Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 33 1 2 28 29 30 31 32 33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by Animal
patrzac na druzyny rozstawione i nierozstawione w losowaniu lm 3 rundy a zwlaszcza 2 grupy ,to jest poprostu dramat polskiej pilki jak nisko upadlismy

O czym ty mówisz?

FC Basel 1893
Celtic FC
NK Dinamo
M©K ®ilina
FK Partizan

Te zespoły mają lepsze rozstawienie od Śląska? To taki wstyd?

Szczególnie, że każdy z trójki Legia/Lech/Wisła miałby spokojnie w tej rundzie rozstawienie.
skoro my sie bedziemy bac nazw druzyn to nigdy zadna polska druzyna nie wejdzie do gr. ,celtic najlepsze lata ma za soba na chwile obecna smiem twierdzic ze sa ciency, basel niby tez wygrali ale szalu nie bylo

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Szwajcarzy widze idą po najmniejszej linii oporu.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by Animal
skoro my sie bedziemy bac nazw druzyn to nigdy zadna polska druzyna nie wejdzie do gr. ,celtic najlepsze lata ma za soba na chwile obecna smiem twierdzic ze sa ciency, basel niby tez wygrali ale szalu nie bylo

Może i najlepsze lata ma za sobą (z czym się zgadzam, szkocka liga idzie na dno) ale mają jeszcze punkty nabite sprzed paru lat i dlatego są rozstawieni.

Śląsk nie grał przez wiele lat w pucharach więc dopiero zaczynają zdobywać punkty więc ciężko o rozstawienie.

To tak jakby mówić że liga hiszpańska spadła na dno bo Malaga nie będzie rozstawiona.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ybb zdaje sie dalej smierdzi kupa

do tego atut sztucznej trawki na wlasnych smieciach juz nieaktualny wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by bitnap
szanse jasne, to chyba oczywiste

ale to nie jest/nie bedzie lek na chroniczny brak normalnego rozgrywajacego wink



vojvodina konczy tripla, ogien boks

Postawić na Wolskiego.
Słaby grajek z chyba zajebistym menadżerem. Do tego ponoć konkretnie najebane w głowie więc szybko przepadnie.. Może i ma talent, ale to jeszcze nie poziom kadry
on najebane? chyba Cię ponoć pojebało
spokojny, skromny chłopak
i znajdź lepszego w jego wieku

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
widze jak na razie jestesmy potega w pucharach wink laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by bitnap
tronk nie szerz herezji ...

ogladales chociaz jeden mecz ligi szwedzkiej? szczegolnie zespolow z topu?

helsinborg nie potrafi pokonac mistrza wali z ligi amatorskiej, dlatego takie cardiff czy swansea graja w angli, ktos pisze legia frajerzy roku bo wieksza satysfakcja rzucac gnojem na swoich a takich frajerow jeszcze wiekszych by sie sporo znalazlo, idac dalej juz w temacie aik nie potrafi pokonac hafnaru tez z ligi amatorskiej, elfy ujebali w moldawi, kalmar remisuje na chorwacji co hanby napewno nie przynosi czyli ujdzie

co do tego czy ogladalem to urywkami cos tam, specjalnej uwagi na poziom nie zwracajac, ale wartosc poziomu ligi mierzy sie jak wypadaja oni na tle innych w europie, skoro czolowe ekipy szwecji nie potrafia ani JEDNEGO meczu wygrac z takimi pionami to ja sie jeszcze ciesze z naszej ekstraklapy bo takiej tragedi nie ma i nie narzekam patrzac co inne zespoly sie kompromituja wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Wracając do tematu Wolskiego to jest to jeden z nielicznych piłkarzy w Polsce (jak nie jedyny), któremu piłka nie przeszkadza w grze, a ponadto myśli na boisku.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by Animal
skoro my sie bedziemy bac nazw druzyn to nigdy zadna polska druzyna nie wejdzie do gr. ,celtic najlepsze lata ma za soba na chwile obecna smiem twierdzic ze sa ciency, basel niby tez wygrali ale szalu nie bylo

Może i najlepsze lata ma za sobą (z czym się zgadzam, szkocka liga idzie na dno) ale mają jeszcze punkty nabite sprzed paru lat i dlatego są rozstawieni.

