Ale poczatek seta fatalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
under 21, -4.5 czy 2-0 ferrer wszystkie opcje pasowaly zagrac tylko zniechecal fakt ze to dwaj hiszpanie z czolowego turu i co oni tam by wykombinowali to choy to wie wiec poszla tylko 20% lokata na davida 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Raany ale padaczke gra Mugro, patrzec sie nie da na to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613 |
Jurek  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
brown set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
under 21, -4.5 czy 2-0 ferrer wszystkie opcje pasowaly zagrac tylko zniechecal fakt ze to dwaj hiszpanie z czolowego turu i co oni tam by wykombinowali to choy to wie wiec poszla tylko 20% lokata na davida  ten cygan z tegorocznego FO smiem twierdzic ze ogral by pitbulla jakby sie spotkali oczywiscie, aczkolwiek nigdy sie tego nie dowiemy, teraz to cygan z oslabionym barkiem to nie takie dziwne ze dostaje oklep 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,639
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,639 |
under 21, -4.5 czy 2-0 ferrer wszystkie opcje pasowaly zagrac tylko zniechecal fakt ze to dwaj hiszpanie z czolowego turu i co oni tam by wykombinowali to choy to wie wiec poszla tylko 20% lokata na davida  ten cygan z tegorocznego FO smiem twierdzic ze ogral by pitbulla jakby sie spotkali oczywiscie, aczkolwiek nigdy sie tego nie dowiemy, teraz to cygan z oslabionym barkiem to nie takie dziwne ze dostaje oklep  a tu znowu o spiskach atp to nie mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
under 21, -4.5 czy 2-0 ferrer wszystkie opcje pasowaly zagrac tylko zniechecal fakt ze to dwaj hiszpanie z czolowego turu i co oni tam by wykombinowali to choy to wie wiec poszla tylko 20% lokata na davida  ten cygan z tegorocznego FO smiem twierdzic ze ogral by pitbulla jakby sie spotkali oczywiscie, aczkolwiek nigdy sie tego nie dowiemy, teraz to cygan z oslabionym barkiem to nie takie dziwne ze dostaje oklep  a tu znowu o spiskach atp to nie mecz.pl no wczoraj grano z dasco sie podzielili lupem, grano final singla nando wygrana w deblu, pieknie mu to oddal dasco z *1-0 na 1-6 zeby kolegi nie przemeczac przed finalem singla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877 |
ferrer raczej bez niespodzianki szybkie 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,639
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,639 |
under 21, -4.5 czy 2-0 ferrer wszystkie opcje pasowaly zagrac tylko zniechecal fakt ze to dwaj hiszpanie z czolowego turu i co oni tam by wykombinowali to choy to wie wiec poszla tylko 20% lokata na davida  ten cygan z tegorocznego FO smiem twierdzic ze ogral by pitbulla jakby sie spotkali oczywiscie, aczkolwiek nigdy sie tego nie dowiemy, teraz to cygan z oslabionym barkiem to nie takie dziwne ze dostaje oklep  a tu znowu o spiskach atp to nie mecz.pl no wczoraj grano z dasco sie podzielili lupem, grano final singla nando wygrana w deblu, pieknie mu to oddal dasco z *1-0 na 1-6 zeby kolegi nie przemeczac przed finalem singla  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ktos pisal ze rufin w rumuni prezntuje sie bardzo solidnie wiec skusilem sie na +1.5 seta  rufin po seta w meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,639
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,639 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Uve grał Almagro to czego ty sie spoziewałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
almagro jak widzi ferrera to szybko szuka zapasowych gaci
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
@betowiec
w stanach polówki ralpha laurena czy tommiego za ile mozna kupic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
rufin 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|