|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
patrzac na druzyny rozstawione i nierozstawione w losowaniu lm 3 rundy a zwlaszcza 2 grupy ,to jest poprostu dramat polskiej pilki jak nisko upadlismy O czym ty mówisz? FC Basel 1893 Celtic FC NK Dinamo M©K ®ilina FK Partizan Te zespoły mają lepsze rozstawienie od Śląska? To taki wstyd? Szczególnie, że każdy z trójki Legia/Lech/Wisła miałby spokojnie w tej rundzie rozstawienie. skoro my sie bedziemy bac nazw druzyn to nigdy zadna polska druzyna nie wejdzie do gr. ,celtic najlepsze lata ma za soba na chwile obecna smiem twierdzic ze sa ciency, basel niby tez wygrali ale szalu nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Szwajcarzy widze idą po najmniejszej linii oporu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
skoro my sie bedziemy bac nazw druzyn to nigdy zadna polska druzyna nie wejdzie do gr. ,celtic najlepsze lata ma za soba na chwile obecna smiem twierdzic ze sa ciency, basel niby tez wygrali ale szalu nie bylo Może i najlepsze lata ma za sobą (z czym się zgadzam, szkocka liga idzie na dno) ale mają jeszcze punkty nabite sprzed paru lat i dlatego są rozstawieni. Śląsk nie grał przez wiele lat w pucharach więc dopiero zaczynają zdobywać punkty więc ciężko o rozstawienie. To tak jakby mówić że liga hiszpańska spadła na dno bo Malaga nie będzie rozstawiona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ybb zdaje sie dalej smierdzi kupa do tego atut sztucznej trawki na wlasnych smieciach juz nieaktualny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
szanse jasne, to chyba oczywiste ale to nie jest/nie bedzie lek na chroniczny brak normalnego rozgrywajacego  vojvodina konczy tripla, ogien  Postawić na Wolskiego. Słaby grajek z chyba zajebistym menadżerem. Do tego ponoć konkretnie najebane w głowie więc szybko przepadnie.. Może i ma talent, ale to jeszcze nie poziom kadry on najebane? chyba Cię ponoć pojebało spokojny, skromny chłopak i znajdź lepszego w jego wieku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
widze jak na razie jestesmy potega w pucharach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tronk nie szerz herezji ...
ogladales chociaz jeden mecz ligi szwedzkiej? szczegolnie zespolow z topu? helsinborg nie potrafi pokonac mistrza wali z ligi amatorskiej, dlatego takie cardiff czy swansea graja w angli, ktos pisze legia frajerzy roku bo wieksza satysfakcja rzucac gnojem na swoich a takich frajerow jeszcze wiekszych by sie sporo znalazlo, idac dalej juz w temacie aik nie potrafi pokonac hafnaru tez z ligi amatorskiej, elfy ujebali w moldawi, kalmar remisuje na chorwacji co hanby napewno nie przynosi czyli ujdzie co do tego czy ogladalem to urywkami cos tam, specjalnej uwagi na poziom nie zwracajac, ale wartosc poziomu ligi mierzy sie jak wypadaja oni na tle innych w europie, skoro czolowe ekipy szwecji nie potrafia ani JEDNEGO meczu wygrac z takimi pionami to ja sie jeszcze ciesze z naszej ekstraklapy bo takiej tragedi nie ma i nie narzekam patrzac co inne zespoly sie kompromituja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Wracając do tematu Wolskiego to jest to jeden z nielicznych piłkarzy w Polsce (jak nie jedyny), któremu piłka nie przeszkadza w grze, a ponadto myśli na boisku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
