|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
no i dobrze że ten Zagrzeb strzelił bo wkurwiłbym się że dołożyłem do awansu Ludo Limassol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
jak Slask mogl wygrac na wyjezdzie 2-0 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Ale wał w Zagrzebiu 5 minut doliczył, a grali 8 w której to padła bramka  a co do gry Ślunska to  fuksa takiego mieli że hej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
ja idz spac gorolu  2zl straciles na Slasku ktore zbierales pod kosciolem a może on jest niewierzący i zbierał pod urzędem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ale gość wkurw w meczu Dinamo z gości po bramce na 3:2 do bramki wpadł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Żaden wał, minute przed bramką był według mnie ewidentny karny dla Chorwatów, a sędzia dał rożnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Tam powinno być tyle doliczone czy to jakiś wałek  ? Powinno, 3 zmiany + kilka "kontuzji" w meczu bułgarów. W doliczonym leżeli conajmniej 3 razy, do autu przymierzało się 3 gości z czego 4 wyrzucił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
tak udawali, tak przeciągali Bułgarzy, że dostali gola w 97 mimo że sędzia doliczył 5 min. Dobrze tak cwaniaczkom  U siebie jak grali to było to samo ewidentnie grali na czas, cwaniakowali o dostali bramkę w doliczonym czasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Tam powinno być tyle doliczone czy to jakiś wałek  ? Powinno, 3 zmiany + kilka "kontuzji" w meczu bułgarów. W doliczonym leżeli conajmniej 3 razy, do autu przymierzało się 3 gości z czego 4 wyrzucił  hehe, to dobrze im tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Feye z Mallorcą mnie wytrzepało na 250... AKO 10 mi strzepali. Nawet Dinamo weszło  Ale 0-0 WTF?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
a dzisiaj: Wielka Brytania USA 1x Dinamo Zagreb DNB Helsingborg Szwecja  Dziękuję drogie Panie i panowie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Żaden wał, minute przed bramką był według mnie ewidentny karny dla Chorwatów, a sędzia dał rożnego. tylko ze nawek karny byłby po czasie, baaardzo rzadko są mecze kiedy sędzia dolicza 5 minut i potem dolicza jeszcze ponad 2 minuty, Bułgarzy grali na czas tak jak każda inna druzyna to robi mając wynik dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
Szwecja -1,5 @1,78 7/10 Szwecja -2,5 @2,85 2/10  Niezawodne w 2012  Czekamy na kursy w meczu z Kanadą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
W.Brytania USA z kobitek peffki  do tego Dynamo z. czuje kase  darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
Żaden wał, minute przed bramką był według mnie ewidentny karny dla Chorwatów, a sędzia dał rożnego. tylko ze nawek karny byłby po czasie, baaardzo rzadko są mecze kiedy sędzia dolicza 5 minut i potem dolicza jeszcze ponad 2 minuty, Bułgarzy grali na czas tak jak każda inna druzyna to robi mając wynik dobry Masz rację, ale są granice grania na czas, w tym przypadku Bulgarzy je ewidentnie przekroczyli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
W.Brytania USA z kobitek peffki  do tego Dynamo z. czuje kase  darmo  uve rzucaj darmoszki na jutro? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Ślunsk "zwycięska porażka" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Żaden wał, minute przed bramką był według mnie ewidentny karny dla Chorwatów, a sędzia dał rożnego. tylko ze nawek karny byłby po czasie, baaardzo rzadko są mecze kiedy sędzia dolicza 5 minut i potem dolicza jeszcze ponad 2 minuty, Bułgarzy grali na czas tak jak każda inna druzyna to robi mając wynik dobry rozumiem,że zakład nie wszedł ,ale jeżeli uważasz,że to było normalne co oni wyczyniali w końcówce,to chyba żartujesz,co najmniej 2-3 minuty ukradli w samym doliczonym wijąc się z bólu,zasłużenie przegrali,byli o klasę gorsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Szwecja -1,5 @1,78 7/10 Szwecja -2,5 @2,85 2/10  Niezawodne w 2012  Czekamy na kursy w meczu z Kanadą  jak tam Gks będzie miał sposora?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Żaden wał, minute przed bramką był według mnie ewidentny karny dla Chorwatów, a sędzia dał rożnego. tylko ze nawek karny byłby po czasie, baaardzo rzadko są mecze kiedy sędzia dolicza 5 minut i potem dolicza jeszcze ponad 2 minuty, Bułgarzy grali na czas tak jak każda inna druzyna to robi mając wynik dobry rozumiem,że zakład nie wszedł ,ale jeżeli uważasz,że to było normalne co oni wyczyniali w końcówce,to chyba żartujesz,co najmniej 2-3 minuty ukradli w samym doliczonym wijąc się z bólu,zasłużenie przegrali,byli o klasę gorsi To samo odpier..lali w meczu u siebie i też dostali gola w doliczonym czasie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|