Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 30 1 2 18 19 20 21 22 29 30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Kto to jest ten z lewej ... ?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by [T
-error]Kto to jest ten z lewej ... ?

Bob Sinclar, właśc. Christophe LeFriant (ur. 10 maja 1969 w Douarnenez) – francuski producent muzyczny i DJ.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
moze to para jest?

[Linked Image]


Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
a co w tym śmiesznego?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by [T
-error]Kto to jest ten z lewej ... ?

Nieistotne.
Patrz na tego z prawej.
Masa...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Przecież on ma chorą tarczyce.... faktycznie bardzo śmieszne

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by lupus
Originally Posted by [T
-error]Kto to jest ten z lewej ... ?

Nieistotne.
Patrz na tego z prawej.
Masa...
[Linked Image]

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
No z prawej to jakiś grubas. Ale co w tym śmiesznego, że grubas spotkał jakiegoś didżeja i sobie z nim fotke cyknął smirk

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Słyszałem że Popek chce coś z nim nagrać
[Linked Image]

Dołączył: Jun 2012
Posty: 9
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 9
Originally Posted by Experto
Originally Posted by igorynka
Originally Posted by Mak0s
Zajebiste, pierwszy polski utwór o zakładach, patrząc na to gdzie i jak chłopak się rozbija, raczej nie gra za stawki naszych chłopaków z Quasi Chat wink

Kto mi powie co ten gość "terroryzuje" w refrenie?
Nie słucham tego typu muzyki ale włączyłem z ciekawości teledysk, no i nie potrafię zrozumieć/usłyszeć co on tam "terroryzuje", a ciekawi mnie to bardzo ooo

Malinę? confused

Typer z niego kilka klas lepszy niz nasi QC-wicze, a piosenka wypadla calkiem niezle przynajmniej w porownaniu do naszych artystow tego typu muzyki, no i sam teledysk to nie jakas zawszona klatka schodowa

przesłuchaj



a teraz wyciagnij wnioski

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by [T
-error]No z prawej to jakiś grubas. Ale co w tym śmiesznego, że grubas spotkał jakiegoś didżeja i sobie z nim fotke cyknął smirk

T-error... pamiętasz czasy I Wojny Światowej, a Louisa Nazario da Limy nie kojarzysz? grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by Experto
Typer z niego kilka klas lepszy niz nasi QC-wicze, a piosenka wypadla calkiem niezle przynajmniej w porownaniu do naszych artystow tego typu muzyki, no i sam teledysk to nie jakas zawszona klatka schodowa
Nie pytałem o to kim jest "wokalista", nie oceniałem "utworu" przez pryzmat tekstu czy montażu teledysku.
Nie zrozumiałem jedynie tej Manili.

Nie szukaj drugiego dna tam gdzie go nie ma.


Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by [T
-error]No z prawej to jakiś grubas. Ale co w tym śmiesznego, że grubas spotkał jakiegoś didżeja i sobie z nim fotke cyknął smirk

T-error... pamiętasz czasy I Wojny Światowej, a Louisa Nazario da Limy nie kojarzysz? grin

wink

Btw- podoba mi się ten tekst z tarczycą smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by liloo90
Originally Posted by Experto
Originally Posted by igorynka
Originally Posted by Mak0s
Zajebiste, pierwszy polski utwór o zakładach, patrząc na to gdzie i jak chłopak się rozbija, raczej nie gra za stawki naszych chłopaków z Quasi Chat wink

Kto mi powie co ten gość "terroryzuje" w refrenie?
Nie słucham tego typu muzyki ale włączyłem z ciekawości teledysk, no i nie potrafię zrozumieć/usłyszeć co on tam "terroryzuje", a ciekawi mnie to bardzo ooo

Malinę? confused

Typer z niego kilka klas lepszy niz nasi QC-wicze, a piosenka wypadla calkiem niezle przynajmniej w porownaniu do naszych artystow tego typu muzyki, no i sam teledysk to nie jakas zawszona klatka schodowa

przesłuchaj



a teraz wyciagnij wnioski
Wniosek no. 1: Chłopak jest na letkim plusie.
Wniosek no. 2: Kserowanie jeszcze jest legalne smile Plagiatowanie już nie smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by T-error
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by T-error
No z prawej to jakiś grubas. Ale co w tym śmiesznego, że grubas spotkał jakiegoś didżeja i sobie z nim fotke cyknął smirk
T-error... pamiętasz czasy I Wojny Światowej, a Louisa Nazario da Limy nie kojarzysz? grin
wink

Btw- podoba mi się ten tekst z tarczycą smile

Tarczyca + grube kości + genetyka = usprawiedliwianie obżarstwa i lenistwa grin

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Originally Posted by Mak0s
Zajebiste, pierwszy polski utwór o zakładach, patrząc na to gdzie i jak chłopak się rozbija, raczej nie gra za stawki naszych chłopaków z Quasi Chat wink




niezła żenada, pewnie jakiś dupojas z Quasi czat

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Experto
Originally Posted by igorynka
Originally Posted by Mak0s
Zajebiste, pierwszy polski utwór o zakładach, patrząc na to gdzie i jak chłopak się rozbija, raczej nie gra za stawki naszych chłopaków z Quasi Chat wink

Kto mi powie co ten gość "terroryzuje" w refrenie?
Nie słucham tego typu muzyki ale włączyłem z ciekawości teledysk, no i nie potrafię zrozumieć/usłyszeć co on tam "terroryzuje", a ciekawi mnie to bardzo ooo

Malinę? confused

Typer z niego kilka klas lepszy niz nasi QC-wicze, a piosenka wypadla calkiem niezle przynajmniej w porownaniu do naszych artystow tego typu muzyki, no i sam teledysk to nie jakas zawszona klatka schodowa

świetna hardcorowa przeróbka oryginału tongue


Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by AGASSI

nie ma jak undergroundowe kawałki które trzeba wysłuchać 16scie razow i sposilkowac sie guglem zeby uslyszec slowa wokalu

Strona 20 z 30 1 2 18 19 20 21 22 29 30

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, aker, latajaca_holenderka, burbon, betowiec), 598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,588
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1