|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Panowie chce się odrobić na dobrych i przemyślanych meczach, ponieważ duże kwoty przegrałem na Carla Suarez Navarro. Co polecacie grać na później? wypłać kase, idź się przewietrz i nie graj już nic dzisiaj To nie takie łatwe.. nikt nie twierdzi że jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
suarez przyjechala po startowe i spada ja jebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
Panowie chce się odrobić na dobrych i przemyślanych meczach, ponieważ duże kwoty przegrałem na Carla Suarez Navarro. Co polecacie grać na później? wypłać kase, idź się przewietrz i nie graj już nic dzisiaj To nie takie łatwe.. to zagraj all inn  zwroci sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Paire, łamaj tego australoserba i niech tamten kreczuje bo trzeba księgować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172 |
Panowie chce się odrobić na dobrych i przemyślanych meczach, ponieważ duże kwoty przegrałem na Carla Suarez Navarro. Co polecacie grać na później? wypłać kase, idź się przewietrz i nie graj już nic dzisiaj To nie takie łatwe.. to zagraj all inn  zwroci sie  He he, za wszystko to raczej nie ale wolałbym mieć bilans neutralny niż minusowy z dzisiejszego dnia dlatego pytam o dobre mecze, a wiem że jest wielu Panów którzy znają się na tenisie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
suarez 71% pierwszego podania i wygrala 1/10 pilek a ta tsurenko to taki piach ostatnio grala ze szok i badz tu madry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
haase lam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
suarez 71% pierwszego podania i wygrala 1/10 pilek a ta tsurenko to taki piach ostatnio grala ze szok i badz tu madry wta i tyle w tym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
suarez 71% pierwszego podania i wygrala 1/10 pilek a ta tsurenko to taki piach ostatnio grala ze szok i badz tu madry wta i tyle w tym temacie no a tyle razy juz sie zarzekalem ze lasek nigdy wiecej i znowu to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2011
Posty: 140 |
"nigdy nie zagram już WTA" może się uda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
suarez 71% pierwszego podania i wygrala 1/10 pilek a ta tsurenko to taki piach ostatnio grala ze szok i badz tu madry wta i tyle w tym temacie no a tyle razy juz sie zarzekalem ze lasek nigdy wiecej i znowu to samo ja też się ostatnio nabrałem na "promo dnia" Vinci z Robson i teraz znowu dziękuje za takie coś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Suarez jeszcze nic straconego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
ja też się ostatnio nabrałem na "promo dnia" Vinci z Robson i teraz znowu dziękuje za takie coś. nie WTA tylko uroki grania przeciwko jednostrzalowcom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
ja też się ostatnio nabrałem na "promo dnia" Vinci z Robson i teraz znowu dziękuje za takie coś. nie WTA tylko uroki grania przeciwko jednostrzalowcom  no tyle że w ATP takie mecze się zdarzają dużo rzadziej niż w WTA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wta grac po 1.2  no gratule tu co niektorym z wta dzis tylko hantuchova po 1.6, ktos sie wypowie bo obok takiego kursu nie moglem przejsc obojetnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Tomik nie istnieje w tym meczu. Tylko serwis go trzyma przy życiu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
wta grac po 1.2  no gratule tu co niektorym z wta dzis tylko hantuchova po 1.6, ktos sie wypowie bo obok takiego kursu nie moglem przejsc obojetnie  tez sie zdziwilem ze taki kurs dali az taka ulka dobra juz ? nie sadze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
wta grac po 1.2  no gratule tu co niektorym z wta dzis tylko hantuchova po 1.6, ktos sie wypowie bo obok takiego kursu nie moglem przejsc obojetnie  jak dla mnie to raczej solidne value na naszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 172 |
Smyczek wygląda ciekawie, co o tym myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
wta grac po 1.2  no gratule tu co niektorym z wta dzis tylko hantuchova po 1.6, ktos sie wypowie bo obok takiego kursu nie moglem przejsc obojetnie  jak dla mnie to raczej solidne value na naszą. no nie widze tutaj za bardzo value bo ulka to ulka jak idzie to super a jak przestanie to przegra po kolei gem po gemie do tego hantuchowa lubi z takimi grac co calkiem mocno bija
|
|
|
Link skopiowany do schowka