Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#546975 31/03/2006 20:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
Witam.

Jak wiemy krajowi bukmacherzy najlepiej ustalają kursy na zakąłdy w danym kraju, myśle że może to być dobry sposób na kaskę. Wystarczy posprawdzać kursy na stronkach zagranicznych naziemnych buków i następnie porównac z polskimi bukmacherami.

Oczywiście nie jets to jakiś pewny zysk na 100%. ale zapewne powinien przynieść korzyśc w postaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />.

Jeśli znajdziecie jakieś mecze piszcie w tym temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Razem ogramy bukmacherów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#546976 31/03/2006 21:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
nie wiem czy dobrze zrozumiałem,ale chyba chodzi Ci o value bety

#546977 02/04/2006 21:43
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Kiedyś na grupie dyskusyjnej ktoś podawał typy na under/over włoskiego kosza z betandwin porównując je z lokalnymi włoskimi bukami (BAW się mylił często nawet o kilkanaście punktów z linią). Wchodziło jak w masło.

Tylko, że jakoś nie udało mi się samemu znaleźć tych lokalnych włoskich, które by miały stronę w necie i wystawiały under/over na ich kosz.

#546978 02/04/2006 21:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no to macie najswierzsza pomylke buka!!! dzis mecz magnitogorsk-omsk rozpoczol sie o godz 13 a expekt przyjmowal zaklady do 14.25 przy stanie 3-0 dla magnitogorska! mecz zakonczyl sie dosc szczsliwa wygrana magnitogorska 4-3 (gol w 58.14 sekundzie) zagralem wyplacili ale co sie napocilem to moje!!!! wydawalo sie pewne!!

#546979 02/04/2006 23:47
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Ostatnio mix zrobil promocje na meczyk Seattle - Lakers(+8,5) za dwojke placili 1.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,no i mozna bylo sobie zagrac lekką kontte bo na gospodarzy na necie tez było 1.9(zreszta w toto-mixie tez,minus podatek)

#546980 03/04/2006 10:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a ja pamietam taka "pomylke" bukmachera "profesjonal" mialo to miejsce jakies 4 lata temu w pucharze UEFA druzyna z islandi wygrala wyjazd 3-0 z kims tam a kurs na jej awans by ponad 6 .00 ale ten stan rzeczy trawal tylko jakies 15 minut!!!!wypalcili- ale byla to chyba ustawka analityka z kins tam!!!

#546981 03/04/2006 10:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
nie piszesz kolego calej prawdy......nie wygral tylko dostal walkower a dokladniej ich przeciwnicy

#546982 03/04/2006 10:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
nie piszesz kolego calej prawdy......nie wygral tylko dostal walkower a dokladniej ich przeciwnicy
byc moze- pamiec ludzka jest zawodna!!!! ale "analitycy" ustawili taki kurs!!!!!!! i w tej sytuacji nie ma to chyba zadnego znaczenia!!!!!!poprostu wielka KICHA w wykonaniu "PROFKA" no moze poza tym ze extra to wyplacili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#546983 03/04/2006 10:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
nie piszesz kolego calej prawdy......nie wygral tylko dostal walkower a dokladniej ich przeciwnicy
wiec kto wedlug Ciebie dostal ten walkower???? bo wedlug mnie druzyna islandzka!!!! i kurs jednak na nich powinien byc w okolicach 1.01 a nie ponad 6.00 mysle ze to jest poza dyskusja!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#546984 03/04/2006 10:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
jezlei chodzi o "profka " sluze nastepnym przykaldem!!!! mecz ligi portugalskiej!!!! jakies 3 lata temu nie pamietam kto z kim ale mecz odbyl sie w niedziele zaklady byly przyjmowane do poniedzialku jakis 30 minut po otwarciu wynik byl 2-2 chyba grala wtedy "Braga" jeszcze cos????

