|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Kaszanka z cebulką na kolacje, masujemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
to graj strata siena on go serwisem zabija , wlochy ja myslalem ze to klej a tu hard a kurs na albano byl 1,8 w milenium az sie dziwilem, gdybym wiedzial ze to hard to bym w niego zainwestowal razem z de la nava i bym byl bogaczem  spadki kursów wiele mówią o tym meczu: http://www.livesports.pl/mecz/vVXaSImp/#szczegoly-meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
to graj strata siena on go serwisem zabija , wlochy ja myslalem ze to klej a tu hard a kurs na albano byl 1,8 w milenium az sie dziwilem, gdybym wiedzial ze to hard to bym w niego zainwestowal razem z de la nava i bym byl bogaczem  spadki kursów wiele mówią o tym meczu: http://www.livesports.pl/mecz/vVXaSImp/#szczegoly-meczuwolf a co dzis z panem skarpeta? bogo to powinien chyba wziasc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
to graj strata siena on go serwisem zabija , wlochy ja myslalem ze to klej a tu hard a kurs na albano byl 1,8 w milenium az sie dziwilem, gdybym wiedzial ze to hard to bym w niego zainwestowal razem z de la nava i bym byl bogaczem  spadki kursów wiele mówią o tym meczu: http://www.livesports.pl/mecz/vVXaSImp/#szczegoly-meczuwolf a co dzis z panem skarpeta? bogo to powinien chyba wziasc  to jest jednak hard, a na takiej nawierzchni wygrał juniorski US Open więc po takim kursie bym Bogo nie łapał. Mimo tego jak słabo wyglądał w Newport.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2011
Posty: 312 |
Denko pusci 1 seta i wezmie mecz  2-0 Dla Denki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
to graj strata siena on go serwisem zabija , wlochy ja myslalem ze to klej a tu hard a kurs na albano byl 1,8 w milenium az sie dziwilem, gdybym wiedzial ze to hard to bym w niego zainwestowal razem z de la nava i bym byl bogaczem  spadki kursów wiele mówią o tym meczu: http://www.livesports.pl/mecz/vVXaSImp/#szczegoly-meczuwolf a co dzis z panem skarpeta? bogo to powinien chyba wziasc  to jest jednak hard, a na takiej nawierzchni wygrał juniorski US Open więc po takim kursie bym Bogo nie łapał. Mimo tego jak słabo wyglądał w Newport. to opcja live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
to opcja live  nie wiem czy będzie mi się chciało o tej porze siedzieć i obserwować jeszcze  Szczególnie, że wczoraj Walter White wrócił do biznesu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
baranek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
trzeci gem z rzędu na serwisie Nieminen zaczyna od 0-30.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
to opcja live  nie wiem czy będzie mi się chciało o tej porze siedzieć i obserwować jeszcze  Szczególnie, że wczoraj Walter White wrócił do biznesu  walter white czyli? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
to opcja live  nie wiem czy będzie mi się chciało o tej porze siedzieć i obserwować jeszcze  Szczególnie, że wczoraj Walter White wrócił do biznesu  walter white czyli?  główny bohater serialu Breaking Bad. Nauczyciel chemii, które zaczyna robić fete 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
denko prze chuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
denko prze chuj  chyba oboje zhandlowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
to opcja live  nie wiem czy będzie mi się chciało o tej porze siedzieć i obserwować jeszcze  Szczególnie, że wczoraj Walter White wrócił do biznesu  walter white czyli?  główny bohater serialu Breaking Bad. Nauczyciel chemii, które zaczyna robić fete  gdzie to puszczaja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
w Polsce chyba nigdzie, na necie poszukaj. Teraz piąty sezon leci w USA. Świetny serial chociaż pierwszy sezon tego nie zapowiada.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
baran oddaje seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Denko @3 baran 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Jakie prognozy na tego ruska..?? Bedzie come back??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2011
Posty: 312 |
Denko do kurwy 5.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jakie prognozy na tego ruska..?? Bedzie come back?? a kiedy miał miejsce back?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|