Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#547015 07/04/2006 22:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
A natomiast czeska liga na pewno sie nie nadaje, przecież profesjonal ma takie same kursy co jakis tam wlasnie czeski bukmacher.

Ale jeśli ktoś ma dojście, to może spróbować poszukać tak jak wczesniej tu napisał Coin:
Quote
Kiedyś na grupie dyskusyjnej ktoś podawał typy na under/over włoskiego kosza z betandwin porównując je z lokalnymi włoskimi bukami (BAW się mylił często nawet o kilkanaście punktów z linią). Wchodziło jak w masło.

A np własnie toto-mix stosuje handicupy i linie na kosz Włoski i Hiszpański i może dałoby się coś ciekawego uzyskać [lepsze handi, linie], ale trzeba przeszperac miejscowe fora, buki

Bonus: Unibet
#547016 08/04/2006 08:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
prof dzis wyplaca za MAzarakisa z Gineprim a mieli ten mecz w ofercie dzien po jego rozegraniu , podobnie Hanescu z Marinem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#547017 08/04/2006 09:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Chcecie pomyłki buka? Proszę bardzo - sprawdzie w jakim dniu rozgrywany jest mecz Lyon-Nice, a w jakim figuruje on na stonie internetowej w STS, ciągle to wisi, no nie wiem, trzeba się udać chyba w niedziele do STSu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#547018 08/04/2006 09:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5
Quote
Quote
już zablokowali

Ale przez jakieś 15 minut spokojnie można było to grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja to sie przerazilem, ze cos nie tak rozumuje i baaardzo ostroznie to zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A spokojnie wyplacili wygrana:)

#547019 08/04/2006 09:26
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5
Quote
Niezłe jaja są też, w tym hiszpańskim buku Iberosports.

Podczas wysyłania zakładu wpisujemy stawkę za którą gramy, a obok w okienku, automatycznie pojawia się przewidywana wygrana.
I nie ma w tym nic dziwnego. Jednak nieraz nie pojawia się i wtedy sami wpisujemy ile mamy wygrać, a stawka pozostaje bez zmian.

Ale raczej nie ma się czym podniecać, bo jak się zorientują to nic nie wypłacą.
A przy zleceniu wypłaty na pewno się zorientują.

I wątpię czy jest to solidny buk, sądząc po takich błędach w oprogramowaniu.

No ja wlasnie nie wiedzialem o co im biega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hiszpanskiego nie kumam wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Postawilem na wygrana Barcy z Benfica te 10 eur i na czuja wpisalem obok w kratce rowniez 10eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niezle sie zdziwilem jak po paru dniach zauwazylem, ze na moim koncie jest 20 eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do dzisiaj nie wiedzialem czemu, zwazywszy, ze kurs na Barce byl ok 1,29 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#547020 08/04/2006 10:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
A może oni się w taki sposób zabezpieczają, jak ktoś wygra większą sumę to blokują konto.
Wytłumaczenie przecież mają.

Dziwne jest to, iż przy każdym logowaniu trzeba potwierdzać stan konta.
Czy na pewno na koncie jest tyle, ile powinno być.

Albo jest jakiś bonus dla tych którzy stwierdzą, że jest za dużo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#547021 08/04/2006 11:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
Znalazłem dośyć ciekawy meczyk:
Antwerp - Waasland
Sts: 2.25 3.05 2.65
sports1x2(belgisjki buk) 2.05 3.30 3.40



Można by spróbować 1

#547022 08/04/2006 11:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 11
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 11
Quote
Quote
Niezłe jaja są też, w tym hiszpańskim buku Iberosports.

Podczas wysyłania zakładu wpisujemy stawkę za którą gramy, a obok w okienku, automatycznie pojawia się przewidywana wygrana.
I nie ma w tym nic dziwnego. Jednak nieraz nie pojawia się i wtedy sami wpisujemy ile mamy wygrać, a stawka pozostaje bez zmian.

Ale raczej nie ma się czym podniecać, bo jak się zorientują to nic nie wypłacą.
A przy zleceniu wypłaty na pewno się zorientują.

I wątpię czy jest to solidny buk, sądząc po takich błędach w oprogramowaniu.