#546985 03/04/2006 10:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
a o "lemgo" sprawie slynnej na cale srodowisko bukmacherskie nie wspominam dotyczy to "STS"- popelniono wtedy mistrzostwo swiata!!!!

#546986 03/04/2006 11:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
MŚ w futsalu . Mecz Hiszpania - Portugalia kursy ok; 1,3-5-7(jakos tak, dokladnie nie pamietam) a do przewy wszystko odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />Expekt rozliczył wszystko elegancko, nie robił zwrotów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#546987 03/04/2006 11:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
a o "lemgo" sprawie slynnej na cale srodowisko bukmacherskie nie wspominam dotyczy to "STS"- popelniono wtedy mistrzostwo swiata!!!!

Przybliz moze cos wiecej

#546988 03/04/2006 11:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
jest zalozony extra temat na forum poszukaj sobie! ale tak w skrocie wygladalo to tak ze Lengo gralo z ostatnia druzyna ligi u wszystkich bukow oczywiscie lemgo bylo faworytem tylko w STS byl kurs na nich 6.00 do dzis sprawy sa w sadzie!!

#546989 03/04/2006 12:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
a ja pamietam w tamtym roku był czelendzer w Meksyku bodaj i gb przyjmowalo zakłady we wtorek na mecze ktore odbyly sie w poniedzialek. AKO było ponad 10 ale mialem akurat niedużo kasy tam no a pozatym myslalem ze zwroty beda ale o dziwo nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> kilka dni żałowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#546990 03/04/2006 12:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
a ja pamietam w tamtym roku był czelendzer w Meksyku bodaj i gb przyjmowalo zakłady we wtorek na mecze ktore odbyly sie w poniedzialek. AKO było ponad 10 ale mialem akurat niedużo kasy tam no a pozatym myslalem ze zwroty beda ale o dziwo nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> kilka dni żałowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
generalnie wyglada to tak!!!! analityk to jest osoba ktora posiada swoich przelozonych a wiec co za tym idzie nie zawsze jest dla niego wygodne przyznac sie do wlasnej pomylki! jezeli wygrane w ten sposob mieszcza sie w granicach przyzwoitosci poprostu puszcza to do wyplaty aby samemu pozbyc sie nieprzyjemnosci- uwazam ze w kazdej takiej sytuacji nalezy grac! grac! i jeszcze raz grac! grozi nam tylko ZWROT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#546991 03/04/2006 13:03
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
wczoraj w GB bylo w 60 minucie zaklady na HT na mecz HSV , kurs na remis 1,04 ale zawsze mi 4zl wpadly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#546992 03/04/2006 13:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ja myślę że temat się robi niebezpieczny , jeszcze troszkę popiszemy i nawet tych 4zyla nie bedzie mozna zarobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#546993 03/04/2006 13:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
granicach przyzwoitosci poprostu puszcza to do wyplaty aby samemu pozbyc sie nieprzyjemnosci- uwazam ze w kazdej takiej sytuacji nalezy grac! grac! i jeszcze raz grac! grozi nam tylko ZWROT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zalezy gdzie grasz. W wielu buckach grozi przede wszystkim blokada konta. Nie radze grac pomylem w 5dimes czy Globet.

W ogole wg mnie mozna cos takiego zagrac co 50 czy 100 zaklad ale nastawiajac sie tylko na pomylki daleko nie zajedziemy.

Wojtek

#546994 03/04/2006 13:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Quote
uwazam ze w kazdej takiej sytuacji nalezy grac! grac! i jeszcze raz grac! grozi nam tylko ZWROT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

jak będziesz grał, grał, grał takie ewidentne pomyłki buków to niestety narażasz sie nie tylko na zwrot (co i tak jest w wiekszosci przypadków) ale na limity, czasami nawet do kilku euro.
A tak w ogóle to czy jest osoba która stawiając conajmniej 4cyfrową kwote na ewidenta pomyłke buka, dostała wygrana?

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,127 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,902
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1