|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
A natomiast czeska liga na pewno sie nie nadaje, przecież profesjonal ma takie same kursy co jakis tam wlasnie czeski bukmacher. Ale jeśli ktoś ma dojście, to może spróbować poszukać tak jak wczesniej tu napisał Coin: Kiedyś na grupie dyskusyjnej ktoś podawał typy na under/over włoskiego kosza z betandwin porównując je z lokalnymi włoskimi bukami (BAW się mylił często nawet o kilkanaście punktów z linią). Wchodziło jak w masło. A np własnie toto-mix stosuje handicupy i linie na kosz Włoski i Hiszpański i może dałoby się coś ciekawego uzyskać [lepsze handi, linie], ale trzeba przeszperac miejscowe fora, buki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
prof dzis wyplaca za MAzarakisa z Gineprim a mieli ten mecz w ofercie dzien po jego rozegraniu , podobnie Hanescu z Marinem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353 |
Chcecie pomyłki buka? Proszę bardzo - sprawdzie w jakim dniu rozgrywany jest mecz Lyon-Nice, a w jakim figuruje on na stonie internetowej w STS, ciągle to wisi, no nie wiem, trzeba się udać chyba w niedziele do STSu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5 |
Ale przez jakieś 15 minut spokojnie można było to grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja to sie przerazilem, ze cos nie tak rozumuje i baaardzo ostroznie to zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A spokojnie wyplacili wygrana:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5 |
Niezłe jaja są też, w tym hiszpańskim buku Iberosports.
Podczas wysyłania zakładu wpisujemy stawkę za którą gramy, a obok w okienku, automatycznie pojawia się przewidywana wygrana. I nie ma w tym nic dziwnego. Jednak nieraz nie pojawia się i wtedy sami wpisujemy ile mamy wygrać, a stawka pozostaje bez zmian.
Ale raczej nie ma się czym podniecać, bo jak się zorientują to nic nie wypłacą. A przy zleceniu wypłaty na pewno się zorientują.
I wątpię czy jest to solidny buk, sądząc po takich błędach w oprogramowaniu. No ja wlasnie nie wiedzialem o co im biega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hiszpanskiego nie kumam wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Postawilem na wygrana Barcy z Benfica te 10 eur i na czuja wpisalem obok w kratce rowniez 10eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niezle sie zdziwilem jak po paru dniach zauwazylem, ze na moim koncie jest 20 eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do dzisiaj nie wiedzialem czemu, zwazywszy, ze kurs na Barce byl ok 1,29 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316 |
A może oni się w taki sposób zabezpieczają, jak ktoś wygra większą sumę to blokują konto. Wytłumaczenie przecież mają.
Dziwne jest to, iż przy każdym logowaniu trzeba potwierdzać stan konta. Czy na pewno na koncie jest tyle, ile powinno być.
Albo jest jakiś bonus dla tych którzy stwierdzą, że jest za dużo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39 |
Znalazłem dośyć ciekawy meczyk: Antwerp - Waasland Sts: 2.25 3.05 2.65 sports1x2(belgisjki buk) 2.05 3.30 3.40
Można by spróbować 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 11 |
Niezłe jaja są też, w tym hiszpańskim buku Iberosports.
Podczas wysyłania zakładu wpisujemy stawkę za którą gramy, a obok w okienku, automatycznie pojawia się przewidywana wygrana. I nie ma w tym nic dziwnego. Jednak nieraz nie pojawia się i wtedy sami wpisujemy ile mamy wygrać, a stawka pozostaje bez zmian.
Ale raczej nie ma się czym podniecać, bo jak się zorientują to nic nie wypłacą. A przy zleceniu wypłaty na pewno się zorientują.
I wątpię czy jest to solidny buk, sądząc po takich błędach w oprogramowaniu. No ja wlasnie nie wiedzialem o co im biega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hiszpanskiego nie kumam wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Postawilem na wygrana Barcy z Benfica te 10 eur i na czuja wpisalem obok w kratce rowniez 10eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niezle sie zdziwilem jak po paru dniach zauwazylem, ze na moim koncie jest 20 eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do dzisiaj nie wiedzialem czemu, zwazywszy, ze kurs na Barce byl ok 1,29 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dalej sie pajacu chwal dookoła to szybko to skasują
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 55 |
Znalazłem dośyć ciekawy meczyk: Antwerp - Waasland Sts: 2.25 3.05 2.65 sports1x2(belgisjki buk) 2.05 3.30 3.40
Można by spróbować 1 wg. mnie to nie warto grac, roznica prawie zadna biorac pod uwage 10% podatku w sts, meczy takich jak ten jest sporo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
jak chcesz se porownać kursy to wejdz na betexplorer.com wybierasz meczy i masz rozne kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Znalazłem dośyć ciekawy meczyk: Antwerp - Waasland Sts: 2.25 3.05 2.65 sports1x2(belgisjki buk) 2.05 3.30 3.40
Można by spróbować 1 Hmm juz wolalbym zagrac x2. Waasland to dobra druzyna, lepsza niz Antwerp, ostatnio grali troche gorzej ale na pewno ich szanse na wywiezienie choc jednego punktu sa duzo wieksze niz sugeruje to bukmacher. No chyba ze oni wiedza cos wiecej niz ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
jak chcesz se porownać kursy to wejdz na betexplorer.com wybierasz meczy i masz rozne kursy Tylko ze 90% bukow na na betexplorerze to buki netowe, a tu chodzi o porownywanie z miejscowymi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
No Logan rzeczywiście , musze przyznać że nie pomyślałem o tym w ten sposób, no można zawsze jeszcze spróbować poprzez podane w quasi czat, jako stworzona baze linków i jest tam wiele forum bukmacherskich różnych krajów (to taka informacja dla nowszych uzytkowników, starzy wyjadacze o tym wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39 |
a ja polecam www.tbwsport.com [ tbwsport.com] i tam w odpowiednim dziale mamy liste buków z podziałem na kraje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965 |
W ofercie milenium jest na jutro mecz lyon-nicea kurs na lyon 1,45. Jak w2szysc wiedza lyon ten ecz wygral. Ciekawe czy jutro jeszcze bedzie w ofercie!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Z tym Lyonem to nie zartujcie. W koncu to mistrz kraju wiec sie przy tym spotkaniu nie pomyla....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
rivex tu chodzi o to ze ten mecz byl dzisiaj i bylo 2:1 dla lyonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Znalazłem dośyć ciekawy meczyk: Antwerp - Waasland Sts: 2.25 3.05 2.65 sports1x2(belgisjki buk) 2.05 3.30 3.40
Można by spróbować 1 Hmm juz wolalbym zagrac x2. Waasland to dobra druzyna, lepsza niz Antwerp, ostatnio grali troche gorzej ale na pewno ich szanse na wywiezienie choc jednego punktu sa duzo wieksze niz sugeruje to bukmacher. wynik 0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242 |
W ofercie milenium jest na jutro mecz lyon-nicea kurs na lyon 1,45. Jak w2szysc wiedza lyon ten ecz wygral. Ciekawe czy jutro jeszcze bedzie w ofercie!!!! No niestety tego już nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale za to na razie zostało coś takiego: Wiecej goli? : 1X2 7105 09.04.2006 19:30 Benfica-Lyon 2.10 3.90 2.40 Jakieś sugestię jak to wykorzystać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Gibon : i tak zrobia zwrot więc po co kombinować i się przemęczać mysleniem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|