|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Możliwe jest żeby jeden tenisista zaczynał obydwa sety w meczu który się zakończył 2:0 ? tak, 6-4 w pierwszym i drugim zaczyna ten sam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Felek nic nie gra ostatnio, chyba Hajka spróbuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Ogólnie zasada jest, że serwują cały czas na zmianę (koniec czy początek seta nie robi tutaj żadnej różnicy) czyli ten co ostatniego gema zaczyna na returnie, następnego seta zaczyna na serwisie. Jak jest TB to ten, który rozpoczyna serwisem go, następnego seta zaczyna od returu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Możliwe jest żeby jeden tenisista zaczynał obydwa sety w meczu który się zakończył 2:0 ? Jak kończy pierwszego przełamaniem, to wtedy zaczyna w drugim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Prodon do gry?  Westerhof  Jakieś przesłanki? Bo z tego co czytam to raczej Prodon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354 |
Ogólnie zasada jest, że serwują cały czas na zmianę (koniec czy początek seta nie robi tutaj żadnej różnicy) czyli ten co ostatniego gema zaczyna na returnie, następnego seta zaczyna na serwisie. Jak jest TB to ten, który rozpoczyna serwisem go, następnego seta zaczyna od returu. Dzięki  nie zwracałem nigdy na to uwagi myślałem że serwują na zmianę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Możliwe jest żeby jeden tenisista zaczynał obydwa sety w meczu który się zakończył 2:0 ? Jak kończy pierwszego przełamaniem, to wtedy zaczyna w drugim. niekoniecznie, nie pisał nic o tym, że drugiego musi zaczynać ten co wygrał pierwszego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649 |
Mayer Larsson Watson
Boppana/Bhupati Granolers/Lopez Hanley/Knowles
Co myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,534 |
orientuje się ktoś czy ruszą w Poznaniu o 11?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354 |
Możliwe jest żeby jeden tenisista zaczynał obydwa sety w meczu który się zakończył 2:0 ? Jak kończy pierwszego przełamaniem, to wtedy zaczyna w drugim. niekoniecznie, nie pisał nic o tym, że drugiego musi zaczynać ten co wygrał pierwszego  Dziwna sytuacja gość zaczynał obydwa sety i obydwa przegrał i ten co skończył przełamaniem pierwszego nie zaczynał w drugim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Możliwe jest żeby jeden tenisista zaczynał obydwa sety w meczu który się zakończył 2:0 ? Jak kończy pierwszego przełamaniem, to wtedy zaczyna w drugim. niekoniecznie, nie pisał nic o tym, że drugiego musi zaczynać ten co wygrał pierwszego  Dziwna sytuacja gość zaczynał obydwa sety i obydwa przegrał i ten co skończył przełamaniem pierwszego nie zaczynał w drugim  niemożliwe, jak w ostatnim gemie zawodnik A złamał zawodnika B to drugiego seta musiał rozpoczynać zawodnik A. Takie przepisy. Jeżeli według livescore wynika inaczej to musi być błąd livescore.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
No Felek zaczynasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Mayer wczoraj dość słabo serwisowo, myślicie że ogarnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
HAJEK złamany do 0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
po takim kursie mayera wole odpuscic lepszy wedlug mnei simon
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Mi się widzi taki zestawik: Rufin @1,36 Wawrinka @1,22 Goerges @1,36 Cervantes @1,33 Brunstrom/Norman @1,66 Chciwy nie jestem więc probuje coś skleić z tego ako @2,00. Jakieś opinie? P.S Ostatnio bardzo dużo melanżuje i nie mam przekonania do swoich typów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354 |
niemożliwe, jak w ostatnim gemie zawodnik A złamał zawodnika B to drugiego seta musiał rozpoczynać zawodnik A. Takie przepisy. Jeżeli według livescore wynika inaczej to musi być błąd livescore. [/quote]
Chodzi mi o mecz Donskoy - Baluda śledziłem mecz w bet365 w pierwszym secie w 12 gemie Donskoy przełamał na 7:5 i drugiego zaczynał Baluda i Donskoy znowy przełamał na 1:0 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
Hajek @3 2/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
z Poznania coś gracie ? bo mi się widzi dubelek Lojda + Michon
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|