skoro my sie bedziemy bac nazw druzyn to nigdy zadna polska druzyna nie wejdzie do gr. ,celtic najlepsze lata ma za soba na chwile obecna smiem twierdzic ze sa ciency, basel niby tez wygrali ale szalu nie bylo Może i najlepsze lata ma za sobą (z czym się zgadzam, szkocka liga idzie na dno) ale mają jeszcze punkty nabite sprzed paru lat i dlatego są rozstawieni. Śląsk nie grał przez wiele lat w pucharach więc dopiero zaczynają zdobywać punkty więc ciężko o rozstawienie. To tak jakby mówić że liga hiszpańska spadła na dno bo Malaga nie będzie rozstawiona. nieporownujmy zadnej druzyny z hiszpanii do naszych gwiazd, bo najwieksze hiszpanskie ogorki rozniesliby naszych bez mydla tym bardziiej Malagi gdzie szejki sypia kasa niepatrzac na koszty i jezeli dalej utrzymaja trend to w przeciagu paru sezonow moga sie liczyc w europie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
skoro my sie bedziemy bac nazw druzyn to nigdy zadna polska druzyna nie wejdzie do gr. ,celtic najlepsze lata ma za soba na chwile obecna smiem twierdzic ze sa ciency, basel niby tez wygrali ale szalu nie bylo Może i najlepsze lata ma za sobą (z czym się zgadzam, szkocka liga idzie na dno) ale mają jeszcze punkty nabite sprzed paru lat i dlatego są rozstawieni. Śląsk nie grał przez wiele lat w pucharach więc dopiero zaczynają zdobywać punkty więc ciężko o rozstawienie. To tak jakby mówić że liga hiszpańska spadła na dno bo Malaga nie będzie rozstawiona. nieporownujmy zadnej druzyny z hiszpanii do naszych gwiazd, bo najwieksze hiszpanskie ogorki rozniesliby naszych bez mydla tym bardziiej Malagi gdzie szejki sypia kasa niepatrzac na koszty i jezeli dalej utrzymaja trend to w przeciagu paru sezonow moga sie liczyc w europie. Ale twierdzisz, że nasza liga upadła bo Śląsk nie jest rozstawiony, tak? Takie coś dokładnie napisałeś. To podaje analogicznom sytuacje jako przykład, że rozstawienie jakieś drużyny nie oddaje w pewnych sytuacjach siły ligi i tak jest też moim zdaniem w przypadku Śląska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
on najebane? chyba Cię ponoć pojebało spokojny, skromny chłopak i znajdź lepszego w jego wieku no ja słyszałem trochę inną wersję o nim, no ale nie będę wnikał, bo mało mnie ten temat tyczy i interesuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tronk, czy ty qrwa zdajesz sobie sprawe z tego, co oznacza termin DWUmecz? kumam, ze kupon nie wszedl, ale po co bzdury pisac legia dzis frajerski remis, co nie znaczy, ze w warszawie nie rozjada lotyszy 3-0 ba, stawiam, ze tak wlasnie bedzie, lekkie, latwe i przyjemne 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Osijek red! Kalmar trzymać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974 |
cska miernie na ta chwile wyglada
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
tronk, czy ty qrwa zdajesz sobie sprawe z tego, co oznacza termin DWUmecz? kumam, ze kupon nie wszedl, ale po co bzdury pisac legia dzis frajerski remis, co nie znaczy, ze w warszawie nie rozjada lotyszy 3-0 ba, stawiam, ze tak wlasnie bedzie, lekkie, latwe i przyjemne 3-0  ale problem w tym, że Szwedzi od paru lat raczej kiepsko wypadają w pucharach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no kiepsko kiepsko, ale nie o to chodzilo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Kalmar22222222, to chyba x2 powinno być izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
no kiepsko kiepsko, ale nie o to chodzilo  ale ta szwedzka liga to cieniutka elfsborgi aik czy ten kalmar by sie tulali w srodku tabeli naszej ekstraklapy  dramatyczny poziom musi byc tamtejszej ligi, a my narzekamy, nie mamy jeszcze co narzekac  tronk nie szerz herezji ...
ogladales chociaz jeden mecz ligi szwedzkiej? szczegolnie zespolow z topu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Kalmar 3-1 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|