Śląsk nie grał przez wiele lat w pucharach więc dopiero zaczynają zdobywać punkty więc ciężko o rozstawienie.

To tak jakby mówić że liga hiszpańska spadła na dno bo Malaga nie będzie rozstawiona.
nieporownujmy zadnej druzyny z hiszpanii do naszych gwiazd, bo najwieksze hiszpanskie ogorki rozniesliby naszych bez mydla tym bardziiej Malagi gdzie szejki sypia kasa niepatrzac na koszty i jezeli dalej utrzymaja trend to w przeciagu paru sezonow moga sie liczyc w europie.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by Animal
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by Animal
skoro my sie bedziemy bac nazw druzyn to nigdy zadna polska druzyna nie wejdzie do gr. ,celtic najlepsze lata ma za soba na chwile obecna smiem twierdzic ze sa ciency, basel niby tez wygrali ale szalu nie bylo

Może i najlepsze lata ma za sobą (z czym się zgadzam, szkocka liga idzie na dno) ale mają jeszcze punkty nabite sprzed paru lat i dlatego są rozstawieni.

Śląsk nie grał przez wiele lat w pucharach więc dopiero zaczynają zdobywać punkty więc ciężko o rozstawienie.

To tak jakby mówić że liga hiszpańska spadła na dno bo Malaga nie będzie rozstawiona.
nieporownujmy zadnej druzyny z hiszpanii do naszych gwiazd, bo najwieksze hiszpanskie ogorki rozniesliby naszych bez mydla tym bardziiej Malagi gdzie szejki sypia kasa niepatrzac na koszty i jezeli dalej utrzymaja trend to w przeciagu paru sezonow moga sie liczyc w europie.

Ale twierdzisz, że nasza liga upadła bo Śląsk nie jest rozstawiony, tak?

Takie coś dokładnie napisałeś. To podaje analogicznom sytuacje jako przykład, że rozstawienie jakieś drużyny nie oddaje w pewnych sytuacjach siły ligi i tak jest też moim zdaniem w przypadku Śląska.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by podstawek
on najebane? chyba Cię ponoć pojebało
spokojny, skromny chłopak
i znajdź lepszego w jego wieku
no ja słyszałem trochę inną wersję o nim, no ale nie będę wnikał, bo mało mnie ten temat tyczy i interesuje wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
tronk, czy ty qrwa zdajesz sobie sprawe z tego, co oznacza termin DWUmecz?

kumam, ze kupon nie wszedl, ale po co bzdury pisac

legia dzis frajerski remis, co nie znaczy, ze w warszawie nie rozjada lotyszy 3-0

ba, stawiam, ze tak wlasnie bedzie, lekkie, latwe i przyjemne 3-0 smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Osijek red!

Kalmar trzymać boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
cska miernie na ta chwile wyglada

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by bitnap
tronk, czy ty qrwa zdajesz sobie sprawe z tego, co oznacza termin DWUmecz?

kumam, ze kupon nie wszedl, ale po co bzdury pisac

legia dzis frajerski remis, co nie znaczy, ze w warszawie nie rozjada lotyszy 3-0

ba, stawiam, ze tak wlasnie bedzie, lekkie, latwe i przyjemne 3-0 smile

ale problem w tym, że Szwedzi od paru lat raczej kiepsko wypadają w pucharach.


Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Turku x2 1,40

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
no kiepsko kiepsko, ale nie o to chodzilo smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Kalmar22222222, to chyba x2 powinno być izi ooo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by bitnap
no kiepsko kiepsko, ale nie o to chodzilo smile

Originally Posted by tronk
ale ta szwedzka liga to cieniutka elfsborgi aik czy ten kalmar by sie tulali w srodku tabeli naszej ekstraklapy laugh

dramatyczny poziom musi byc tamtejszej ligi, a my narzekamy, nie mamy jeszcze co narzekac wink

Originally Posted by bitnap
tronk nie szerz herezji ...

ogladales chociaz jeden mecz ligi szwedzkiej? szczegolnie zespolow z topu?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Kalmar 3-1 hura

Strona 30 z 33 1 2 28 29 30 31 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1