No ja wlasnie nie wiedzialem o co im biega <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hiszpanskiego nie kumam wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Postawilem na wygrana Barcy z Benfica te 10 eur i na czuja wpisalem obok w kratce rowniez 10eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niezle sie zdziwilem jak po paru dniach zauwazylem, ze na moim koncie jest 20 eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do dzisiaj nie wiedzialem czemu, zwazywszy, ze kurs na Barce byl ok 1,29 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dalej sie pajacu chwal dookoła to szybko to skasują

#547023 08/04/2006 13:22
Dołączył: Feb 2006
Posty: 55
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 55
Quote
Znalazłem dośyć ciekawy meczyk:
Antwerp - Waasland
Sts: 2.25 3.05 2.65
sports1x2(belgisjki buk) 2.05 3.30 3.40



Można by spróbować 1

wg. mnie to nie warto grac, roznica prawie zadna biorac pod uwage 10% podatku w sts, meczy takich jak ten jest sporo..

#547024 08/04/2006 13:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
jak chcesz se porownać kursy to wejdz na betexplorer.com wybierasz meczy i masz rozne kursy

#547025 08/04/2006 13:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
Quote
Znalazłem dośyć ciekawy meczyk:
Antwerp - Waasland
Sts: 2.25 3.05 2.65
sports1x2(belgisjki buk) 2.05 3.30 3.40



Można by spróbować 1

Hmm juz wolalbym zagrac x2. Waasland to dobra druzyna, lepsza niz Antwerp, ostatnio grali troche gorzej ale na pewno ich szanse na wywiezienie choc jednego punktu sa duzo wieksze niz sugeruje to bukmacher. No chyba ze oni wiedza cos wiecej niz ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#547026 08/04/2006 13:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
jak chcesz se porownać kursy to wejdz na betexplorer.com wybierasz meczy i masz rozne kursy

Tylko ze 90% bukow na na betexplorerze to buki netowe, a tu chodzi o porownywanie z miejscowymi

#547027 08/04/2006 18:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
No Logan rzeczywiście , musze przyznać że nie pomyślałem o tym w ten sposób, no można zawsze jeszcze spróbować poprzez podane w quasi czat, jako stworzona baze linków i jest tam wiele forum bukmacherskich różnych krajów (to taka informacja dla nowszych uzytkowników, starzy wyjadacze o tym wiedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#547028 08/04/2006 18:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 39
a ja polecam www.tbwsport.com [tbwsport.com] i tam w odpowiednim dziale mamy liste buków z podziałem na kraje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#547029 08/04/2006 20:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 965
W ofercie milenium jest na jutro mecz lyon-nicea kurs na lyon 1,45. Jak w2szysc wiedza lyon ten ecz wygral. Ciekawe czy jutro jeszcze bedzie w ofercie!!!!

#547030 08/04/2006 20:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Z tym Lyonem to nie zartujcie. W koncu to mistrz kraju wiec sie przy tym spotkaniu nie pomyla....

#547031 08/04/2006 21:06
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
rivex tu chodzi o to ze ten mecz byl dzisiaj i bylo 2:1 dla lyonu.

#547032 08/04/2006 22:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
Quote
Quote
Znalazłem dośyć ciekawy meczyk:
Antwerp - Waasland
Sts: 2.25 3.05 2.65
sports1x2(belgisjki buk) 2.05 3.30 3.40



Można by spróbować 1

Hmm juz wolalbym zagrac x2. Waasland to dobra druzyna, lepsza niz Antwerp, ostatnio grali troche gorzej ale na pewno ich szanse na wywiezienie choc jednego punktu sa duzo wieksze niz sugeruje to bukmacher.

wynik 0:1

#547033 08/04/2006 22:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 242
Quote
W ofercie milenium jest na jutro mecz lyon-nicea kurs na lyon 1,45. Jak w2szysc wiedza lyon ten ecz wygral. Ciekawe czy jutro jeszcze bedzie w ofercie!!!!

No niestety tego już nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale za to na razie zostało coś takiego:

Wiecej goli? : 1X2

7105 09.04.2006 19:30 Benfica-Lyon 2.10 3.90 2.40

Jakieś sugestię jak to wykorzystać?

#547034 08/04/2006 22:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Gibon : i tak zrobia zwrot więc po co kombinować i się przemęczać mysleniem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, $-man), 1,987 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1