|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39 |
Witam.
Jak wiemy krajowi bukmacherzy najlepiej ustalają kursy na zakąłdy w danym kraju, myśle że może to być dobry sposób na kaskę. Wystarczy posprawdzać kursy na stronkach zagranicznych naziemnych buków i następnie porównac z polskimi bukmacherami.
Oczywiście nie jets to jakiś pewny zysk na 100%. ale zapewne powinien przynieść korzyśc w postaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />.
Jeśli znajdziecie jakieś mecze piszcie w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Razem ogramy bukmacherów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
nie wiem czy dobrze zrozumiałem,ale chyba chodzi Ci o value bety
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Kiedyś na grupie dyskusyjnej ktoś podawał typy na under/over włoskiego kosza z betandwin porównując je z lokalnymi włoskimi bukami (BAW się mylił często nawet o kilkanaście punktów z linią). Wchodziło jak w masło.
Tylko, że jakoś nie udało mi się samemu znaleźć tych lokalnych włoskich, które by miały stronę w necie i wystawiały under/over na ich kosz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no to macie najswierzsza pomylke buka!!! dzis mecz magnitogorsk-omsk rozpoczol sie o godz 13 a expekt przyjmowal zaklady do 14.25 przy stanie 3-0 dla magnitogorska! mecz zakonczyl sie dosc szczsliwa wygrana magnitogorska 4-3 (gol w 58.14 sekundzie) zagralem wyplacili ale co sie napocilem to moje!!!! wydawalo sie pewne!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Ostatnio mix zrobil promocje na meczyk Seattle - Lakers(+8,5) za dwojke placili 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,no i mozna bylo sobie zagrac lekką kontte bo na gospodarzy na necie tez było 1.9(zreszta w toto-mixie tez,minus podatek)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a ja pamietam taka "pomylke" bukmachera "profesjonal" mialo to miejsce jakies 4 lata temu w pucharze UEFA druzyna z islandi wygrala wyjazd 3-0 z kims tam a kurs na jej awans by ponad 6 .00 ale ten stan rzeczy trawal tylko jakies 15 minut!!!!wypalcili- ale byla to chyba ustawka analityka z kins tam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
nie piszesz kolego calej prawdy......nie wygral tylko dostal walkower a dokladniej ich przeciwnicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
nie piszesz kolego calej prawdy......nie wygral tylko dostal walkower a dokladniej ich przeciwnicy byc moze- pamiec ludzka jest zawodna!!!! ale "analitycy" ustawili taki kurs!!!!!!! i w tej sytuacji nie ma to chyba zadnego znaczenia!!!!!!poprostu wielka KICHA w wykonaniu "PROFKA" no moze poza tym ze extra to wyplacili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
nie piszesz kolego calej prawdy......nie wygral tylko dostal walkower a dokladniej ich przeciwnicy wiec kto wedlug Ciebie dostal ten walkower???? bo wedlug mnie druzyna islandzka!!!! i kurs jednak na nich powinien byc w okolicach 1.01 a nie ponad 6.00 mysle ze to jest poza dyskusja!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
jezlei chodzi o "profka " sluze nastepnym przykaldem!!!! mecz ligi portugalskiej!!!! jakies 3 lata temu nie pamietam kto z kim ale mecz odbyl sie w niedziele zaklady byly przyjmowane do poniedzialku jakis 30 minut po otwarciu wynik byl 2-2 chyba grala wtedy "Braga" jeszcze cos????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a o "lemgo" sprawie slynnej na cale srodowisko bukmacherskie nie wspominam dotyczy to "STS"- popelniono wtedy mistrzostwo swiata!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
MŚ w futsalu . Mecz Hiszpania - Portugalia kursy ok; 1,3-5-7(jakos tak, dokladnie nie pamietam) a do przewy wszystko odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Expekt rozliczył wszystko elegancko, nie robił zwrotów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
a o "lemgo" sprawie slynnej na cale srodowisko bukmacherskie nie wspominam dotyczy to "STS"- popelniono wtedy mistrzostwo swiata!!!! Przybliz moze cos wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
jest zalozony extra temat na forum poszukaj sobie! ale tak w skrocie wygladalo to tak ze Lengo gralo z ostatnia druzyna ligi u wszystkich bukow oczywiscie lemgo bylo faworytem tylko w STS byl kurs na nich 6.00 do dzis sprawy sa w sadzie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
a ja pamietam w tamtym roku był czelendzer w Meksyku bodaj i gb przyjmowalo zakłady we wtorek na mecze ktore odbyly sie w poniedzialek. AKO było ponad 10 ale mialem akurat niedużo kasy tam no a pozatym myslalem ze zwroty beda ale o dziwo nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> kilka dni żałowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
a ja pamietam w tamtym roku był czelendzer w Meksyku bodaj i gb przyjmowalo zakłady we wtorek na mecze ktore odbyly sie w poniedzialek. AKO było ponad 10 ale mialem akurat niedużo kasy tam no a pozatym myslalem ze zwroty beda ale o dziwo nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> kilka dni żałowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> generalnie wyglada to tak!!!! analityk to jest osoba ktora posiada swoich przelozonych a wiec co za tym idzie nie zawsze jest dla niego wygodne przyznac sie do wlasnej pomylki! jezeli wygrane w ten sposob mieszcza sie w granicach przyzwoitosci poprostu puszcza to do wyplaty aby samemu pozbyc sie nieprzyjemnosci- uwazam ze w kazdej takiej sytuacji nalezy grac! grac! i jeszcze raz grac! grozi nam tylko ZWROT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
wczoraj w GB bylo w 60 minucie zaklady na HT na mecz HSV , kurs na remis 1,04 ale zawsze mi 4zl wpadly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ja myślę że temat się robi niebezpieczny , jeszcze troszkę popiszemy i nawet tych 4zyla nie bedzie mozna zarobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
granicach przyzwoitosci poprostu puszcza to do wyplaty aby samemu pozbyc sie nieprzyjemnosci- uwazam ze w kazdej takiej sytuacji nalezy grac! grac! i jeszcze raz grac! grozi nam tylko ZWROT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zalezy gdzie grasz. W wielu buckach grozi przede wszystkim blokada konta. Nie radze grac pomylem w 5dimes czy Globet. W ogole wg mnie mozna cos takiego zagrac co 50 czy 100 zaklad ale nastawiajac sie tylko na pomylki daleko nie zajedziemy. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
uwazam ze w kazdej takiej sytuacji nalezy grac! grac! i jeszcze raz grac! grozi nam tylko ZWROT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak będziesz grał, grał, grał takie ewidentne pomyłki buków to niestety narażasz sie nie tylko na zwrot (co i tak jest w wiekszosci przypadków) ale na limity, czasami nawet do kilku euro. A tak w ogóle to czy jest osoba która stawiając conajmniej 4cyfrową kwote na ewidenta pomyłke buka, dostała wygrana?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|